Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2016-12-16T09:04:38+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 16
  • (4 zagłosuj, średnia: 2.5, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 1/2017

  • W modzie czas płynie szybciej niż w życiu, dlatego styczniowa "Burda" już znajduje się w drukarni, by 16 grudnia trafić do rąk czytelników.
  • Zdjęcie 1 z 49
  • Po pierwsze: połysk i szyk. Czy to będzie sportowa bluza z cekinami czy kurtka motocyklowa ze złotej skóry, albo strój o fasonie piżamy, który wcale piżamą nie jest – w każdym stroju z naszej kolekcji miejskiej będziecie zadawać szyku.

    Po drugie: klasyka. Wiele kobiet pracuje teraz w biznesie i stroje na co dzień lub na spotkania biznesowe, to obowiązkowa zawartość szafy każdej bizneswoman. Naszą kolekcję wyróżniają eksponujące figurę fasony i ujmujące detale, a komfort noszenia zapewniają niemnące się tkaniny.

    Po trzecie: moda sportowa. Aktywność fizyczna to od pewnego czasu wyraźnie widoczny trend. Uprawianie sportów nie wyklucza bycia ubranym zgodnie z obowiązującą modą. Kolekcję strojów sportowych szytych z dżerseju lub tkaniny dresowej tworzą kolorowe bluzy, dresy czy szorty.

    Po czwarte: bielizna w rozmiarze PLUS. Każda kobieta, niezależnie od rozmiaru odzieży, jaki nosi, także w domowym zaciszu chce być elegancka i seksowna. Koszule i koszulki nocne z dużymi dekoltami, wykończone koronką szorty czy kwieciste piżamy mają niepowtarzalny urok.

    Po piąte: karnawał. Po świętach zaczyna się czas zabaw i balów. Także w przedszkolach i szkołach organizuje się bale przebieraców i dzieciaki chcą się popisać oryginalnymi przebraniami. Takie właśnie są kostiumy z naszej karnawałowej kolekcji.

    Zapraszamy też na przegląd Burdy na naszym kanale na YouTube (Burda Polska).

    "Burda" 1/2017 będzie dostępna w salonikach prasowych i kioskach od piątku 16 grudnia, a już dziś można ją zamówić w wydawnictwie e-mailem wysyłanym na adres: bok@burdamedia.pl

  • Dodaj komentarz

    16 komentarzy

    • Gość
      2016-12-01T09:08:48+01:00 Meg (gość ) IP: 77.114.*.*
      Świetny numer! Nie mogę się już doczekać :)
    • Gość
      2016-12-07T14:32:31+01:00 Beata (gość ) IP: 80.87.*.*
      Dwa modele przykuły moją uwagę! Muszą się znaleźć w mojej szafie! Czekam z niecierpliwością na piątek 16-go;-)
    • sylwia1976
      2016-12-12T08:36:32+01:00 sylwia1976
      Zapowiada się "krawiecko" pracowity początek roku :) Znalazłam kilka ciekawych propozycji. Byle do szesnastego grudnia :)
    • Gość
      2016-12-13T18:18:44+01:00 Gość (gość ) IP: 195.140.*.*
      Wiosna w styczniu? Czyżby redakcja Burdy znała super prognozy klimatyczne! No cóż idzie globalne ocieplenie. Co do modeli, nie wszystkie muszą mi się podobać. Z pewnością kupię numer styczniowy ze względu na sukienkę. Tak się zastanawiam jaki jest sens szycia modeli sportowych takich jakie są proponowane przez Burdę w czasach kiedy można zakupić dobrą odzież sportową. Natomiast jestem zaskoczona (pozytywnie), że zapowiedź numeru ukazała się tak wcześnie na stronie ale jeszcze bardziej zaskoczyła mnie zapowiedź numeru Burdy 2/2017. Ale to na stronie rosyjskiej. Jak kto ciekawy proszę zajrzeć na stronę. Ja się uśmiałam z letniego numeru. Gdzie wiosna, czyżby ktoś nacisnął "delete"?
    • Gość
      2016-12-14T10:44:55+01:00 berenika (gość ) IP: 109.207.*.*
      Rzeczywiście gorące lato w następnej burdzie, a tu jeszcze zima się nie zaczęła :) Ale zauważyłam też coś, na co czekałam od dawna! Kostium w stylu chanel !!! ps. spokojnie, w następnej burdzie z pewnością pojawią się wykroje wiosennych płaszczyków i kurtek. Tak jest co roku. ps.ps. DROGA BURDO, jakiś czas temu pisałam, że traktujecie polskie czytelniczki po macoszemu i chyba nie zaprzeczysz, że tak jest, skoro np Rosjanki mają już zapowiedż kolejnego numeru...
    • Burda
      2016-12-14T13:18:21+01:00 Burda
      Drogie Panie, rozumiemy Waszą niecierpliwość i postaramy się dogonić naszą rosyjską siostrę. Dajcie nam jeszcze trochę czasu, dobrze?
      Pozdrawiamy ciepło!
    • Gość
      2016-12-15T13:09:32+01:00 Łasica (gość ) IP: 185.46.*.*
      A kiedy poczta dostarczy zamowiona prenumerate?
    • atka70w
      2016-12-16T20:25:21+01:00 atka70w
      Też czekam na prenumeratę i nie mogę sie doczekać!!!!!!!!! zawsze przychodziła tydzień szybciej a ta do dzisiaj jnie doszła , czyżby stało się to o czym pisały inne panie, że nie dochodziły albo o dużej zwłoce ? pozdrawiam
    • Sellene
      2016-12-18T09:18:00+01:00 Sellene
      Też czekam z niecierpliwością :(
    • Burda
      2016-12-19T10:19:05+01:00 Burda
      Łasica, atka70w: prenumerata jest wysyłana tradycyjną pocztą. Jest okres przedświąteczny i z pewnością poczta ma więcej przesyłek różnego rodzaju i to mi ze być jedną z przyczyn występujących opóźnień.
    • Gość
      2016-12-20T10:53:56+01:00 prenumeratorka (gość ) IP: 93.105.*.*
      Ja również nie otrzymałam zamówionej Burdy. Wysłałam maila z zapytaniem i nie dostałam odpowiedzi. Wypadałoby przeprosić za zaistniałą sytuację, a nie grubiańsko pisać, że " z pewnością poczta ma więcej przesyłek różnego rodzaju ".
      Życzę rodzinnych świąt i rzetelniejszego wywiązywania się z umów.
    • Burda
      2016-12-20T11:12:49+01:00 Burda
      Prenumeratorko,
      przykro mi, że w taki sposób odebrałaś moje wyjaśnienie. Ocena, że było to grubiańskie, jest co najmniej przesadzona. Trudno przepraszać za coś, czego przyczyny nie znam. Natomiast przepraszam za pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy nie odpowiedzieli na e-mail. Będę interweniować.
      Wzajemnie życzę spokojnych świąt i pozdrawiam!
    • atka70w
      2016-12-20T21:28:48+01:00 atka70w
      Dzisiaj do mnie dotarła właśnie spóźniona prenumerata Burdy.... dziekuję bardzo i życzę Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2017
    • Sellene
      2016-12-22T05:46:49+01:00 Sellene
      Nie uważacie że czasami trzeba być wyrozumiałym? Też dopiero wczoraj do mnie dotarła i przecież nic się nie stało, czas przedświąteczny i niejedna przesyłka ma opóźnienia. Będzie fajna lektura na święta,
      Wszystkim życzę Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
    • Gość
      2017-01-09T21:30:53+01:00 buba (gość ) IP: 83.4.*.*
      Jednak Burda bez zmian:)
    • Gość
      2017-01-19T20:15:15+01:00 lol2 (gość ) IP: 80.51.*.*
      Kiedyś uszyłam sobie płaszczyk. Na zdjęciu kołnierz był różny od wykroju. I zamiast dopasowany, płaszcz wyglądał jak worek. Wszystko wymagało przeróbek. Od tamtego czasu, przestałam kupować burdę, a jestem krawcową.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2016-11-30T12:31:45+01:00