Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-01-24T11:45:01+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 13
  • (2 zagłosuj, średnia: 3, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 2/2017

  • Już w najbliższy piątek 20 stycznia przedstawimy czytelnikom nowe wydanie. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie modele zaproponujemy w lutym, zajrzyjcie do tego artykułu.
  • Zdjęcie 1 z 43
  • Drugie tegoroczne wydanie oddamy do Waszych rąk już w piątek 20 stycznia, a to, co w nim znajdziecie, opisujemy pokrótce poniżej.

    W lutym w "Burdzie" już panuje lato.

    Przedstawiamy słodką, romantyczną kolekcję nawiązującą do lat 50., w której dużo jest lekkości i dziewczęcego wdzięku, a w kolorystyce przeważa rozmyty błękit i pudrowy róż.

    W kolekcji miejskiej do głosu dochodzą tkaniny bouclé. Okazuje się, że można z nich szyć nie tylko żakiety i spódnice, ale nawet bluzki i sukienki. Elementy z tkaniny bouclé połączone ze "spranymi" dżinsami czy luźnymi koszulami prezentują się bardzo nowocześnie.

    W środku zimy marzą nam się miejsca, gdzie jest ciepło - Afryka, Daleki Wschód, Indie... Styl kolonialny naszej lutowej kolekcji pozwoli przenieść się w te rejony świata. Sukienki w niej są wzorzyste i kolorowe, żakiety i płaszcze mają chrakterystyczne fasony, a spódnicospodnie i bermudy – kolory ziemi.

    Panie, które noszą duże rozmiary, zapraszamy nad brzeg morza. Sukienki, bluzki, tuniki i spodnie są utrzymane w morskiej kolorystyce, a tkaniny i fasony zdecydowanie letnie.

    Tradycyjnie w wydaniu lutowym przedstawiamy kolekcję strojów do Pierwszej Komunii - sukienki dla dziewczynek i ubrania dla chłopców. Wszystkie modele w rozmiarach 128-152.

     

    Zapraszamy też na przegląd Burdy 2/2017 na naszym kanale na YouTube (Burda Polska).

  • Dodaj komentarz

    13 komentarzy

    • Gość
      2016-12-20T23:41:31+01:00 Gość (gość ) IP: 51.174.*.*
      Świetne wydanie, w końcu coś wartego uwagi!!! :D
    • Gość
      2016-12-28T14:10:47+01:00 Beata (gość ) IP: 88.156.*.*
      dużo fajnych modeli, na pewno skorzystam :-)
    • Gość
      2017-01-02T23:24:12+01:00 MlodaKrawcowa (gość ) IP: 5.172.*.*
      Super, czekam na każdy numer! Warto poczekać te kilka dni, u mnie tkaniny już czekają na lato :D Tylko czasu brak :P Ja najwięcej tkanin letnich kupuję właśnie teraz zimą, są one na wyprzedażach, wystarczy zajrzeć na allegro, czy sklepy internetowe. Najlepszą opcją jest pozwiedzać hurtownie tkanin, które sprzedają hurtowo piękne tkaniny na sukienki. Osobiście polecam materialytkaniny.pl są spore wyprzedaże teraz.
    • Gość
      2017-01-11T15:57:41+01:00 dori (gość ) IP: 83.31.*.*
      Nic nowego. Lutowe wydanie- niestety- nie zachwyca... :( nie wiem skąd ,,dużo fanych modeli" - jak to ktoś napisał powyżej, bo ja widzę modele które już były w poprzednich burdach...
    • Sellene
      2017-01-12T13:06:45+01:00 Sellene
      Obiecałam że nie będę marudzić, ale muszę znów dla plusów same worki a było tak pięknie :( Reszta jest w miarę oki, za to widziałam już zapowiedź marca, piękna burda oczywiście dla plusów znów porażka :(
    • Mimbla13
      2017-01-27T18:18:57+01:00 Mimbla13
      Celuję w sukienkę ze zdjęcia nr 14 :-)
    • Gość
      2017-01-29T11:04:47+01:00 buba (gość ) IP: 83.4.*.*
      Po co komu lato w modzie kiedy mamy styczeń?-Ponadto jeden wykrój w 3 wydaniach! Gdzie ta klasyka i piękne modele...i ciekawy krój?Już brakuje ludzi z pomysłem? Już się nawet nie rozczarowuję -nijakowość!
    • Burda
      2017-01-29T22:51:32+01:00 Burda
      De gustibus non est disputandum. O gustach się nie dyskutuje, a jak widać po komentarzach, różne są opinie na ten sam temat... Ale do jednego muszę się odnieść. Moda letnia w lutym? Tak, gdyż prezentacja mody zawsze wyprzedza rzeczywisty czas o kilka miesieęcy. Nie inaczej dzieje się na pokazach mody. Modele na sezon zimowy można znaleźć w poprzednich wydaniach.
    • brother40
      2017-01-31T09:40:51+01:00 brother40
      Nigdy nie narzekałam, tu też nie ma na co , bo jest dużo świetnych fasonów,które na pewno wykorzystam, ale wydaje mi sie, że autorzy troszkę się pośpieszyli, mamy styczeń, a tu letnie sukienki. Liczyłam raczej na coś na wiosnę, jakieś fajne płaszcze i kurtki, no cóż znów trzeba będzie szukać w starszych numerach :(
    • brother40
      2017-01-31T09:48:18+01:00 brother40
      A zapomniałam dodać, rozumiem pokazy mody, ale tu raczej widzę to jakoś inaczej, nie kojarzę, żeby tak było wcześniej, bo fajne płaszcze pojawiały się z początkiem roku a w tym roku poszło to w inną stronę.
    • Burda
      2017-01-31T12:48:08+01:00 Burda
      Kiedy przyjrzeć się zawartości lutowych wydań z kilku poprzednich lat, to i tam moda nie była taka wczesnowiosenna. W tym wydaniu też nie jest wcale aż taka letnia, raczej późno wiosenna. Są tu spódnice, żakiety, kostiumy, a i płaszcz się trafi. Bluzki z krótkimi rękawami nosi się przecież pod żakietami, a ponadto wiosna to nie tylko spacery na zewnątrz... Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.
    • Gość
      2017-02-05T22:42:41+01:00 Milunnia (gość ) IP: 83.20.*.*
      Czy wie ktoś gdzie można kupić tą skórę w kolorze metaliczny różowy do tej kopertówki z tego numeru??
    • Burda
      2017-02-07T08:35:16+01:00 Burda
      Milunnia, poszukaj w internecie. Kiedy wpiszesz "różowa metaliczna skóra", z pewnością otworzą się strony sklepów, które prowadzą takie tkaniny. Ewentualnie załóż taki wątek na naszym Forum, być może ktoś, kto ma takie informacje, przekaże Ci je.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2016-12-20T13:41:56+01:00