Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2018-01-05T00:00:00+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 8
  • (2 zagłosuj, średnia: 3, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 2/2018

  • Zapraszamy na krótki przegląd wydania
  • Zdjęcie 1 z 37
  • Lutowe wydanie Burdy w sprzedaży już 19 stycznia. A w nim...

     

    Zapraszamy również na przegląd wydania na YouTube

  • 8 komentarzy

    • Sellene
      2017-12-26T15:49:02+01:00 Sellene
      Dlaczego nie widac tego przeglądu na oficjalnej stronie burdy?
    • Gość
      2018-01-01T16:33:39+01:00 gosc (gość ) IP: 188.47.*.*
      ktory model dla osob wysokich?
    • Burda
      2018-01-03T09:07:20+01:00 Burda
      Spodnie ze zdjęcia 8 w rozm. 72-88.
    • Gość
      2018-01-07T20:32:43+01:00 Monika (gość ) IP: 83.29.*.*
      Dla wysokich ? To chyba wszystkie modele . Patrząc na te modelki ,to co nowsze wydanie Burdy ,to coraz wyższe i chudsze modelki .Droga Burdo , takich osób jest naprawdę mało. Czy chociaż część modelek nie mogłaby mieć standardowych wymiarów jak przeciętna kobieta,łatwiej byłoby zobrazować siebie w danym fasonie.
    • Gość
      2018-01-07T21:30:29+01:00 Daga (gość ) IP: 176.221.*.*
      Oj nie prawda, wysokich jest coraz więcej. Dla mnie 180 cm wzrostu to mogło by być nawet więcej wykrojów
    • Sellene
      2018-01-08T16:03:46+01:00 Sellene
      punk widzenia zależy od punku siedzenia, ostatnio uświadomiła mi jedna z forumowiczek że te wykroje nie sprawdzają się dla Polek, non stop zwężam tam gdzie ne powinnam, wykroje są jakieś takie luźne jak na handlu wiejskim, wszystkim pasują, albo przyciągniesz, albo rozszerzysz - masakra
    • Gość
      2018-01-11T09:22:18+01:00 Magda (gość ) IP: 87.239.*.*
      Na niemeckiej stronie Burdy ukazała się zapowiedż Burdy Katalog na wiosnę i lato. Jakieś takie wydanie specjalne z wieloma wykrojami. Czy coś takiego ukaże sie tez w Polsce?
    • Burda
      2018-01-11T10:13:34+01:00 Burda
      Nie jest to wydanie specjalne, lecz katalog pojedynczych wykrojów, które można kupić w zakładce SKLEP. Wykroje z nowej kolekcji z tego katalogu (wiosna/lato 2018) pojawią się wkrótce w sprzedaży.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2017-12-22T11:34:24+01:00