Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2018-01-05T00:00:00+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 14
  • (2 zagłosuj, średnia: 3, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 2/2018

  • Zapraszamy na krótki przegląd wydania
  • Burda 2/2018
    Zdjęcie 1 z 38
    Burda 2/2018
  • Lutowe wydanie Burdy w sprzedaży od 19 stycznia do 22 lutego. A w nim...

     

    Zapraszamy również na przegląd wydania na YouTube

     

    WAŻNE!

    Z przykrością informujemy, że w lutowym wydaniu „Burdy” błędnie oznaczono kontury wykrojów modeli 111 i 113. Właściwy opis modelu 111: części wykroju 1–3 na arkuszu A, części 4–8 na arkuszu B, kontur podłożony różowym tłem. Model 113: części wykroju 1–13 na arkuszu C, niebieski kontur. Za błąd przepraszamy.

  • Dodaj komentarz

    14 komentarzy

    • Sellene
      2017-12-26T15:49:02+01:00 Sellene
      Dlaczego nie widac tego przeglądu na oficjalnej stronie burdy?
    • Gość
      2018-01-01T16:33:39+01:00 gosc (gość ) IP: 188.47.*.*
      ktory model dla osob wysokich?
    • Burda
      2018-01-03T09:07:20+01:00 Burda
      Spodnie ze zdjęcia 8 w rozm. 72-88.
    • Gość
      2018-01-07T20:32:43+01:00 Monika (gość ) IP: 83.29.*.*
      Dla wysokich ? To chyba wszystkie modele . Patrząc na te modelki ,to co nowsze wydanie Burdy ,to coraz wyższe i chudsze modelki .Droga Burdo , takich osób jest naprawdę mało. Czy chociaż część modelek nie mogłaby mieć standardowych wymiarów jak przeciętna kobieta,łatwiej byłoby zobrazować siebie w danym fasonie.
    • Gość
      2018-01-07T21:30:29+01:00 Daga (gość ) IP: 176.221.*.*
      Oj nie prawda, wysokich jest coraz więcej. Dla mnie 180 cm wzrostu to mogło by być nawet więcej wykrojów
    • Sellene
      2018-01-08T16:03:46+01:00 Sellene
      punk widzenia zależy od punku siedzenia, ostatnio uświadomiła mi jedna z forumowiczek że te wykroje nie sprawdzają się dla Polek, non stop zwężam tam gdzie ne powinnam, wykroje są jakieś takie luźne jak na handlu wiejskim, wszystkim pasują, albo przyciągniesz, albo rozszerzysz - masakra
    • Gość
      2018-01-11T09:22:18+01:00 Magda (gość ) IP: 87.239.*.*
      Na niemeckiej stronie Burdy ukazała się zapowiedż Burdy Katalog na wiosnę i lato. Jakieś takie wydanie specjalne z wieloma wykrojami. Czy coś takiego ukaże sie tez w Polsce?
    • Burda
      2018-01-11T10:13:34+01:00 Burda
      Nie jest to wydanie specjalne, lecz katalog pojedynczych wykrojów, które można kupić w zakładce SKLEP. Wykroje z nowej kolekcji z tego katalogu (wiosna/lato 2018) pojawią się wkrótce w sprzedaży.
    • Gość
      2018-01-19T00:01:52+01:00 HeidiBreslau (gość ) IP: 87.105.*.*
      Zgadzam się, że wykroje nie są dla Polek. Też ciągle muszę zwężać biodra i uda- a nie jestem drobna- tyle, że w biuście i biodrach mam po 116- a wg rozmiaròw z burdy to przy biuście 116 biodrach powinnam mieć ponad 122. I mam pytanie- czemu modelki prezentujące modę XXL są ładne a pozostałe mają raczej brzydkie, przeciętne buzie i często krzywe nogi?
    • Sellene
      2018-01-19T16:28:27+01:00 Sellene
      Mam problem z bluzeczką ze zdj. 25, jest świetna ale coś się nie zgadza z długością tej pliski ''4'' mierząc do punktu stycznego 5 czyli tyłu bluzeczki do linii ramienia zaznaczonego na tej plisce, wg wykroju brakuje jej ok 6cm? czy ja coś pokręciłam? A może skos pliski to zmieni? Nie wiem, wg wykroju przymierzając formę jest za krótka. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)
    • kagejot
      2018-01-19T20:30:56+01:00 kagejot
      Czy uwzględniłaś marszczenia na środku przodu? Wtedy długość pliski powinna być prawidłowa, powinno wszystko się zgadzać. Od wielu lat korzystam z wykrojów BURDY i nie zdarzyło się, by cos nie pasowało, pozdrawiam
    • Sellene
      2018-01-19T20:53:28+01:00 Sellene
      Pewnie że tak, jest punkt ramienia, przód się zgadza a tył jakoś nie, na wszelki wypadek dodałam te 6 cm, zobaczę co wyjdzie, byle nie za głęboki dekolt z tyłu, heh zawsze dodaję na ew. zmiany ale tym razem wycięłam ten tył wg formy.
    • Gość
      2018-01-23T19:40:10+01:00 aga (gość ) IP: 83.10.*.*
      Do modelu sukienki 113 miało być różowe tło na arkuszu C trzeba się dobrze naszukać odpowiedniego wykroju
    • Burda
      2018-01-24T09:06:18+01:00 Burda
      Niestety, wkradł się błąd w oznaczeniu koloru części wykroju sukienki 113, za co przepraszamy. Części wykroju od 1 do 13 znajdują się na arkuszu C zaznaczone konturem NIEBIESKIM.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2017-12-22T11:34:24+01:00