Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2015-02-20T08:25:21+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 15
  • (1 zagłosuj, średnia: 5, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 3/2015

  • Wydaje się, że zaledwie przed chwilą szyłyśmy karnawałowe kreacje, a tu już czuć powiew wiosny... Sezony w modzie następują szybko jeden po drugim, więc bądźmy czujne, by czegoś nie przegapić.
  • Wiosna w pełni w marcowej "Burdzie"
    Zdjęcie 1 z 58
    Wiosna w pełni w marcowej "Burdzie"
  • Marcowa Burda przynosi wiele nowości.

    Na pierwszy ogień idzie moda śubna. Prezentujemy długie suknie i krótkie sukienki, spódnice z żakietami lub spodniami, jednym słowem – do wyboru i (dosłownie!) do koloru... Są tu kreacje dla panny młodej, a niektóre z modeli z powodzeniem mogą włożyć zaproszone na ślub panie.

    Do letnich urlopów jeszcze daleko, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by w ubiorach na weekend pojawiły się egzotyczne motywy, hawajskie wzory czy marynistyczne paski. I takie właśnie są nasze propozycje – kolorowe i pełne radości stroje weekendowe.

    Dla każdej z nas ważny jest ktoś lub coś... Modelki prezentujące modę miejską pojawiają się w różnych stylizacjach. Noszą ulubione stroje, fotografują się np. z ukochaną córką czy ulubionym psem i pokazują przedmioty, które mają dla nich znaczenie. A co liczy się dla was?

    Wiosna w pełni zawitała do kolekcji w rozmiarze PLUS. Stroje z tej kolekcji pozwolą być dobrze ubraną stosownie do okoliczności – w biurze, na służbowym spotkaniu, koktajlu z przyjaciółmi czy podczas spaceru po mieście. Sukienki i bluzki w pastelowych kolorach, praktyczne tuniki i spodnie, wreszcie wciąż modny trencz - każda z was z pewnością wybierze coś dla siebie.

    W żadnej chyba kolekcji kolor i ciekawe wzory nie są tak istotne, jak w modzie dla dzieci. Maluchy kochają kolorowe stroje i nasze propozycje takie są. Sukienki, kombinezon czy top ze spódniczką mają rozmiary od 92 do 116.

    Tematem miesiąca jest dżins. Mamy nadzieję, że zainteresuje was jego krótka historia. Leksykon mody przynosi jak zwykle kilka ciekawostek, m.in. wyjaśniamy, co to jest hawajska koszula, którą nosił Elvis Presley. I mała zapowiedź zbliżającej się Wielkanocy – okolicznościowa dekoracja w Kramie z pomysłami.

    Po szczegóły zapraszamy do marcowego wydania. Burda 3/2015 już w sprzedaży.

     

     

     

  • Dodaj komentarz

    15 komentarzy

    • brother40
      2015-02-12T13:41:19+01:00 brother40
      Jak dla mnie kapitalne wydanie, co prawda suknia slubna mi nie potrzebna ale można z tych wykrojów uszyc piekne letnie sukienki :) reszta tez super
    • Gość
      2015-02-12T16:51:20+01:00 Marta (gość ) IP: 89.77.*.*
      Tylko nr 29 mi się podoba...
      pozostałe wykroje wydają mi się trochę old schoolowe
      czasami zastanawiam się dla kogo one są???
    • Red Strawberry Lips
      2015-02-12T21:01:06+01:00 Red Strawberry Lips
      Jak będę kiedyś w ciąży to z numeru 40 zrobię sukienkę :P
    • Izusiowa
      2015-02-13T09:27:01+01:00 Izusiowa
      A klasyka, moda retro gdzie jest.... kurczę czekam w końcu na numer, który będzie adekwatny do zapowiadającego się sezonu wiosna/ lato 2015.
    • Gość
      2015-02-14T09:53:39+01:00 ela (gość ) IP: 31.110.*.*
      27 i 28 a reszta to same worki
    • Gość
      2015-02-14T20:58:36+01:00 Asia (gość ) IP: 62.21.*.*
      Kolejny rozczarowujący numer :/
      Pozostaje szperać w antykwariatach - 2007, 2009 - to były ciekawe wydania.
    • Gość
      2015-02-17T17:45:32+01:00 gość (gość ) IP: 83.8.*.*
      Dla mnie równięż kolejny nr bez klasyki elegancji , do niczego dla kogo te modele. stwierdzam , że Burda baaaaardzo się popsuła.
    • Kinga_Ka
      2015-02-18T13:50:47+01:00 Kinga_Ka
      Rozczarowujący
    • Gość
      2015-02-19T12:13:04+01:00 Marta (gość ) IP: 88.156.*.*
      Zgadzam się, też mnie rozczarowują kolejne numery. Zamówiłam prenumeratę na ten rok i już zaczynam żałować. Same dziwaczne workowate rzeczy....
    • Gość
      2015-02-19T20:39:47+01:00 rozczarowana (gość ) IP: 62.21.*.*
      Tak kiepskiej Burdy dawno nie widziałam. Czekałam na nowoczesne proste kroje... a rozczarowanie. Wszystko na jedno kopyto :( Szkoda
    • Gość
      2015-02-20T09:36:13+01:00 sihajan (gość ) IP: 31.61.*.*
      Ja juz ponad rok nie kupuje ani jednego numeru - po ponad trzech latach i.prenumeratach jeśli w numerze trakcie na jeden fajny wykrój to jest ok. Powtarzające się modele i wody, bez nadzieją.
    • Gość
      2015-02-20T09:56:21+01:00 Justa (gość ) IP: 195.160.*.*
      Chyba mówimy o różnych Burdach, w tej akurat nie ma za dużo workowatych rzeczy.
      Nowoczesne proste kroje? są nowoczesne, proste też. Chcecie "zwykłe" rzeczy? to po co wam Burda i wykroje, odrysujcie sobie od koszulki wykrój i będzie banał.
    • Gość
      2015-03-01T22:14:21+01:00 DARIA (gość ) IP: 81.110.*.*
      Ja się pytam gdzie są jakieś skomplikowane i ładne kroje które trudno samemu zrobić. Wszystko jest na jedno kopyto proste worki i tyle lub worek i gumka w pasie no proszę Was taki krój to prawie każdy potrafi sam zrobić! Kiedyś to było no co popatrzeć a teraz ????
    • Gość
      2015-03-03T21:52:26+01:00 magda (gość ) IP: 88.156.*.*
      Potrzebuje pomocy!!!
      szyje od niedawna, pierwszy raz korzystam z burdy.
      chce uszyc sukienke dla dziecka z nr 3/2015
      Sukienka nr 138.
      wycielam wykroj na przod i tyl jak bylo pokazane ale jeszcze jest "a" pliske ze skosu na podkroj szyi dl 39cm szer 4cm.
      "b" 2 rekawy dl 40,5 - 41 szer 10,5 - 11.5
      I nie mam pojecia o co chodzi.
      co to jest ta pliska i czy ona razem z rekawami znsjduje sie na papierze wykroi.
      BARDZO PROSZE O POMOC!!!!
    • Ruda Wiedźma
      2015-03-05T18:41:28+01:00 Ruda Wiedźma
      Lepsza niż ostatnie wydania, ale bez szału.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2015-02-11T12:48:38+01:00