Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-03-24T12:14:09+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 35
  • (1 zagłosuj, średnia: 1, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 4/2017

  • Kwietniowe wydanie Burdy już w sprzedaży!
  • Zdjęcie 1 z 43
  • Oto niektóre z tematów z wydania kwietniowego.

    Zapraszamy też na przegląd numeru na YouTube

    Afrykańska królowa...
    Która z nas nie zachwyciłaby się modą pełną tajemniczego uroku, egzotycznych wzorów i ciepłych kolorów? Letnia kolekcja strojów nawiązuje do egzotyki afrykańskich krajobrazów. Długie i krótkie sukienki, obszerne spódnice i zwiewne bluzki – wszystkie modele są uszyte z kolorowych tkanin z oryginalnymi nadrukami.

    Morze wzywa!
    Zbliża się czas urlopów i szkolnych wakacji, a pobyt nad morzem to dla wielu, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, najlepszy sposób na wypoczynek i naładowanie akumulatorów przed kolejnym wyczerpującym rokiem. Nasza "morska" kolekcja zawiera modele dla pań oraz dzieci (rozm. 104–128), pełne swobody i luzu, szyte często z tkanin w charakterystyczne biało-granatowe paski.

    Must have
    Trudno sobie wyobrazić najbliższy sezon wiosenno-letni bez tych modeli. Kurtki bomberki, spodnie ogrodniczki, sukienki z miękkich dzianin czy bluzki z organdyny to ubiory absolutnie niezbędne w szafie każdej kobiety, która chce nadążać za trendami!

    Lato na piątkę z PLUSEM
    Kiedy termometry pokazują 28 stopni w cieniu, zachowanie dobrego wyglądu zaczyna być sztuką... Tego problemu nie będą miały panie noszące rozmiary powyżej 44, jeśli skorzystają z oferty naszych seksownych sukienek, bluzek i żakietów.

    Dimitri
    Młody projektant pochodzenia greckiego, Dimitrios Panagiotopoulos, zaprojektował specjalnie dla czytelniczek Burdy piękny, wzorzysty kombinezon w modnym stylu z odkrytymi ramionami.

  • Dodaj komentarz

    35 komentarzy

    • Gość
      2017-03-01T08:59:22+01:00 Anna (gość ) IP: 80.50.*.*
      WOW, tak słabego wydania jeszcze nie widziałam... Wstyd pokazywać taki badziew i jeszcze za taką cenę.
    • Gość
      2017-03-01T13:19:35+01:00 Koko (gość ) IP: 85.89.*.*
      Wsiowo... brązowo... falbanowo... dno! Nie dziwi mnie dlaczego cena w prenumeracie była ostatnio tak niska.
    • Sellene
      2017-03-01T13:52:12+01:00 Sellene
      Dla plusów fajna biała bluzka i sukienka z ramiączkami, reszta niestety.... ale za 7 zł. płakać nie będę i się cieszę że mam prenumeratę bo jednak w każdej burdzie coś się znajdzie.
      Swoją drogą zastanawiam się czy Niemkom przypadły do gustu takie modele, wątpię. Jakoś ostatnio Burda chyba nie patrzy na wybiegi.
    • Gość
      2017-03-03T08:51:52+01:00 berenika (gość ) IP: 5.172.*.*
      Chyba to kpina? Lepsze projekty widziałam na zajęciach praktycznych w świetlicy środowiskowej. I były wymyślone i wykonane przez dzieci uczące się trzymać igłę... ps. Może burda zajrzy w archiwa np sprzed 10 lat i przypomni sobie jaki poziom reprezentowała kiedyś? Czy to już nigdy nie wróci?
    • Gość
      2017-03-03T09:37:47+01:00 goscik (gość ) IP: 91.231.*.*
      czy Burda moze podac, na ktorym zdjeciu jest model dla osob wysokich? dziekuje.
    • Gość
      2017-03-03T13:10:40+01:00 onnnaa (gość ) IP: 94.232.*.*
      kiedy bedzie wydanie dla dzieci?
    • Burda
      2017-03-03T15:12:17+01:00 Burda
      MODA DLA DZIECI będzie w sprzedaży w maju.
    • Burda
      2017-03-03T15:31:47+01:00 Burda
      @goscik
      Model dla osób wysokich to sukienka na zdjęciu nr 22
    • Mimbla13
      2017-03-03T15:50:55+01:00 Mimbla13
      Przyznam, że mam nieco mieszane uczucia, ale pocieszam się, że jednak zawsze coś w Burdzie znajduję dla siebie ;-) Kupię dla długiej zwiewnej spódnicy i sukienki. Dobór koloru to sprawa indywidualna i my możemy wybrać co zechcemy, ale uważam też, że przy prezentacji modelu na zdjęciu to dobrze dobrana tkanina sprzedaje i model i gazetę. Do tej pory doceniałam w Burdzie właściwy dobór tkanin do prezentowanej odzieży. Tym razem jakoś tak jesiennie...
    • berethalia
      2017-03-05T12:43:06+01:00 berethalia
      które to moda z plusem?
    • Burda
      2017-03-06T08:41:01+01:00 Burda
      Modele "plusowe" są na zdjęciach od 29 do 36.
    • Gość
      2017-03-07T18:58:51+01:00 gość (gość ) IP: 83.28.*.*
      z każdym numerem coraz słabszy poziom :(
      BURDO, prosimy zacznij się bardziej starać
    • Gość
      2017-03-09T11:45:04+01:00 Nata (gość ) IP: 188.146.*.*
      Bluza ze zdjęcia 38 w jakich rozmiarach?
    • Burda
      2017-03-09T12:17:49+01:00 Burda
      @Nata
      Jest to model dziecięcy, a więc jak wszystkie w tym wydaniu w rozm. 104-128.
    • Gość
      2017-03-16T08:37:21+01:00 leshifre (gość ) IP: 79.187.*.*
    • Gość
      2017-03-17T09:20:35+01:00 OMG (gość ) IP: 79.187.*.*
      Materiały to tragiczna są... :(
    • Gość
      2017-03-17T19:50:00+01:00 rta1959 (gość ) IP: 77.253.*.*
      Kurcze!!!Nic mi się nie podoba.Może następnym razem
    • Gość
      2017-03-21T07:42:40+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
      A kiedy będzie u prenumeratorów..ja jeszcze nie dostałam...
    • Burda
      2017-03-21T07:48:03+01:00 Burda
      Prenumerata powinna dotrzeć równolegle wraz z ukazaniem się tego wydania w kioskach.
    • Gość
      2017-03-21T07:54:11+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
    • Gość
      2017-03-21T07:56:41+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
      Ja ostatnio szyje ze Złotego Kroju.. droższy ale o wiele lepszy. Klasyczne , śliczne modele, łatwe w zmianach .. i bez reklam
      Jak patrzę na to co w tym roku jest w Burdzie to żałuje prenumeraty za 7 zł....
      na przyszły rok na pewno się nie skuszę....
    • Burda
      2017-03-21T08:18:14+01:00 Burda
      @drozolka
      "Burda" ukaże się w najbliższy piątek, tj. 24 marca. Biuro zajmujące się obsługą prenumeratorów otrzymuje egzemplarze niemal w tym samym czasie, kiedy nakład trafia do kiosków i saloników prasowych i dopoiero wtedy może je rozsyłać.
      Jest nam przykro, że zamieszczane w "Burdzie" modele nie znajdują uznania w Twoich oczach. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się nam zmienić Twoją opinię. Pozdrawiamy.
    • piekara
      2017-03-21T12:13:48+01:00 piekara
      Czy jest w planie wydania Małe kobietki? Wykrojów dla niskich osób jest bardzo mało, a niestety stopniowanie często zaburza proporcje wykrojów i wyglądają potem pokracznie takie modele...
    • Burda
      2017-03-21T12:42:00+01:00 Burda
      @ piekara
      Niestety, w tegorocznym planie wydawniczym nie ma "Małych kobietek"... Co przyniesie dalsza przyszłość, trudno powiedzieć.
    • Gość
      2017-03-21T16:17:07+01:00 nea (gość ) IP: 79.191.*.*
      Jeśli Burda nie planuje wydania dla "małych kobietek", to może zrobi wydanie dla "wysokich dziewczyn"? Można wykroje przedłużać, ale byłoby łatwiej.
    • joannnaka
      2017-03-21T19:53:41+01:00 joannnaka
      Ja również nie podejrzewam się o to, że kupię ten numer...
    • Burda
      2017-03-22T08:26:12+01:00 Burda
      @nea: Burda niemiecka, która jak powszechnie wiadomo, jest licencjodawcą naszego wydania, nie planuje w tym roku także wydania dla osób wysokich. Niestety. Zarówno modele dla kobiet niskich (rozm. 17-21) jak i wysokich (rozm. 72-88) pojawiają się na łamach podstawowej Burdy, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że ich ilość nie jest satysfakcjonująca.
    • Gość
      2017-03-22T10:19:38+01:00 Iza (gość ) IP: 217.99.*.*
      Szyłam z "Burdy" ponad 20 lat temu, na początku kupowałam niemieckie bo polskich nie było. Do dnia dzisiejszego mam wszystkie wydania z kilku lat. Ostatnio przeglądałam je i kupiłam kilka nowych wybranych bo chce wrócić do szycia. Wstyd przyznać ale jakość spadła diametralnie, część aktualnych modeli jest jakby żywcem wycięta z tych starych ale do pięt jej nie dorasta poziomem. Tamte wykroje były wyszukane, piękne spódnice, różnorodne żakiety i spodnie. Jeśli ktoś coś sobie uszył-zawsze wyglądał wyjątkowo. Teraz te modele są nijakie, wyjątkowo słabe np. spódnice i bluzki. Dobrze ze dziewczyny potrafią poszaleć z materiałami bo same projekty nie zachwycają. Prosimy-Burdo postaraj sie.
    • banny
      2017-03-22T10:39:50+01:00 banny
      O wiele ciekawiej są zaprezentowane te modele w gazecie...
    • Burda
      2017-03-22T10:52:47+01:00 Burda
      @ banny: z pewnością, bo przy pierwotnej zapowiedzi z reguły prezentujemy modele w postaci tzw. packshotów, czyli zdjęć modelu bez modelki "w środku". Panie domagały się, by można było zobaczyć jak dokładnie wygląda model, co na zdjęciach z modelkami nie zawsze jest możliwe. W zakładce WYKROJE udostępniamy sukcesywnie zdjęcia z sesji z modelkami z tego wydania, które następnie zostaną podpięte do "Burdy" 4/2017 w zakładce MAGAZYNY.
    • Edyta1986
      2017-03-22T20:37:19+01:00 Edyta1986
      A gdzie mozna pidejrzeć wyniki konkursu na kreacje karnawałowa?
    • Sellene
      2017-03-23T07:08:48+01:00 Sellene
      W najnowszej Burdzie :)
    • Gość
      2017-03-23T11:40:23+01:00 rosie (gość ) IP: 95.108.*.*
      a mi się podoba, bo w przeciwieństwie do wielu numerów tutaj jest dużo bazowych wykrojów, które można sobie fajnie zaaranżować
    • Gość