Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-04-13T00:00:00+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 43
  • (1 zagłosuj, średnia: 1, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 4/2017

  • Tego wydania nie ma już w kioskach, ale wciąż możesz je zamówić w naszym archiwum (bok@burdamedia.pl).
  • Burda 4/2017
    Zdjęcie 1 z 43
    Burda 4/2017
  • Oto niektóre z tematów z wydania kwietniowego.

    Zapraszamy też na przegląd numeru na YouTube

    Afrykańska królowa...
    Która z nas nie zachwyciłaby się modą pełną tajemniczego uroku, egzotycznych wzorów i ciepłych kolorów? Letnia kolekcja strojów nawiązuje do egzotyki afrykańskich krajobrazów. Długie i krótkie sukienki, obszerne spódnice i zwiewne bluzki – wszystkie modele są uszyte z kolorowych tkanin z oryginalnymi nadrukami.

    Morze wzywa!
    Zbliża się czas urlopów i szkolnych wakacji, a pobyt nad morzem to dla wielu, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, najlepszy sposób na wypoczynek i naładowanie akumulatorów przed kolejnym wyczerpującym rokiem. Nasza "morska" kolekcja zawiera modele dla pań oraz dzieci (rozm. 104–128), pełne swobody i luzu, szyte często z tkanin w charakterystyczne biało-granatowe paski.

    Must have
    Trudno sobie wyobrazić najbliższy sezon wiosenno-letni bez tych modeli. Kurtki bomberki, spodnie ogrodniczki, sukienki z miękkich dzianin czy bluzki z organdyny to ubiory absolutnie niezbędne w szafie każdej kobiety, która chce nadążać za trendami!

    Lato na piątkę z PLUSEM
    Kiedy termometry pokazują 28 stopni w cieniu, zachowanie dobrego wyglądu zaczyna być sztuką... Tego problemu nie będą miały panie noszące rozmiary powyżej 44, jeśli skorzystają z oferty naszych seksownych sukienek, bluzek i żakietów.

    Dimitri
    Młody projektant pochodzenia greckiego, Dimitrios Panagiotopoulos, zaprojektował specjalnie dla czytelniczek Burdy piękny, wzorzysty kombinezon w modnym stylu z odkrytymi ramionami.

  • Dodaj komentarz

    43 komentarze

    • Gość
      2017-03-01T08:59:22+01:00 Anna (gość ) IP: 80.50.*.*
      WOW, tak słabego wydania jeszcze nie widziałam... Wstyd pokazywać taki badziew i jeszcze za taką cenę.
    • Gość
      2017-03-01T13:19:35+01:00 Koko (gość ) IP: 85.89.*.*
      Wsiowo... brązowo... falbanowo... dno! Nie dziwi mnie dlaczego cena w prenumeracie była ostatnio tak niska.
    • Sellene
      2017-03-01T13:52:12+01:00 Sellene
      Dla plusów fajna biała bluzka i sukienka z ramiączkami, reszta niestety.... ale za 7 zł. płakać nie będę i się cieszę że mam prenumeratę bo jednak w każdej burdzie coś się znajdzie.
      Swoją drogą zastanawiam się czy Niemkom przypadły do gustu takie modele, wątpię. Jakoś ostatnio Burda chyba nie patrzy na wybiegi.
    • Gość
      2017-03-03T08:51:52+01:00 berenika (gość ) IP: 5.172.*.*
      Chyba to kpina? Lepsze projekty widziałam na zajęciach praktycznych w świetlicy środowiskowej. I były wymyślone i wykonane przez dzieci uczące się trzymać igłę... ps. Może burda zajrzy w archiwa np sprzed 10 lat i przypomni sobie jaki poziom reprezentowała kiedyś? Czy to już nigdy nie wróci?
    • Gość
      2017-03-03T09:37:47+01:00 goscik (gość ) IP: 91.231.*.*
      czy Burda moze podac, na ktorym zdjeciu jest model dla osob wysokich? dziekuje.
    • Gość
      2017-03-03T13:10:40+01:00 onnnaa (gość ) IP: 94.232.*.*
      kiedy bedzie wydanie dla dzieci?
    • Burda
      2017-03-03T15:12:17+01:00 Burda
      MODA DLA DZIECI będzie w sprzedaży w maju.
    • Burda
      2017-03-03T15:31:47+01:00 Burda
      @goscik
      Model dla osób wysokich to sukienka na zdjęciu nr 22
    • Mimbla13
      2017-03-03T15:50:55+01:00 Mimbla13
      Przyznam, że mam nieco mieszane uczucia, ale pocieszam się, że jednak zawsze coś w Burdzie znajduję dla siebie ;-) Kupię dla długiej zwiewnej spódnicy i sukienki. Dobór koloru to sprawa indywidualna i my możemy wybrać co zechcemy, ale uważam też, że przy prezentacji modelu na zdjęciu to dobrze dobrana tkanina sprzedaje i model i gazetę. Do tej pory doceniałam w Burdzie właściwy dobór tkanin do prezentowanej odzieży. Tym razem jakoś tak jesiennie...
    • berethalia
      2017-03-05T12:43:06+01:00 berethalia
      które to moda z plusem?
    • Burda
      2017-03-06T08:41:01+01:00 Burda
      Modele "plusowe" są na zdjęciach od 29 do 36.
    • Gość
      2017-03-07T18:58:51+01:00 gość (gość ) IP: 83.28.*.*
      z każdym numerem coraz słabszy poziom :(
      BURDO, prosimy zacznij się bardziej starać
    • Gość
      2017-03-09T11:45:04+01:00 Nata (gość ) IP: 188.146.*.*
      Bluza ze zdjęcia 38 w jakich rozmiarach?
    • Burda
      2017-03-09T12:17:49+01:00 Burda
      @Nata
      Jest to model dziecięcy, a więc jak wszystkie w tym wydaniu w rozm. 104-128.
    • Gość
      2017-03-16T08:37:21+01:00 leshifre (gość ) IP: 79.187.*.*
    • Gość
      2017-03-17T09:20:35+01:00 OMG (gość ) IP: 79.187.*.*
      Materiały to tragiczna są... :(
    • Gość
      2017-03-17T19:50:00+01:00 rta1959 (gość ) IP: 77.253.*.*
      Kurcze!!!Nic mi się nie podoba.Może następnym razem
    • Gość
      2017-03-21T07:42:40+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
      A kiedy będzie u prenumeratorów..ja jeszcze nie dostałam...
    • Burda
      2017-03-21T07:48:03+01:00 Burda
      Prenumerata powinna dotrzeć równolegle wraz z ukazaniem się tego wydania w kioskach.
    • Gość
      2017-03-21T07:54:11+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
    • Gość
      2017-03-21T07:56:41+01:00 drozolka (gość ) IP: 77.252.*.*
      Ja ostatnio szyje ze Złotego Kroju.. droższy ale o wiele lepszy. Klasyczne , śliczne modele, łatwe w zmianach .. i bez reklam
      Jak patrzę na to co w tym roku jest w Burdzie to żałuje prenumeraty za 7 zł....
      na przyszły rok na pewno się nie skuszę....
    • Burda
      2017-03-21T08:18:14+01:00 Burda
      @drozolka
      "Burda" ukaże się w najbliższy piątek, tj. 24 marca. Biuro zajmujące się obsługą prenumeratorów otrzymuje egzemplarze niemal w tym samym czasie, kiedy nakład trafia do kiosków i saloników prasowych i dopoiero wtedy może je rozsyłać.
      Jest nam przykro, że zamieszczane w "Burdzie" modele nie znajdują uznania w Twoich oczach. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się nam zmienić Twoją opinię. Pozdrawiamy.
    • piekara
      2017-03-21T12:13:48+01:00 piekara
      Czy jest w planie wydania Małe kobietki? Wykrojów dla niskich osób jest bardzo mało, a niestety stopniowanie często zaburza proporcje wykrojów i wyglądają potem pokracznie takie modele...
    • Burda
      2017-03-21T12:42:00+01:00 Burda
      @ piekara
      Niestety, w tegorocznym planie wydawniczym nie ma "Małych kobietek"... Co przyniesie dalsza przyszłość, trudno powiedzieć.
    • Gość
      2017-03-21T16:17:07+01:00 nea (gość ) IP: 79.191.*.*
      Jeśli Burda nie planuje wydania dla "małych kobietek", to może zrobi wydanie dla "wysokich dziewczyn"? Można wykroje przedłużać, ale byłoby łatwiej.
    • joannnaka
      2017-03-21T19:53:41+01:00 joannnaka
      Ja również nie podejrzewam się o to, że kupię ten numer...
    • Burda
      2017-03-22T08:26:12+01:00 Burda
      @nea: Burda niemiecka, która jak powszechnie wiadomo, jest licencjodawcą naszego wydania, nie planuje w tym roku także wydania dla osób wysokich. Niestety. Zarówno modele dla kobiet niskich (rozm. 17-21) jak i wysokich (rozm. 72-88) pojawiają się na łamach podstawowej Burdy, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że ich ilość nie jest satysfakcjonująca.
    • Gość
      2017-03-22T10:19:38+01:00 Iza (gość ) IP: 217.99.*.*
      Szyłam z "Burdy" ponad 20 lat temu, na początku kupowałam niemieckie bo polskich nie było. Do dnia dzisiejszego mam wszystkie wydania z kilku lat. Ostatnio przeglądałam je i kupiłam kilka nowych wybranych bo chce wrócić do szycia. Wstyd przyznać ale jakość spadła diametralnie, część aktualnych modeli jest jakby żywcem wycięta z tych starych ale do pięt jej nie dorasta poziomem. Tamte wykroje były wyszukane, piękne spódnice, różnorodne żakiety i spodnie. Jeśli ktoś coś sobie uszył-zawsze wyglądał wyjątkowo. Teraz te modele są nijakie, wyjątkowo słabe np. spódnice i bluzki. Dobrze ze dziewczyny potrafią poszaleć z materiałami bo same projekty nie zachwycają. Prosimy-Burdo postaraj sie.
    • banny
      2017-03-22T10:39:50+01:00 banny
      O wiele ciekawiej są zaprezentowane te modele w gazecie...
    • Burda
      2017-03-22T10:52:47+01:00 Burda
      @ banny: z pewnością, bo przy pierwotnej zapowiedzi z reguły prezentujemy modele w postaci tzw. packshotów, czyli zdjęć modelu bez modelki "w środku". Panie domagały się, by można było zobaczyć jak dokładnie wygląda model, co na zdjęciach z modelkami nie zawsze jest możliwe. W zakładce WYKROJE udostępniamy sukcesywnie zdjęcia z sesji z modelkami z tego wydania, które następnie zostaną podpięte do "Burdy" 4/2017 w zakładce MAGAZYNY.
    • Edyta1986
      2017-03-22T20:37:19+01:00 Edyta1986
      A gdzie mozna pidejrzeć wyniki konkursu na kreacje karnawałowa?
    • Sellene
      2017-03-23T07:08:48+01:00 Sellene
      W najnowszej Burdzie :)
    • Gość
      2017-03-23T11:40:23+01:00 rosie (gość ) IP: 95.108.*.*
      a mi się podoba, bo w przeciwieństwie do wielu numerów tutaj jest dużo bazowych wykrojów, które można sobie fajnie zaaranżować
    • Gość
      2017-03-23T13:05:44+01:00 buba (gość ) IP: 83.5.*.*
      Piżamy i stroje dla kucharek:)-
    • Gość
      2017-03-23T13:32:51+01:00 justyna (gość ) IP: 89.72.*.*
      okropne rzeczy ;/
    • Gość
      2017-03-27T20:05:47+02:00 Monika (gość ) IP: 83.24.*.*
      Wydanie dla Amiszów, masakra :( Burdo wiosna idzie, a tu buro i smutno, jestem zawiedziona kolejny raz ;(
    • Gość
      2017-03-28T04:53:03+02:00 blablabla (gość ) IP: 68.107.*.*
      Jezeli wam sie nic nie podoba to napiszcie do niemieckiej burdy, bo to tam powstaja projekty. A to jest polskie wydanie i niesrawiedliwie otrzymuje takie niemile komentarze. Mi osobiscie podoba sie wiele rzeczy. Wystarczy zmienic kolor materilu albo wzory i sukienka czy spodnie wygladaja zupelnie inaczej.
    • Gość
      2017-03-28T12:20:46+02:00 Ania (gość ) IP: 80.50.*.*
      Właśnie piszemy do polskiej redakcji Burdy, po to , żeby przekazała nasze liczne negatywne uwagi do redakcji-matki. Ale szczerze wątpię, żeby to robiła...
    • Burda
      2017-03-28T13:54:55+02:00 Burda
      Drogie Panie, wszystkie Wasze komentarze czytamy z uwagą i za wszystkie, głównie te krytyczne, jesteśmy Wam wdzięczni. Wbrew powątpiewającym głosom przekazujemy te uwagi dalej. Przypuszczamy, że podobnie postępują inne redakcje narodowe na całym świecie, gdy ich czytelniczki "Burdy" przekazują swoje oczekiwania co do zawartości magazynu, z pewnością rozbieżne, bo dopasowane do miejscowych gustów. Jak myślicie, co w tej sytuacji może zrobić redakcja niemiecka?
    • Sellene
      2017-03-28T15:16:23+02:00 Sellene
      Wydaje mi się że najbardziej reklamuje tkaniny, są przepiękne, nie powiem, powinna prezentować raczej ciekawe wykroje. Nie mówię że wszystko jest tragiczne, czasami zdarzy się fajniejsze wydanie z którego można uszyć parę fajnych ciuszków ale po zapowiedzi majowego wydania zwątpiłam. Ale obiecałam nie marudzić bo lubię Burdę. Pozdrawiam :)
    • Burda
      2017-03-28T15:41:40+02:00 Burda
      @Sellene
      Kiedyś zdobycie ciekawego materiału graniczyło wręcz z cudem, teraz piękne tkaniny są powszechnie dostępne w stacjonarnych sklepach tekstylnych i sklepach online. Tkaniny wykorzystywane w kolekcjach Burdy też są już osiągalne, więc nie musimy patrzeć zazdrosnym okiem na modele na łamach "Burdy"...
    • Mimbla13
      2017-03-28T16:21:20+02:00 Mimbla13
      Cytuję @Burda: "Wbrew powątpiewającym głosom przekazujemy te uwagi dalej. Przypuszczamy, że podobnie postępują inne redakcje narodowe na całym świecie, gdy ich czytelniczki "Burdy" przekazują swoje oczekiwania co do zawartości magazynu, z pewnością rozbieżne, bo dopasowane do miejscowych gustów. Jak myślicie, co w tej sytuacji może zrobić redakcja niemiecka?"

      Myślę, że redakcja niemiecka mogłaby dać nieco więcej swobody redakcjom narodowym w doborze modeli, aby uatrakcyjnić wydania. Przecież nie zawsze są nam potrzebne stroje np. na Oktoberfest :-) Poza tym w Polsce mamy także zdolnych projektantów i konstruktorów, którzy mogliby podjąć współpracę z Burdą Polska. Burda niemiecka też z pewnością na takiej współpracy by skorzystała. Czasem potrzebne jest świeże spojrzenie, bo niestety najgorsza jest rutyna.
    • Sellene
      2017-03-31T16:39:04+02:00 Sellene
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :