Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2018-03-02T00:00:00+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 13
  • (2 zagłosuj, średnia: 3.5, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 4/2018

  • Zapraszamy na przegląd kwietniowego wydania :-)
  • Burda 4/2018
    Zdjęcie 1 z 42
    Burda 4/2018
  • Burda 4/2018 w sprzedaży od 23 marca

  • Dodaj komentarz

    13 komentarzy

    • Choco
      2018-03-02T23:02:59+01:00 Choco
      Bardzo fajny numer.
    • Gość
      2018-03-07T10:26:24+01:00 hania (gość ) IP: 77.253.*.*
      Trochę irytujące jest to, że dla Pań z większym rozmiarem wydajecie nie dość, że osobną gazetę, to jeszcze specjalne DUŻE modele w zwykłej burdzie, nie byłby to problem gdyby i te wykroje (najczęsciej bardzo fajne) były tworzone od 34 do tych największych, tak żeby i osoba szczupła mogła z nich skorzystać...
    • Gość
      2018-03-08T09:44:48+01:00 Natalia (gość ) IP: 94.254.*.*
      Zgadzam sie w 100%... Skoro Panie o większych rozmiarsch mają dedykowane wydanie, dlaczego standardowa Burda jest "pomniejszana" o sekcję dla Nich? :(
    • Gość
      2018-03-08T18:14:52+01:00 Bogna (gość ) IP: 89.64.*.*
      To ja w drugą stronę dlaczego modele 34-42 nie są zrobione do 52. Uważam że mniejsze modele są bardziej kobiece , bo duże w 50 % worki ubrane na pulchną kobietę.
    • Gość
      2018-03-09T09:09:21+01:00 Iwona (gość ) IP: 89.77.*.*
      Zgadzam się ,
      kiedyś modele w magazynie były opracowane w rozmiarach od 34 do 46-48. Modele o mniejszych rozmiarach są na pewno bardziej atrakcyjne i kobiece. Duże rozmiary to ostatnio worki do zatuszowania krągłości, a przecież nie o to chodzi, żeby pełne kształty były jeszcze pełniejsze :) W magazynie na podstawie jednego wykroju jest kilka propozycji, zmienia się tylko tkanina. Brakuje podstawowych , klasycznych wykrojów dla przypomnienia dla długoletnich czytelniczek i tych początkujących.
    • Sellene
      2018-03-09T20:56:58+01:00 Sellene
      Iwona masz rację, ostatnio przeglądnęłam wszystkie Burdy od stycznia 2015r w poszukiwaniu wykroju klasycznych spodni bez zakładek, bez gumek w pasie ze lekko zwężaną nogawką, klasycznymi kieszeniami w rozmiarze 48, nie znalazłam. To samo z klasyczną koszulą damską, fajnie dopasowaną, nie znalazłam, mam nadzieję że się kiedyś pojawi.
    • Gość
      2018-03-14T22:34:48+01:00 Gosia (gość ) IP: 188.47.*.*
      Pani Haniu, myślę tak samo. Powiem więcej: nie dość, że czasopismo oszczędza na wykrojach (można dostać oczopląsu), modeli jest bardzo mało (zmienia się tylko tkanina), to jeszcze dołożyła wykroje w nietypowych rozmiarach, np. 17:21.
    • Gość
      2018-04-04T09:53:19+02:00 Ulencja (gość ) IP: 163.157.*.*
      Rzeczywiście panie w rozmiarach Plus mają osobne wydania Burdy,ale tylko dwa razy w roku.
      Tak więc jeśli jesteś tęga to masz modele z opóźnieniem co najmniej pół rocznym, bo te które widzę w najnowszym wydaniu Duże jest piękne to odgrzewane kotlety z zeszłego roku.
      To taka uwaga dla Pań,które się irytują większymi modelami w Burdzie wydawanej co miesiąc. Pozdrawiam i gratuluję sylwetki standardowej.
    • Gość
      2018-04-14T11:36:08+02:00 Mira (gość ) IP: 87.199.*.*
      Czy znajdzie sie w koncu meski, sportowy model kurtki SOFTSHELL? dlaczego mamy kupowac gotowe pseudomodele, ktore ani nie leza na facecie, ani w nich jakosci SOFSHELL: tylko kobiety? a mezczyzna juz nie liczy? w koncu bez facetow nie byloby tego siwata, wiec pomyslcie, jaka krzywde im robicie.
    • Gość
      2018-04-17T15:46:38+02:00 Amator szycia (gość ) IP: 91.208.*.*
      Faktycznie to irytujące, że wiele modeli plus size wygląda ciekawiej od modeli dla pań w standardowych rozmiarach. Albo zaproponujcie modele dla puszystych również w wersji od rozmiaru 36 albo ograniczcie liczbę modeli w sekcji dla puszystych. Przykład - suknia ślubna model 121 str. 12 z poprzedniego wydania. Ja też chcę taką sukienkę i niestety nic z tego, bo nie jestem gruba.

      Ja rozumiem, że Burda chce być fajna i dla każdego ale tak się nie da. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Ostatnio upychacie w jednym numerze ubranka dla puszystych, dla za niskich, dla za wysokich, dla dzieci, do tego kilka super pomysłów na torbę czy inny gadżet i niestety ubrań dla normalnych ludzi jest tyle co kot napłakał. W efekcie NORMALNOŚĆ jest dyskryminowana. Chyba nie tędy droga. Może warto rozważyć zmianę?
    • Gość
      2018-04-24T20:18:25+02:00 anonim (gość ) IP: 188.146.*.*
      Myślę, że dobrym pomysłem byłoby gdyby wszystkie modele były dostępne zarówno w małych jak i w dużych rozmiarach, wszyscy byli by zadowoleni. Szczuplejsze panie nie złościłyby się że część modeli jest dla nich niedostępna i co z tego wynika część burdy "dla nich" jest pomniejszona, a bardziej puszyste czytelniczki miały by dostęp do większej liczby wykrojów, które im się podobają
    • Gość
      2018-05-09T15:41:37+02:00 Elżbieta (gość ) IP: 83.3.*.*
      Wszystkim nie dogodzisz... drogie panie, uważam że bardzo dobrze że w zwykłej Burdzie są dodawane modele xl dla puszystych - eby właśnie co miesiąc puszyste sprawiedliwie mogły dla siebie też coś wybrać. I dobrze też, że inne sa modele dla puszystych, a całkiem inne dla szczupłych - zrozumcie że właśnie po to jest OSOBNY dział dla xlelek, że na nas te dla szczupłych źle leżą, i odwrotnie, jak chuda odszyje sobie ciuch wg. modelu dla puszystych - też nie będzie rwelacyjnie wyglądać, i o to właśnie chodzi żeby każdy umiał dobrać strój do swojej sylwetki, a nie na siłę się wbijał się w model który nie jest stworzony dla niego! Czy tak trudno to zrozumieć??
    • Gość
      2018-05-09T15:55:03+02:00 Elżbieta (gość ) IP: 83.3.*.*
      cd: kobieta puszysta ma - uwaga odkrycie - KRĄGŁOŚCI - i specjalne fasony dla nas XL-ek to umiejętnie eksponują, podkreślam: umiejętnie, to znaczy że równoważą sylwetkę, podkreślają wcięcie w pasie, sukienki " obejmują" dużą pupę, aż do kolan, dzięki temu wygląda się kobieco dzięki tym właściwie dobranym fasonom. TO dlatego dla nas jest osobny dział. Typ chłopczycy lepiej wygląda w zupełnie innych fasonach! przykład: zwiewna sukienka trapezowa przed kolano dobrze wygląda na szczupłej sylwetce, puszysta będzie w niej wyglądać jak, nie przymierzając, wyrośnięty przypasiony przedszkolak. Oczywiście XL-ka może na siłę uszyć dla siebie taki fason, tylko z szykiem i dobrym gustem to nie będzie miało nic wspólnego! Właśnie dlatego BURDA nie obniża poziomu i projektuje modele DOBRANE DO TYPU SYLWETKI a nie hurtowo dla każdego!! Brawo Burda - uwielbiam Cie za dobry styl i piękne modele dla nas - pań z okrągłą zgrabną pupą!!
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2018-03-02T16:17:23+01:00