Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-05-24T12:34:10+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 14
  • (1 zagłosuj, średnia: 1, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 6/2017

  • Uchylamy "rąbka tajemnicy", jakie modele do uszycia zaproponujemy Wam w czerwcowym wydaniu "Burdy", które będzie można kupić w salonikach prasowych i kioskach od 26 maja.
  • Zdjęcie 1 z 42
  • W tym wydaniu znajdą się romantyczne sukienki, bluzki i spódnice uszyte z koronki, dżerseju lub bawełnianych tkanin - wszystkie w pastelowych odcieniach, z delikatnymi kwiatowymi wzorami. Będą riuszki, falbany i falbanki - jak to zwykle w przypadku strojów retro.

    Będzie kolekcja bluzek charakteryzujących się użyciem do ich uszycia tkanin z oryginalnymi nadrukami.

    Towarzyskie spotkania i wielkie wyjścia nie są zarezerwowane jedynie dla zimowego karnawału, dlatego w czerwcowym wydaniu nie może zabraknąć kreacji na takie okazje. Będą m.in. sukienki, błyszczący top, kombinezon czy smokingowe spodnie z kamizelką noszoną na gołe ciało.

    Stroje w rozmiarze PLUS w kolorach lila, bordo czy granatowym stworzą kolekcję o niezwykłym nastroju. Modele uszyte z praktycznych tkanin będą się idealnie nadawały do urlopowej walizki.

    W czerwcowej "Burdzie" znajdziecie też tradycyjnie wiele ciekawych inspiracji i pomysłów DIY.

     

  • Dodaj komentarz

    14 komentarzy

    • berethalia
      2017-04-29T11:12:46+02:00 berethalia
      czy bluza z 1 zdj jest dla "dużych" rozmiarów?
    • Gość
      2017-04-29T14:09:33+02:00 goscik (gość ) IP: 91.231.*.*
      czy Burda "zdradzi" juz teraz na ktorym zdjeciu pokaznay jest model dla osob wysokich? Pozdrawiam.
    • Sellene
      2017-05-04T09:43:44+02:00 Sellene
      Nie wiem co napisać.... trudno, może lipcowa będzie lepsza, jakoś coraz gorzej z tą naszą ukochaną Burdą :(
    • Burda
      2017-05-04T11:04:16+02:00 Burda
      @berethalia
      Tak, to bluza z kolekcji PLUS.
    • Burda
      2017-05-04T11:06:40+02:00 Burda
      Model dla osób wysokich, czyli rozm. 72–88, to sukienka na zdjęciu 4.
    • Gość
      2017-05-05T12:48:31+02:00 iwon854 (gość ) IP: 79.187.*.*
      Podoba mi się ten numer, ciekawe sukienki i bluzki. Już nie mogę doczekać się kiedy znajdę go w skrzynce na listy
    • Gość
      2017-05-05T13:38:57+02:00 Iwona (gość ) IP: 46.170.*.*
      Może dwa wykroje są do rzeczy, reszta słabo. Jakieś takie obciachowe te ciuchy jak z innej planety. Fajnie byłoby znajdować modele, które widać obecnie w sieciówkach, a nie jakieś "starożytne" projekty. Za mało jest nowoczesnych wykrojów . Bardziej mi to przypomina szafę ciotki dziwoląga niestety. Błagam o powiew świeżości, coś dla młodych ludzi.
    • Gość
      2017-05-08T22:25:31+02:00 Gość (gość ) IP: 83.6.*.*
      Żałuję, że zaprenumerowałam...
    • Gość
      2017-05-11T20:06:11+02:00 Sandra (gość ) IP: 194.152.*.*
      Ciekawe wydanie, czekam aż będę mogła kupić :)
    • Gość
      2017-05-13T10:15:59+02:00 Mera (gość ) IP: 83.29.*.*
      Ja też żałuję, starocie same,
    • Gość
      2017-05-14T10:35:13+02:00 drozolka (gość ) IP: 62.61.*.*
      To mój pierwszy i ostatni rok prenumeraty.. dlaczego śliczne sukienki są w rozmiarze plus size a dla osób 40/42 to jakies worki.... zastanawiam się cy ktoś czyta te nasze komentarze i wyciąga z nich wnioski..może konkurencja BURDY
    • Gość
      2017-05-14T21:15:58+02:00 Monika (gość ) IP: 89.187.*.*
      Cieszę się, że zrezygnowałam z prenumeraty ...

      Konkurencja chyba czyta i wyciąga wnioski, 2 numery nowego pisma dostępnego od tego roku zawierają całkiem dobre propozycje.

      Burdo, więcej trendów i nowości, bo to co znajdujemy od dłuższego czasu w zeszytach jest po prostu okrutne ;/
    • piekara
      2017-05-18T10:01:24+02:00 piekara
      Sukienka ze zdj. 24 (zielona) to już w kilku wydaniach była (świąetczno-noworocznych).
      A 3 razy ta sama sukienka (zdj. 13,16,22) to już przesada.

      Komentarze ktoś czyta, ale nic sobie z nich nie robi. Dobrze, że na promocję prenumeraty się nie skusiłam, kupiłam numer majowy w tym roku, a w zeszłym chyba też tylko jeden... Z lat 2003-2011 chyba mam każde wydanie, teraz się nie opłaca kupować, bo w tych rocznikach większość tych wykrojów jest... Nawet na modne szerokie spodnie z gorsetowymi paskami....
    • Gość
      2017-05-19T20:33:30+02:00 hahahsdjd (gość ) IP: 68.107.*.*
      Super wydanie:)!
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2017-04-27T17:20:00+02:00