Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2015-07-24T18:07:42+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 24
  • (2 zagłosuj, średnia: 3, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 7/2015

  • Sierpniowe wydanie wyparło z rynku lipcową "Burdę". Kto nie zdążył jej kupić, może zamówić magazyn w naszym wydawnictwie.
  • Zdjęcie 1 z 46
  • Lipiec to pełnia lata i mamy nadzieję, że będzie nas rozpieszczać dużą ilością słońca, na które zawsze z utęsknieniem czekamy. W lipcowym wydaniu naszego magazynu pojawią się typowo letnie kolekcje.

    Po pierwsze, pełne lekkości i swobody stroje utrzymane w tonacjach błękitu: bluzki, sukienka, spódnica, spodnie, żakiet, kombinezon, szorty. Takie stroje, nawiązujące do przejrzystej tafli wody, doskonale się sprawdzają na urlopie nad morzem czy nad jeziorem, choć z powodzeniem można je nosić także w mieście.

    Latem ulice miast mienią się barwami, a kolorowe sukienki i kwieciste wzory ożywiają krajobraz. W naszej kolekcji na letnie dni proponujemy do wyboru stroje na każdą pogodę i stosownie do nastroju. Może to być na przykład słodka sukienka w kwiatuszki lub długa sukienka z żółtej żorżety, ekstrawagancka bluzka albo oryginalny kombinezon w kwiatki uzupełniony jednobarwnym żakietem.

    Kolor i forma to nazwa kolejnej kolekcji, a w niej ciekawe fasony bluzek i sukienek, kamizelka, którą nosi się na gołe ciało, czy kolorowe spodnie. Proponujemy kombinacje składające się z dwóch elementów - jednokolorowego i wzorzystego, a także proste formy i ekstrawaganckie fasony.

    "Make love, not war" (Kochaj, nie walcz) to hasło hippisów w latach 70. Z miłości do lata sięgamy więc po inspiracje do mody tamtych lat. W naszej kolekcji inspirowanej strojami hippisek pojawiają się luźne, niezobowiązujące fasony, kolorowe przewiewne tkaniny i kwiatowe motywy. Jednym słowem, jest to pełna wdzięku propozycja na lato.

    I wreszcie moda w rozmiarze PLUS, podporządkowana obowiązującym trendom. Długie i krótkie sukienki z kolorowych oraz jednobarwnych tkanin, bluzki i spodnie.

    Nie zapominamy też o najmłodszych. Nasza kolekcja wygodnycb, a przy tym bardzo wdzięcznych strojów dla dziewczynek z pewnością przypadnie im do gustu.

    Wybór modeli do uszycia dokonany? Teraz pozostaje tylko szyć...

     

    Wydania archiwalne można zamawiać w naszym Biurze Obsługi Klienta
    (e-mail: bok@burdamedia.pl, telefon: 22 360 37 77).

     

  • Dodaj komentarz

    24 komentarzy

    • Gość
      2015-05-29T14:06:12+02:00 Ania (gość ) IP: 62.69.*.*
      No, chyba jednak kupię. Kilka naprawdę porządnych fasonów.
    • sierzanowa
      2015-05-29T14:24:21+02:00 sierzanowa
      Bardzo podoba mi się bluzka ze zdjęcia 24, zresztą nie tylko, bo rzeczywiście jest tu sporo fajnych modeli.
    • Gość
      2015-05-30T16:58:52+02:00 Aga (gość ) IP: 80.50.*.*
      Lipcowa burda zapowiada się obiecująco
    • karima
      2015-05-30T22:42:55+02:00 karima
      Super !!!! A bluzeczka nr 2 jest cudna będę szyć na pewno!!!
    • Gość
      2015-06-04T19:08:53+02:00 Maga (gość ) IP: 89.73.*.*
      No wreszcie fajny numer! Mam zasadę, ze kupuje numer jesli spodobaja miu sie conajmniej 3 wykroje. Tym razem kupiec,bo zapowiada sie super.

      Ps. Skonczcie z bawarskimi sukienkami, które się nikomu nie podobają i na nikogo nie pasują
    • Gość
      2015-06-15T10:03:26+02:00 Ellisza (gość ) IP: 92.71.*.*
      A jaka jest rozmiarówka ubranek dla dzieci???
    • brother40
      2015-06-15T10:19:51+02:00 brother40
      Super wydanie, wlasnie potrzebuję kilka fajnych kiecek na wyjazd, myslę, że uszyję własnie z tej Burdy:)
    • Burda
      2015-06-15T10:29:52+02:00 Burda
      Ellisza, sukienki w tym wydaniu mają rozmiary 98-122.
    • Gość
      2015-06-15T10:48:38+02:00 Jola (gość ) IP: 159.205.*.*
      My z córką też potrzebujemy i szyć będziemy z tej Burdy :)
    • Gość
      2015-06-15T11:14:57+02:00 Aga (gość ) IP: 83.6.*.*
      Zupełnie nie zgadzam się z komentarzem dotyczącym bawarskich sukienek!!! Nie kończcie z nimi :-) a do osób, które ich nie lubią: są świetne do przeróbek, na kostiumy (przebrania różnego typu, do szkół na przedstawienia itd) niech żyje dirndl! A numer wyjątkowo przyjazny, szkoda, że tak późno, nie zdążę przed wyjazdem skorzystać...
    • Gość
      2015-06-15T12:02:24+02:00 boella (gość ) IP: 91.236.*.*
      Mnie wpadły w oko tylko 2 rzeczy... Jak na 46 propozycji to trochę mało... Znów jestem rozczarowana... Trochę kolorowej elegancji na lato po proszę ;)
    • Sellene
      2015-06-15T14:03:39+02:00 Sellene
      Bluzeczka nr 2 ma ciekawy tył :)))
    • Sellene
      2015-06-15T14:08:02+02:00 Sellene
      Pomyłka, sorki 12 ma fajny tył :)
    • Gość
      2015-06-16T08:27:12+02:00 TEKLA (gość ) IP: 5.172.*.*
      Witam fajne wykroje tylko zastanawiam sie jakiego typu materiały zakupic na te sukienki ,może podpowiecie zebym wcześniej mogła zamówić zanim burda do mnie przyjdzie pocztą -już nie mogę się doczekać
    • Burda
      2015-06-16T09:50:36+02:00 Burda
      TEKLA, nie możemy tu wypisac nazw wszystkich tkanin, jakie wystepują w tym wydaniu. Podaj, który konkretnie model zwróciła Twoją uwagę, a powiem Ci, z czego można go uszyć. Ponadto w zakładce Wykroje pojawiają się sukcesywnie wykroje z wydania 7/2015 i przy każdym jest informacja na temat zastosowanej tkaniny.
    • Gość
      2015-06-17T11:47:47+02:00 TEKLA (gość ) IP: 5.172.*.*
      Tak naprawde wszystkie wykroje są fajne ale najbardziej podobają mi się od str 19 do 26 wiec jakie materiały mogłabym użyć za wszelkie informacje byłabym wdzięczna pozdrawiam
      a i podoba mi sie model spódniczka ze str 10 oraz sukienka ze str 34;)
    • Burda
      2015-06-17T12:13:27+02:00 Burda
      TEKLO, wprawiłaś mnie w konfuzję tą informacją o stronach. Pod zdjęciami zamieszczonymi w artykułe podajemy po prostu numerację zdjęć. Wspólnymi siłami doszłyśmy, o co chodzi. Podam Ci tkaniny do tych dwóch ostatnich modeli, resztę musisz śledzić w zakładce Wykroje lub poczekać, aż "Burda" będzie w sprzedaży (jest ich zbyt dużo). Spódniczka (zdj. 10) została uszyta z bawełnianej satyny, a sukienka (zdj. 34) z żakardu i jego odmiany - radzimiru. .
    • Gość
      2015-06-18T11:31:33+02:00 Moi (gość ) IP: 89.72.*.*
      Numer świetnie się zapowiada! Ale będzie szycia!!!
    • Gość
      2015-06-22T15:06:39+02:00 Gość (gość ) IP: 46.21.*.*
      Też kupię ten numer. Sporo ładnych-kobiecych fasonów. Nareszcie koniec worków bez talli. Ostatnio kobiece ubrania były jedynie w rozmiarówce 44+, a szkoda. Nie wszystkie kobiety, o rozmiarach 36-42 mają figurę kolumny, którym dobrze jest w takich fasonach. Zgadzam się co do bawarskich sukienek, mnie osobiście się nie podobają, moim znajomym również, nie widuje ludzi ubranych w ten sposób. Może są dobre do szycia kostiumów, ale było ich zdecydowanie zbyt dużo jak na tak wąskie grono odbiorców.
    • Gość
      2015-06-23T19:01:13+02:00 kiiiniusiaaa (gość ) IP: 94.251.*.*
      Moim zdaniem ten numer nie jest zbyt ciekawy;/ kolory są zdecydowanie nie na czasie;/ fasony??? to chyba jakis żart żywcem ściągnięte z numerów z lat 90tych ( tak mam również z tych lat) Burdo co sie dzieje???
    • Zybet
      2015-06-30T21:22:10+02:00 Zybet
      Szkoda, ze Burda nie pokazuje tutaj rowniez jak wykroje wygladaja z tylu. Gdyby nie sugestja Selleni na temat bluzeczki nr 12 , nie wiedzialabym o jej atutach i moglam zobaczyc na anglojezycznej stronie burdy a nie tutaj. Tak wlasciwie to dla tej wlasnie bluzeczki chce ten nr Burdy.
    • Gość
      2015-07-06T20:05:48+02:00 Małgosia (gość ) IP: 78.11.*.*
      Bardzo spodobała mi się bluzka ze strony 82 w tym numerze Burdy.
      Proszę o poradę jakiej gramatury dzianinę mam szukać? Szukam na portalu internetowym, nie mam możliwości pomacać. Lniany dżersej tam nie istnieje :)
      Czy może być dzianina wiskozowa?
      Eh, no mam problem :)
      pozdrawiam
    • Burda
      2015-07-07T11:17:23+02:00 Burda
      Małgosiu,
      rozumiem, że mowa o bluzce, mod. 127, uszytej z białego dżerseju. Oczywiście zamiennie może być wiskoza, ważne jest, by tkanina nie byuła sztywna. Materiał powinien być raczej cienki i z rodzaju "lejących się", wtedy ładnie sie układa.
    • Gość
      2016-01-28T18:13:36+01:00 Martax (gość ) IP: 83.26.*.*
      Bardzo fajna burda, chciałabym taką :) póki co muszę się zadowolić ubieraniem modelek (ubieranki.eu/ubieranki/9803/niebieskie-lato.html) w podobne, bo pogoda jest średnia to noszenia takich..
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :