Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2016-06-23T13:33:25+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 18
  • (4 zagłosuj, średnia: 3.75, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 7/2016

  • Od dzisiaj w sprzedaży jest już lipcowe wydanie. A w nim...
  • Zdjęcie 1 z 45
  • W lipcowej "Burdzie" króluje lato. Będzie pastelowo, będzie biało-błękitnie, ale będzie też kwieciście. Jednym słowem, przywołamy wszystkie odcienie lata. Letnia garderoba to przede wszystkim sukienki i tych przedstawimy całą gamę - długie i krótkie, jednobarwne i kolorowe. Będą też spodnie, spódnice i szorty. Będzie kolekcja w dużych rozmiarach dla mam i córek oraz tradycyjnie moda dla dzieci.

    Oto modele z "Burdy" 7/2016, która będzie na rynku już 24 czerwca:

  • Dodaj komentarz

    18 komentarzy

    • Gość
      2016-05-21T13:38:27+02:00 aga (gość ) IP: 80.50.*.*
      Bardzo mi się podoba wydanie lipcowej burdy.
    • Sellene
      2016-05-22T10:23:58+02:00 Sellene
      Świetne wykroje :)
    • Gość
      2016-05-23T20:59:30+02:00 rta (gość ) IP: 178.37.*.*
      Kupiłam 2 poprzednie numery to i ten kolejny kupię.Umowa jest taka .;wy się staracie ,żebyśmy kupili piękne wykroje a my staramy się je kupić .
    • MONDFEE
      2016-05-24T10:49:19+02:00 MONDFEE
      Och! Świetne wydanie. Będzie się szyło :)
    • sylwia1976
      2016-06-04T00:14:31+02:00 sylwia1976
      Dopiero 24 czerwca...Ehh, już nie mogę się doczekać. Zapowiadają się "pracowite" wakacje :)
    • Gość
      2016-06-06T16:12:28+02:00 AAA (gość ) IP: 185.40.*.*
      Nareszcie, pokazano co będzie. Do tej pory dawno już miałam numer a na stronie dopiero pojawiała się o nim informacja. Ktoś się uczy, oby tak dalej. Poproszę więcej wykroi 140-156.
    • Burda
      2016-06-06T17:51:38+02:00 Burda
      Cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Nie możemy jednak nie dodać, że nie śledzisz chyba dokładnie tego, co dzieje się na stronie, bo już od dawna "ujawniamy" zawartość na długo przed kazaniem się danego wydania na rynku. Najpierw są to tzw. packshoty, a w niedługim czasie po nich - zdjęcia sesyjne z modelkami, które można oglądać w zakładce Wykroje. Po ukazaniu się wydania te zdjęcia "podpinają się" do danej "Burdy" w zakładce Magazyny.
    • Ania Zach
      2016-06-11T10:14:40+02:00 Ania Zach
      Zapowiada się rewelacyjnie !
    • JOLUTKA
      2016-06-21T20:25:37+02:00 JOLUTKA
      Dziś otrzymałam lipcowe wydanie Burdy. Extra szybko, w pełni zadowolona :)
    • Burda
      2016-06-22T07:29:25+02:00 Burda
      Super! Bardzo nas to cieszy. Jaka jest Twoja opinia, JOLUTKA, o tym wydaniu?
    • Gość
      2016-06-22T07:52:32+02:00 Gość (gość ) IP: 94.254.*.*
      Niektóre wykroje zachwycają! Zawiedziona jestem jednak wykrojami dla dzieci. Od kilku miesięcy wprowadzacie Państwo tylko wykroje dla dziewczynek. Burda dla dzieci też faworyzowała dziewczynki, a w sierpniowym wydaniu Burdy są zaplanowane wykroje dla małych trendsetterek. Dlaczego tak ignorujecie Państwo wykroje dla chłopców?
    • Burda
      2016-06-22T08:25:27+02:00 Burda
      Przekażemy te uwagi redakcji niemieckiej, która jest odpowiedzialna za zawartość wydań "burdy".
    • JOLUTKA
      2016-06-22T21:41:09+02:00 JOLUTKA
      Droga Burdo, opinia bardzo pozytywna, jak zawsze. Nigdy nie miałam powodu do narzekań, zawsze z córką wyszukujemy coś dla siebie, każde wydanie jest fajne, wyjątkowe, niepowtarzalne i oby tak dalej :)
    • Burda
      2016-06-23T07:55:20+02:00 Burda
      JOLUTKA Miód na redakcyjne serce! Dziękujemy! Szyj nadal z Burdą. Pozdrawiamy!
    • Gość
      2016-06-24T14:05:11+02:00 Jadzia (gość ) IP: 176.111.*.*
      Ja z kolei nie dostałam jeszcze aktualnego numeru - dotąd zawsze był w skrzynce jeszcze przed trafieniem do sprzedaży.
    • Burda
      2016-06-27T17:46:59+02:00 Burda
      Mam nadzieję, że dziś lipcowa :Burda" już do Ciebie dotarła.
    • ospa71
      2017-06-07T10:52:20+02:00 ospa71
      Witam,
      ja wykupilam 25 maja prenumerate od 5 numeru i nic do dnia dzisiejszego nie dostałam. Jak dla mnie to długo trwa. No i super by było jakby pojawiały sie równiez wykroje dla mężczyzn bo są mocno sporadyczne.
    • Burda
      2017-06-07T12:47:38+02:00 Burda
      @ospa71
      W czasie, kiedy dokonała Pani zamówienia, została już wysłana prenumerata czerwcowego wydania. Najprawdopodobniej dostanie Pani archiwalne wydania razem z kolejnym numerem, który będzie wysyłany w prenumeracie (czyli 5/2017 i 6/2017 razem z 7/2017). Jednak wszelkie wątpliwości może rozwiać nasz BOK, tel. 22 360 37 77, e-mail: bok@burdamedia.pl
      Pozdrawiamy
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :