Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-08-04T00:00:00+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 9
  • (1 zagłosuj, średnia: 5, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 9/2017

  • Wrześniowe wydanie w kioskach i salonikach prasowych. A w nim...
  • Burda 9/2017
    Zdjęcie 1 z 38
    Burda 9/2017
  • Oto krótka zdjęciowa zapowiedź wydania. Zapraszamy też do obejrzenia filmiku na YouTube :-)

  • 9 komentarzy

    • Gość
      2017-08-05T01:58:25+02:00 gość (gość ) IP: 78.10.*.*
      Droga Burdo kolejne wydanie jak zwykle fajne, ale gdzie podziała się kalka krawiecka z waszego sklepu??/
    • Sellene
      2017-08-05T13:59:27+02:00 Sellene
      Burda niezła, sporo ciekawych modeli :) Ale ubrania dla plusów to porażka, przecież ta modelka w tych worach ma co najmniej 20kg więcej niż w rzeczywistości :(
    • Gość
      2017-08-07T14:59:08+02:00 ULENCJA (gość ) IP: 163.157.*.*
      Już wiem,że nie muszę czekać na nowe wydanie Burdy. Fasony dla Plus Size jak dla okrąglaka, zamiast poprawiać proporcje tylko je wyolbrzymiają. Kiedyś powiększałam mniejsze fasony dla siebie, obecnie chyba bym musiała cały czas spędzać w stajniach lub na Oktoberfest by to móc ubrać to co prezentuje Burda. Klasycznych prostych fasonów o ciekawych cięciach, nadających się do biura i na imieniny się nie uświadczy. Przy obecnnie podwyższonej cenie czasopisma można powiedzieć tylko- szkoda.
      Zasmucona.
    • Gość
      2017-08-07T19:46:30+02:00 gosc (gość ) IP: 91.231.*.*
      bardzo jestem ciekawa, na ktorym zdjeciu jest model dla wyzszych osob. czy "burda" moze zaspokoic moja ciekawosc?
    • Burda
      2017-08-08T10:34:45+02:00 Burda
      Modele dla osób wyższych (rozm. 72–88) są prezentowane na zdjęciu 11 i 12.
      Pozdrawiamy
    • sylwia1976
      2017-08-14T00:26:34+02:00 sylwia1976
      Wiele ciekawych propozycji...namiotów, jeśli chodzi o plus size. Niestety, kolejny miesiąc bez Burdy :(
    • marchewkowa
      2017-08-17T16:49:49+02:00 marchewkowa
      Wspaniały numer! Zdecydowanie kupię dla przedruku sukienki z lat pięćdziesiątych (122), sukienki z "wiązaniem" w pasie (116), która bardzo przypomina wykrój Simplicity 3069 z 1959 roku, oraz dla sukienki z amerykańskim podkrojami pach (120).
      Całkiem fajnie wygląda też szeroki żakiet z zielonego futerka (119).
    • dommagbar3
      2017-08-29T19:10:29+02:00 dommagbar3
      Pytanie do prenumeratorów - czy dostaliście już numer wrześniowy? Ja jeszcze nie, mimo, że już jest w sprzedaży :(
    • Burda