Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-09-14T00:00:00+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 8
  • (2 zagłosuj, średnia: 1, zaloguj się aby głosować)
    |

Duże jest piękne 2/2017

  • Wydanie specjalne Burdy prezentuje jesienno-zimowe kolekcje z wykrojami w rozm. 44–54. Oto co w nim znajdziecie...
  • Duże jest piękne 2/2017
    Zdjęcie 1 z 26
    Duże jest piękne 2/2017
  • KOLEKCJE

    WEEKEND Propozycje na romantyczny jesienny spacer
    DO PRACY Kolekcja w stylu biznesowym
    DAY&NIGHT Stroje, które musisz mieć w swojej szafie
    WYKRÓJ PROJEKTANTA Wełniana kurtka od berlińskiej projektantki Evelin Brandt

    Wszystkie wykroje w rozmiarach od 44 do 54.

    ILUSTROWANE KURSY SZYCIA
    Uwodzicielska tunika w kwiaty z szyfonowymi rękawami
    Spódnica z godetem, która idealnie podkreśla kobiecą sylwetkę

    WARTO WIEDZIEĆ
    KOREKTA WYKROJU Jak go dopasować, gdy masz zbyt wystający brzuch
    PORADNIK Wszywanie podszewki przy zamku spódnicy

    To wydanie DUŻE JEST PIĘKNE można kupić w salonikach prasowych, kioskach i na stronie burda.pl w zakładce SKLEP (od 29 września)

  • 8 komentarzy

    • Sellene
      2017-09-14T20:28:14+02:00 Sellene
      Zdjęcie 24 - wykrój płaszcza, czy spodni? Liczę że będzie superowy wykrój płaszcza :)
    • Burda
      2017-09-15T12:00:06+02:00 Burda
      Wykrój spodni :-) Płaszcz ze zdj. 24 pochodzi z Burdy 3/2015 (model 128).
    • Gość
      2017-09-15T15:25:14+02:00 agata w (gość ) IP: 89.228.*.*
      Wczoraj przy okazji materiałowego remanentu ;) odłożyłam dwa materiały. Idealne na sukienkę ze zdjęcia 21.
      Już nie mogę się doczekać :-DD
    • Sellene
      2017-09-15T16:27:57+02:00 Sellene
      Dziękuję za info, mam tę burdę a czasami tak bywa że jakiś model nam umknie :) Burda obecna nie powala, kobiety tzw plusowe nie wyglądają korzystnie w takich spodniach, ale to już indywidualny gust. Ogólnie wszystko takie workowate, ale dla sukienki pewnie kupię tę Burdę :)
    • Gość
      2017-09-16T14:05:58+02:00 rta (gość ) IP: 77.255.*.*
      Coś można z tego wybrać.Nawet będąc grubym wygląda się ładnie.
    • Sellene
      2017-09-29T14:06:34+02:00 Sellene
      Ech, kupiłam tę Burdę z sentymentu, ale szczerz mówiąc zawiodłam się niesamowicie, poprzednie wydania były super, a tym razem niestety tragedia!! Miałam nadzieję na wykrój wąskich spodni które prezentują modelki do paru bzdetnych bluzek czy poncza, mega rozczarowanie, no cóż może następnym razem będzie lepiej :(
    • Gość
      2017-10-01T19:17:31+02:00 barb. (gość ) IP: 109.173.*.*
      Z wielkim smutkiem - jeśli chcę się dowiedzieć jak się nie ubierać w dużym rozmiarze (46) zaglądam do Burdy, tej wydawanej co miesiąc jak i magazynu " Powtórka z rozrywki" dwa razy do roku.Te ogromne falbany, różowe płaszcze o fasonie szlafroka. I tak jest mnie dużo, ale po co wiecej jak jest? A ta "cudna" spódniczka tak dopasowana że szwy pękają - można w niej usiąść? a jak pięknie "zad" wypracowany - no naprawdę elegancko. Pierwszy raz "dziękuję" moim nadmiernym skłonnościom do chomikowanie - stare numery jak znalazł.
    • Gość
      2017-10-29T16:30:30+01:00 Gosc (gość ) IP: 159.205.*.*
      Ogladam burdy od 15 lat i sstwierdzam ze kobiety pulchniejsze asama do takich należę powinny ubierac się klasycznie a nie workowato .powinny nosic proste spodnie moga byc dopasowane a góra sportowa koszula z karczuszkiem z tylu prosta luzniejsza tuszujaca w jednym kolorze a w bialej jest zawszesuper modelki z burdy zawsze pozuja stojąc i wszystko na nich dobrze wyglada. Ale kiedy usiadziemy w obcislej sukience to porazka robimy się karykatury pokazujemy nasze brzuchy opony grube uda sa kobiety ktorym to nie przeszkadza imowia ze nie ubiorzdobi czlowieka ale jak cie widza tak cię piszą.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2017-09-14T14:54:34+02:00