Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-09-14T00:00:00+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 7
  • (1 zagłosuj, średnia: 1, zaloguj się aby głosować)
    |

Duże jest piękne 2/2017

  • Wydanie z modą w rozm. 44–54 w sprzedaży jest od 29 września. Oto co w nim znajdziecie...
  • Duże jest piękne 2/2017
    Zdjęcie 1 z 26
    Duże jest piękne 2/2017
  • KOLEKCJE

    WEEKEND Propozycje na romantyczny jesienny spacer
    DO PRACY Kolekcja w stylu biznesowym
    DAY&NIGHT Stroje, które musisz mieć w swojej szafie
    WYKRÓJ PROJEKTANTA Wełniana kurtka od berlińskiej projektantki Evelin Brandt

    Wszystkie wykroje w rozmiarach od 44 do 54.

    ILUSTROWANE KURSY SZYCIA
    Uwodzicielska tunika w kwiaty z szyfonowymi rękawami
    Spódnica z godetem, która idealnie podkreśla kobiecą sylwetkę

    WARTO WIEDZIEĆ
    KOREKTA WYKROJU Jak go dopasować, gdy masz zbyt wystający brzuch
    PORADNIK Wszywanie podszewki przy zamku spódnicy

    To wydanie DUŻE JEST PIĘKNE można kupić w salonikach prasowych, kioskach i na stronie burda.pl w zakładce SKLEP (od 29 września)

  • 7 komentarzy

    • Sellene
      2017-09-14T20:28:14+02:00 Sellene
      Zdjęcie 24 - wykrój płaszcza, czy spodni? Liczę że będzie superowy wykrój płaszcza :)
    • Burda
      2017-09-15T12:00:06+02:00 Burda
      Wykrój spodni :-) Płaszcz ze zdj. 24 pochodzi z Burdy 3/2015 (model 128).
    • Gość
      2017-09-15T15:25:14+02:00 agata w (gość ) IP: 89.228.*.*
      Wczoraj przy okazji materiałowego remanentu ;) odłożyłam dwa materiały. Idealne na sukienkę ze zdjęcia 21.
      Już nie mogę się doczekać :-DD
    • Sellene
      2017-09-15T16:27:57+02:00 Sellene
      Dziękuję za info, mam tę burdę a czasami tak bywa że jakiś model nam umknie :) Burda obecna nie powala, kobiety tzw plusowe nie wyglądają korzystnie w takich spodniach, ale to już indywidualny gust. Ogólnie wszystko takie workowate, ale dla sukienki pewnie kupię tę Burdę :)
    • Gość
      2017-09-16T14:05:58+02:00 rta (gość ) IP: 77.255.*.*
      Coś można z tego wybrać.Nawet będąc grubym wygląda się ładnie.
    • Sellene
      2017-09-29T14:06:34+02:00 Sellene
      Ech, kupiłam tę Burdę z sentymentu, ale szczerz mówiąc zawiodłam się niesamowicie, poprzednie wydania były super, a tym razem niestety tragedia!! Miałam nadzieję na wykrój wąskich spodni które prezentują modelki do paru bzdetnych bluzek czy poncza, mega rozczarowanie, no cóż może następnym razem będzie lepiej :(
    • Gość
      2017-10-01T19:17:31+02:00 barb. (gość ) IP: 109.173.*.*
      Z wielkim smutkiem - jeśli chcę się dowiedzieć jak się nie ubierać w dużym rozmiarze (46) zaglądam do Burdy, tej wydawanej co miesiąc jak i magazynu " Powtórka z rozrywki" dwa razy do roku.Te ogromne falbany, różowe płaszcze o fasonie szlafroka. I tak jest mnie dużo, ale po co wiecej jak jest? A ta "cudna" spódniczka tak dopasowana że szwy pękają - można w niej usiąść? a jak pięknie "zad" wypracowany - no naprawdę elegancko. Pierwszy raz "dziękuję" moim nadmiernym skłonnościom do chomikowanie - stare numery jak znalazł.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2017-09-14T14:54:34+02:00