Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2015-04-24T12:02:03+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 15
  • (2 zagłosuj, średnia: 5, zaloguj się aby głosować)
    |

Moda dla dzieci 2/2015

  • Mamy, babcie i ciocie - czas zakasać rękawy i zabrać się do pracy! Wnuczęta czekają na uszyte przez Was urocze, nowe, kolorowe kreacje!
  • Zdjęcie 1 z 55
  • Nie od dziś wiadomo, że gust kształtuje się już we wczesnym dzieciństwie, dlatego trzeba zwracać baczną uwagę na to, w co ubieramy naszych milusińskich. Zresztą dzieci, zwłaszcza dziewczynki, doskonale wiedzą, że jedne stroje im się podobają, a inne nie. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zebrane w najnowszym wydaniu "Mody dla dzieci" przypadną dzieciakom do gustu.

    W pierwszym tegorocznym wydaniu, już dostępnym na rynku, proponujemy modę na lato - wygodne bluzki, spodnie i szorty na wakacyjne wycieczki i zabawy na plaży, urocze sukienki na urodzinowe imprezy, a także ciuszki dla najmłodszych. Kolorowe, uszyte z praktycznych tkanin ubranka zadowolą każdego malucha.



  • Dodaj komentarz

    15 komentarzy

    • Gość
      2015-04-09T23:49:25+02:00 Katarzyna (gość ) IP: 5.172.*.*
      W końcu coś dla mam.Super i szkoda,że tak rzadko ukazują się wykroje dla dzieciaczków :/
    • beataszyje
      2015-04-14T12:44:22+02:00 beataszyje
      Już się nie mogę doczekać :)
    • joannah7
      2015-04-15T20:00:24+02:00 joannah7
      wiem, że wykroje się powtarzają i wiele z Was pewnie będzie na brak nowości, ale ja jestem szczęśliwa, bo w Burdach, które posiadam ( od VI/2014) nie było żadnego z tych wykrojów, a bardzo mi zależało na wielu nich:) SUPER, CZEKAM DO 24 :)
    • Iwona Wawrzonkowska
      2015-10-13T00:44:51+02:00 Iwona Wawrzonkowska
      Jak zamówić burde
    • Burda
      2015-10-13T07:40:21+02:00 Burda
      Wszystkie nasze wydania, bieżące i archiwalne oraz w prenumeracie, można zamówić w naszym Biurze Obsługi Klienta (tel. 22 360 37 77, e-mail: bok@burdamedia.pl), lub w e-kiosku: kiosk.burdamedia.pl.
    • Gość
      2015-11-07T22:28:49+01:00 archiwalne (gość ) IP: 83.6.*.*
      W kiosku burda są tylko najświeższe wydania. Nie ma dzieci, jak szukać archiwalnych numerów?
    • Burda
      2015-11-08T19:57:46+01:00 Burda
      Przeczytaj naszą odpowiedź powyżej udzieloną na podobne pytanie Iwony Wawrzonkowskiej, lub wejdź na stronie głównej w zakładkę Artykuły. Tam w materiale "Co? Gdzie? Jak?" są wszystkie istotne informacje na temat serwisu Burdy. Pozdrawiam.
    • Gość
      2015-12-29T14:15:35+01:00 Milly (gość ) IP: 193.34.*.*
      Witam. Ja również jestem zainteresowana archiwalnymi numerami z wykrojami dla dzieci, ale na stronie kiosk.burdamedia.pl nie można go znaleźć. Artykułu również nie ma - czy mogę prosić o link?
    • Gość
      2016-01-25T15:34:41+01:00 monika (gość ) IP: 77.65.*.*
      Czy publikowaliście wykaz wykrojów do wydrukowania z tej burdy dla dzieci? Jeśli tak, proszę o wklejenie linku. pozdrawiam
    • Burda
      2016-02-24T09:21:34+01:00 Burda
      Milly,
      podaję link do artykułu "Co Gdzie? Jak?" z informacjami o serwisie Burdy:
      burda.pl/artykuly-1/artykul/co-gdzie-jak..I jeszcze mała uwaga: w naszych zakładkach jest już dużo materiałów i czasem trzeba wejść "głębiej", żeby znaleźć konkretny tekst.
      Numerów archiwalnych nie znajdziesz w e-kiosku, należy je zamawiac w Biurze Obsługi Klienta (tel. 22 360 37 77, e-mail: bok@burdamedia.pl).
    • Gość
      2016-02-27T19:03:11+01:00 Agata (gość ) IP: 89.69.*.*
      Burda.pl, serio? Tak trudno podać linka do wykazu wykrojów z tego numeru? Strona do nawigacji nie jest najbardziej przyjazna dla użytkownika więc zamiast odsyłać do poszukania "głębiej", warto pomóc potencjalnym klientom.
    • Burda
      2016-02-28T21:32:30+01:00 Burda
      Moniko,
      niestety, nie mogę Ci podać linka z tej prostej przyczyny, że takiego wykazu nie zamieszczalismy. Publikujemy wyłącznie wykazy modeli do wydań "Burdy".
    • Burda
      2016-02-28T21:39:26+01:00 Burda
      Agato,
      jeśli przeczytasz moje odpowiedzi dla Moniki i Milly, przyznasz, że Twoja ironia była nie na miejscu. A nawigacja na naszej stronie naprawdę nie jest skomplikowana. Po wejściu w każdą z zakładek można zobaczyć, jakie materiały zawiera i nie zajmuje to wiele czasu. Przez ponad trzy lata nazbierało się sporo materiałów i nie wszystkie mogą być "na wierzchu". Pozdrawiam!
    • Gość
      2016-08-01T14:53:30+02:00 Justyna (gość ) IP: 91.238.*.*
      czy mozna zakupić ten nr. burdy moda dla dzieci 2/2015?
    • Burda
      2016-08-03T08:18:24+02:00 Burda
      Informacji o tym, czy to wydanie jest jeszcze dostępne w archiwum, może udzielić wyłącznie Biuro Obsługi Klienta, które zajmuje się sprzedażą wydań archiwalnych. Kontakt do BOK: tel. 22 360 37 77, e-mail bok@burdamedia.pl
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :