Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2016-05-09T09:43:39+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 25
  • (1 zagłosuj, średnia: 4, zaloguj się aby głosować)
    |

MODA DLA DZIECI 1/2016

  • Tak wyczekiwane przez mamy wydanie z modą dla dzieci jest już dostępne w salonikach prasowych i kioskach.
  • Zdjęcie 1 z 62
  • Najwyższy czas pomyśleć o letniej garderobie dla naszych dzieciaków. Kiedy nadchodzą ciepłe dni, dzieci spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze czy zabawy z rówieśnikami wymagają wygodnej odzieży, a przecież w niedalekiej perspektywie są wakacje i wyjazdy nad morze, w góry, czy na wieś. W wakacyjnej walizce powinny znaleźć się ubrania wygodne, praktyczne i na każdą okazję. I takie właśnie są nasze propozycje zawarte w najnowszym wydaniu specjalnym MODA DLA DZIECI, a pokazane modele mieszczą się w rozmiarach 62-158.

    Prezentujemy zwiewne sukienki, szorty i topy na upalne dni dla małych dziewczynek. Kiedy maluchy znajdą się po raz pierwszy nad morzem, zapewne też zechcą zadawać szyku na plaży. Uszyty przez mamę opalacz czy kolorowa sukieneczka z pewnością jest dobrym pomysłem.
    Bywa, że na weekend wyjeżdżamy z miasta. Stroje na pobyt na łonie przyrody muszą być naprawdę wygodne, szczególnie te dla dzieci, by mogły bez przeszkód biegać i bawić się wśród natury. Idealne będą na tę okazje spodnie ogrodniczki, sukienki na ramiączkach czy spódniczki na szelkach, a także kombinezony i kamizelki, uszyte z dżinsu, lnu lub tkanin bawełnianych.
    Dzieci lubią, kiedy stroje są kolorowe i takich propozycji nie zabraknie w tym wydaniu. Pokażemy, jak można się bawić modą oraz jak sprawić, by dziecięce ubrania były oryginalne, wykorzystując technikę samodzielnego wykonywania nadruków na tkaninach. A kiedy nadarzy się jakaś odświętna okazja, to też znajdziecie u nas propozycje wyjątkowych ubrań.

     

    Jeśli chcesz mieć pewność, że nie umknie Ci to wydanie, możesz je zamówić w Biurze Obsługi Klienta e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl.

  • Dodaj komentarz

    25 komentarzy

    • Unicat
      2016-04-28T21:40:23+02:00 Unicat
      Fantastycznie, już nie mogę się doczekać nowego wydania. Miło by było kupować je częściej :)
    • Burda
      2016-04-29T07:42:37+02:00 Burda
      Niestety, plan wydawniczy jest tak ułożony, że "Moda dla dzieci" ukazuje się w rocznych cyklach, w pierwszym kwartale roku.
    • Gość
      2016-04-29T12:09:21+02:00 ola (gość ) IP: 94.232.*.*
      zdecydowanie za mało wykrojów dla chłopców :(
    • Gość
      2016-04-29T14:50:28+02:00 Magda (gość ) IP: 83.143.*.*
      Od dawna czekam na wykroje dla dzieci - dla chłopców! Jestem rozczarowana, dlaczego chłopcy zostali pominięci?
    • Gość
      2016-04-29T18:26:36+02:00 Monika (gość ) IP: 213.17.*.*
      szkoda, że zapomniano o chłopcach
    • Gość
      2016-05-01T10:40:22+02:00 Joanna (gość ) IP: 159.255.*.*
      No niestety chłopcy jak zwykle pominięci
    • Lilly
      2016-05-01T10:45:08+02:00 Lilly
      Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami - chłopcy zostali jak zwykle pominięci. Dominują ubrania dla dziewczyn. Kupie, bo kupie Burdę Kids, ale jestem rozczarowana. W domu mam synka a drugi w drodze. Czekałam na te wydanie z nadzieją, że może w końcu będzie więcej rzeczy dla chłopców.
    • Gość
      2016-05-01T11:23:58+02:00 gość (gość ) IP: 78.8.*.*
      A gdzie chłopcy
    • Gość
      2016-05-01T14:02:52+02:00 mojka (gość ) IP: 46.113.*.*
      Chcemy coś dla chłopców
    • me2u_pl
      2016-05-01T16:33:13+02:00 me2u_pl
      Ja mam trzech synów i liczyłam w końcu na jakieś fajne wykroje. Niestety się zawiodłam. W zwykłych numerach też ostatnio pojawiały się tylko wykroje dla dziewczynek. Czy można dać znać redakcji w Niemczech że w Polsce mamy wyż płci męskiej? ;)
    • Gość
      2016-05-01T16:48:11+02:00 Anyzkowa (gość ) IP: 89.73.*.*
      Kombinezon że zdjęcia 44, sukienka z kokardą z 45, bluzka na szelkach i spódnica (46,47) już były w zwykłych burdach. Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, ale co wy macie z tymi bawarskimi gaciami i sukienkami rodem z Domku na prerii? Kto w tym chodzi?
      Ale ten numer być może kupię, bo szukam porządnego wykroju na baggy
    • Gość
      2016-05-01T22:46:36+02:00 Beta (gość ) IP: 81.190.*.*
      Też chcę dla chłopców. Mam ich 3.
    • Jolanta Pajszczyk
      2016-05-04T22:30:31+02:00 Jolanta Pajszczyk
      W Burdzie wykroje dla dziewczynek - w sklepach z tkaninami wzory dla chłopców - co za ironia. Znalezienie ładnej dresówki z oryginalnym wzorem dla dziewczynki graniczy z cudem.....znalezienie wykroju dla chłopca jw. :D i nikomu nie dogodzisz hehehe :) śliczne wydanie Burdy dla dzieci :)
    • Gość
      2016-05-05T07:35:48+02:00 asiula (gość ) IP: 213.92.*.*
      niestety za mało dla chłopców...
    • Gość
      2016-05-05T17:49:34+02:00 ika (gość ) IP: 89.78.*.*
      Miałam zamówioną, ale zrezygnowałam - kompletny brak wykrojów dla chłopców ...
    • Unicat
      2016-05-06T21:08:22+02:00 Unicat
      Ale niespodzianka - więcej modeli niemowlęcych w porównaniu do zeszłego roku :) Super!
    • Gość
      2016-05-08T13:57:50+02:00 aska (gość ) IP: 164.127.*.*
      Stanowczo za mało wykrojów dla chłopców..
    • leos_madzia
      2016-05-10T16:12:21+02:00 leos_madzia
      Pisałam na adres: bok@burdamedia.pl żeby zamówić nr burdy mody dla dzieci 2016, ale do tej pory nikt do mnie nie odpisał :(
    • Gość
      2016-05-19T22:50:14+02:00 Gosia Sm (gość ) IP: 46.113.*.*
      Mam pytanie do modelu 601 mata - gdzie mogę nabyć wkład włókninowy P140. Wujek Google niestety milczy na ten temat :( ewentualnie jaki wkład mógłby go zastąpić? Pozdrawiam, Gosia.
    • Gość
      2016-07-07T12:47:49+02:00 aissa (gość ) IP: 185.92.*.*
      ja również czekam na wykroje dla chłopców
    • alia01
      2016-09-20T12:36:59+02:00 alia01
      Dla chłopców brak propozycji. Może nastepnym razem Burda wyda wydanie chłopięce
    • Gość
      2017-03-08T11:09:15+01:00 ewelina (gość ) IP: 79.188.*.*
      kiedy morzemy spodziewać się mody dla dzieci w 2017 roku?
    • Burda
      2017-03-08T12:57:05+01:00 Burda
      Tegoroczne wydanie będzie w sprzedaży od 12 maja.
    • Gość
      2017-03-20T20:18:36+01:00 ela (gość ) IP: 77.115.*.*
      czy mozna u was kupic to wydanie?
    • Burda
      2017-03-21T07:24:38+01:00 Burda
      @ela
      Oczywiście, tak jak każde wydanie, także Modę dla dzieci 1/2017 można już teraz zamówić w Biurze Obsługi Klienta e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl. Numer zostanie wysłany z chwilą ukazania się w sprzedaży. Jeśli interesuje Cie także wydanie ubiegłoroczne, możesz je zamówić w ten sam sposób.
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :

    Artykuł dodano : 2016-04-28T10:49:55+02:00