Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2017-06-12T13:31:11+02:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 19
  • (zaloguj się, aby ocenić )
    |

MODA DLA DZIECI 1/2017

  • Tegoroczne wydanie z modą dla dzieci już w sprzedaży.
  • Kids
    Zdjęcie 1 z 23
    Kids
  • W magazynie znajdą się propozycje zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, a wykroje będą miały rozm. 62–158. Oprócz ubrań dla większych dzieci znajdą się też propozycje dla maluchów.

    W magazynie znajdziecie urocze ubranka na wakacyjne spacery po nadmorskich promenadach, na plażę, a także na tak ulubione przez dzieci kinderbale. Wygodne stroje będą miały ciekawe fasony i co najważniejsze, będą łatwe do uszycia.

    Tradycyjnie znajdziecie we wkładce instruktażowej opisy wykonania wszystkich modeli i arkusze z precyzyjnymi wykrojami.

     

    Wydanie MODA DLA DZIECI można zamówić w naszym wydawnictwie, w zakładce SKLEP lub wysyłając zamówienie e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl

  • Dodaj komentarz

    19 komentarzy

    • Gość
      2017-04-30T23:29:32+02:00 zawiedziona (gość ) IP: 89.64.*.*
      Kochana Burdo, dlaczego większość (jak nie wszystkie modele) dla dzieci do 5 lat już były... żadnych nowości, zawiodłam się jak nigdy...
    • Gość
      2017-05-02T18:52:59+02:00 Rozczarowana (gość ) IP: 93.105.*.*
      Aż brak mi słów, by wyrazić rozczarowanie... Czy plan wydawniczy uwzględnia jeszcze w tym roku numer specjalny z wykrojami dla dzieci? Ten numer jest po prostu... no słaby, słabiutki...
    • Gość
      2017-05-03T22:18:09+02:00 zniechęcona (gość ) IP: 5.172.*.*
      Bardzo, bardzo kiepsko..... to chyba tyle miłych rzeczy, porażka..... A nie wspomnę o tym że o chłopcach zapomnieli po raz kolejny.....
    • Gość
      2017-05-04T15:16:49+02:00 Nobis (gość ) IP: 94.254.*.*
      Ta burda powinna nazywać się Burda - wykroje dla dziewczynek. Nawet szkoda tych kilku złoty by leżało na KIEDYŚ USZYJE.
    • Gość
      2017-05-04T16:10:32+02:00 Lusia (gość ) IP: 95.108.*.*
      Dobrze ze to zobaczylam i nie popelnie tego bledu kupujac ten numer - mam dwoch chlopcow i widze ze dno totalne jesli chodzi o wykroje dla chlopcow :(
    • Gość
      2017-05-04T17:42:57+02:00 drozolka (gość ) IP: 62.61.*.*
      niesty ja też liczyła na coś dla chłopców w rozm 150-158 a tutaj same dziewczynki...szkoda
    • Gość
      2017-05-05T12:55:37+02:00 Zasmucona (gość ) IP: 89.64.*.*
      Ja mam córeczkę, a mimo to też myślę, ze strasznie słabiutko, nie było ani jednej rzeczy na której zawiesiłabym oko i stwierdziła, że muszę to koniecznie uszyć...
    • Gość
      2017-05-05T17:23:08+02:00 3długości (gość ) IP: 31.11.*.*
      O matko, moda starożytna! Formy takie proste, że bez wykroju uszyłby je ślepy bez ręki, a już na pewno przedszkolak pierwszy raz przy maszynie. Kwintesencja motta: "Co tu zrobić, żeby się nie narobić, a zarobić". W tym roku zdecydowanie niekupywalne.
    • Gość
      2017-05-05T21:45:13+02:00 strzyga28 (gość ) IP: 78.8.*.*
      Jak zwykle moda dla dziewczynek nie dla dzieci.Chłopcy pomijani :( .Wielki zawód
    • Gość
      2017-05-05T22:29:00+02:00 pola (gość ) IP: 89.74.*.*
      Droga Burdo! Jestem ogromnie rozczarowana, gdyż w większości jest to zbiór form z poprzednich Burd. Niestety zabrakło świeżych i ciekawych form, wielka szkoda! bo wyczekiwałam tego numeru.
    • Gość
      2017-05-09T12:12:38+02:00 MALA (gość ) IP: 185.40.*.*
      Większość z tego mam w innych wydaniach. A to co wygląda na modę dla większych dziewczynek (czyli moje potrzeby) to podstawowy wykrój :( Jako początkująca daje radę go tak poprzerabiać. Szkoda.
    • Gość
      2017-05-09T23:30:32+02:00 annjoda (gość ) IP: 83.23.*.*
      Chętnie skopiowałabym wszystkie wcześniejsze komentarze. Równia pochyła. Kompromitacja.
    • Gość
      2017-05-10T12:31:22+02:00 Asia (gość ) IP: 94.254.*.*
      Tyle czekania... a tu taka katastrofa :(
    • Gość
      2017-05-10T13:27:48+02:00 Gość (gość ) IP: 94.254.*.*
      Moim zdaniem też dramat , też mam synów wiec kompletnie nic, A i dla dziewczynek lipa. Jednak lepiej inwestować w ottobre :)
    • Gość
      2017-05-10T22:05:44+02:00 gość (gość ) IP: 87.207.*.*
      ostatnie zdjęcie już było w burdzie nie pamiętam dokładnie w której
    • Gość
      2017-05-11T10:36:10+02:00 Gość (gość ) IP: 85.89.*.*
      I znowu nie kupię. Mam kilka starych numerów z lat 2000-2010 kupionych na platformie handlowej (wiadomo której), z których korzystam. Moda dziecięca nie zmienia się wcale, może tylko sezonowo. Polecam to rozwiązanie wszystkim rozczarowanym szyjącym mamom. Pozdrawiam.
    • Gość
      2017-05-14T10:32:38+02:00 drozolka (gość ) IP: 62.61.*.*
      Byłam ..pomacałam i nie kupiłam. Czasami się zastanawiam czy ktoś z Burdy czyta nasze komentarze.. znów nic dla synka nie znalazłam ..szkoda
    • Gość
      2017-05-23T18:00:41+02:00 Beta (gość ) IP: 188.146.*.*
      Mam 3 synów. Burda rzeczywiście powinna zmienić nazwę z "burda dla dzieci" na "burda dla dziewczynek" . Odzalowalam trochę grosza i kupila!m ottobre. Choć nie znam niemieckiego czy angielskiego. Bierzcie z nich przykład. Tam po równo jest dla obu płci.
    • Gość
      2017-06-07T23:49:06+02:00 Magda (gość ) IP: 79.185.*.*
      Burdo - czy Wy sobie jaja robicie z Klientów??? Przecież większość to wykroje z poprzednich wydań Burdy!!! Wstyd! Czekałam na ten numer, ale szkoda nawet złotówki bo większość wykroje z niego mam w szafie, w poprzednich numerach Waszej gazety...
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :