Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Artykuły

  • Artykuł dodano : 2014-01-14T10:42:10+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Artykuły
  • 21
  • (zaloguj się, aby ocenić )
    |

Szkoła szycia - wydanie specjalne Burdy

  • SZKOŁA SZYCIA to wydanie, jakiego jeszcze nie było. Wprowadzamy czytelniczki krok po kroku w tajniki sztuki szycia: od zdejmowania miary, przez pracę z wykrojem, po szycie różnych części garderoby.
  • Nowe wydanie specjalne w sprzedaży od 17 stycznia
    Zdjęcie 1 z 9
    Nowe wydanie specjalne w sprzedaży od 17 stycznia
  • SZKOŁA SZYCIA, wydanie specjalne "Burdy" pojawi się na rynku już 17 stycznia. Jest to zupełnie nowa propozycja dla osób, które próbują swoich sil w samodzielnym szyciu i poszukują odpowiednich wskazówek oraz pomocy.

    Prezentujemy typowe wyposażenie warsztatu krawieckiego i ułatwiające pracę narzędzia. Prowadzimy nasze czytelniczki krok po kroku przez kolejne etapy procesu szycia. Wyjaśniamy, jak należy zdejmować miarę i na czym polega praca z wykrojem. Pokazujemy, w jaki sposób kopiuje się wykroje, przenosi ich kontury na materiał oraz jak się go kroi. Nasze wskazówki pomogą także właściwie odczytywać plany układu wykrojów.

    Po tych wstępnych wskazówkach następuje prezentacja krok po kroku szycia różnych elementów garderoby, które można ze sobą dowolnie łączyć. Nasza kolekcja strojów typu basic powinna przekonać, że szafa nie musi być pełna strojów, by kobieta prezentowała się dobrze w każdej sytuacji. Wystarczy umiejętnie łączyć ze sobą poszczególne części garderoby i poznać tajemnicę stylizacji.

    Zamieszczone przy artykule zdjęcia modeli ilustrują możliwość kombinacji jednego żakietu z różnymi elementami garderoby i pokazują, jak wówczas zmienia się charakter stroju. A jest to tylko jeden z przykładów stylizacji prezentowanych w tym wydaniu specjalnym. Zapewniamy, że warto po nie sięgnąć!

  • Dodaj komentarz

    21 komentarzy

    • Ellza
      2014-01-20T11:12:26+01:00 Ellza
      Właśnie kupiłam - to jest coś dla mnie, bo oprócz kilku maskotek nic jeszcze nie potrafię zrobić :). A ten magazyn będzie idealny na początek i nie tylko :)
    • Gość
      2014-03-04T23:52:22+01:00 Małgośka (gość ) IP: 95.108.*.*
      Nie macie może jeszcze jednego egzemplarza na zbyciu. Nigdzie nie mogłam dostać, a bardzo bardzo chce go mieć.
    • Burda
      2014-03-05T09:21:11+01:00 Burda
      Proszę sprawdzić w Empiku lub jakimś saloniku prasowym. Można też zamówić u nas, tel. 71 37 62 866
    • Gość
      2014-03-13T09:48:17+01:00 ania (gość ) IP: 46.112.*.*
      Witam, czybedzie kotynuacja "szkoly szycia"? kiedy mozna sie spodziewac kolejnego numeru?
    • NitkaType
      2014-06-22T17:05:24+02:00 NitkaType
      Też chciałabym wiedzieć kiedy będzie dostępny kolejny numer, co ile tyg-miesięcy będzie wychodziła ta gazeta :)
    • Gość
      2014-10-02T01:32:08+02:00 madzia (gość ) IP: 10.197.*.*
      czy nadal można u Was zamówić "burda szkoła szycia nr 1"?
    • Gość
      2014-10-25T11:20:51+02:00 justyna (gość ) IP: 10.197.*.*
      Także chciałabym zamówić nr pierwszy, czy jest to mozliwe?
    • Gość
      2014-10-25T11:21:52+02:00 justyna użytkownik (gość ) IP: 10.197.*.*
      także chciałabym zamówić numer pierwszy czy jest to jeszcze możliwe?
    • Gość
      2015-01-07T19:49:12+01:00 Karola (gość ) IP: 89.79.*.*
      Ja również byłabym zainteresowana tym numerem . Czy jest szansa aby się jeszcze pojawił ?
    • Gość
      2015-02-01T10:13:55+01:00 Joanna (gość ) IP: 85.222.*.*
      Dopiero co kupiłam numer 2 Szkoły Szycia- jestem zachwycona. Czy można jeszcze gdzieś dostać pierwsze wydanie 1/2014?
    • Gość
      2015-02-18T19:00:51+01:00 Patrycja (gość ) IP: 77.255.*.*
      Tez chce pierwszy numer??? Gdzie mozna zamowic
    • Gość
      2015-02-18T20:15:17+01:00 Magda (gość ) IP: 77.254.*.*
      Czy jest szansa, aby pojawiła się pierwsza część tej serii?
      Sądzę, że wiele Pań (włącznie ze mną) byłaby zachwycona.
      Niestety, ale wczoraj dopiero odkryłam, że coś takiego było :(
    • Agaciora27
      2015-03-14T14:10:31+01:00 Agaciora27
      Też chciałabym otrzymać pierwszą część ;) może by tak wydać jakiś dodatkowy nakład ;)
    • Gość
      2015-07-26T15:26:24+02:00 bea1972 (gość ) IP: 31.61.*.*
      Czy jest możliwość zakupienia gdzieś Burdy szycie krok po kroku 1/2015?
    • Burda
      2015-07-27T10:05:27+02:00 Burda
      Niestety, nakład 1. części SZKOŁY SZYCIA jest wyczerpany i narazie nie przewidujemy dodruku. Jesli chodzi o SZYCIE KROK PO KROKU, to wydania archiwalne można zamawiać e-mailem w naszym Biurze Obsługi Klieta (bok@buramedia.pl). Dodatkowe informacje na temat serwisu Burdy mozna znaleźć w zakładce ARTYKUŁY (materiał "Co? Gdzie? Jak?")
    • Gość
      2015-08-04T11:54:48+02:00 Dione25 (gość ) IP: 188.127.*.*
      Czy jest jakaś szansa na dodruk szkoły szycia 1/2014 ?
    • Burda
      2015-08-05T23:00:12+02:00 Burda
      Nie zależy to od redakcji... Narazie nie zaplanowano dodruku. Być może zmieni się coś w przyszłości, bo jest duże zaintersowanie tym wydaniem.
    • Gość
      2015-11-22T20:28:30+01:00 Ola (gość ) IP: 89.68.*.*
      Szkoda, również chętnie bym kupiła
    • Gość
      2016-01-14T00:24:23+01:00 Dominiak (gość ) IP: 88.156.*.*
      Tez bylabym zainteresowana zakupem szkoly szycia cz 1 moj mail dom.korepta@gmail.com
    • zoluszka
      2016-05-30T23:14:21+02:00 zoluszka
      Interesuję mnie 1 częsć 2016 książki "Szycie jest łatwe"
      Czy jest możliwosć żeby zamówić tą częsć?i I w jakiej cenię?
    • Burda
      2016-05-31T09:59:40+02:00 Burda
      SZYCIE JEST ŁATWE jest kwartalnikiem. Pierwsze wydanie tego magazynu możesz zamówić w Biurze Obsługi Klienta e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :