Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Prenumerata

Drodzy przyjaciele!

Zapraszamy do zapoznania się z oferta prenumeraty magazynu Burda i wydań specjalnych w naszym e-kiosku!

magazyny

BURDA

Burda

BURDA to znane na całym świecie czasopismo o modzie, w którym co miesiąc prezentujemy nowe kolekcje wraz z umożliwiającymi uszycie każdego stroju wykrojami. Aktualne trendy są adaptowane na potrzeby miłośników szycia przez światowej klasy projektantów. Efekt to niepowtarzalne stroje i precyzyjne wykroje, dzięki którym możesz być zawsze modnie ubrana.

BURDA. MODA DLA DZIECI

Burda dzieci

BURDA. MODA DLA DZIECI jest wydaniem specjalnym miesięcznika Burda wyłącznie z modą dziecięcą. Prezentowane są w nim kolekcje na różne okazje i w różnych rozmiarach – począwszy od maluchów aż po nastolatki. Każdy z wchodzących w skład kolekcji modeli można samodzielnie uszyć dzięki dołączonym wykrojom. „Moda dla dzieci” ukazuje się raz w roku.

BURDA. DUŻE JEST PIĘKNE

Burda duże rozmiary

BURDA. DUŻE JEST PIĘKNE to półrocznik przeznaczony dla pań noszących ubrania w rozm. 44–54, które chcą modnie wyglądać. Wszystkie zamieszczone w tym magazynie fasony projektowane są z myślą o osobach puszystych, przez co ładnie modelują sylwetkę. Sercem zeszytu są arkusze z wykrojami umożliwiającymi samodzielne uszycie i indywidualną interpretację każdego modelu.

SZYCIE KROK PO KROKU

Burda szycie

SZYCIE KROK PO KROKU to propozycja BURDY dla miłośników szycia, którzy dopiero zgłębiają tajniki tej sztuki. Każdy z prezentowanych w tym półroczniku modeli jest nie tylko modny, ale też łatwy do uszycia. Jest to zasługą odpowiednio wybranych fasonów, a także dokładnych opisów i rysunków ilustrujących każdy etap pracy. Do zeszytu dołączone są arkusze z wykrojami.