Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Poradniki

  • Artykuł dodano : 2014-01-09T00:00:00+01:00 |
  • autor: Burda |
  • kategoria : Poradniki
  • 12
  • (4 zagłosuj, średnia: 5, zaloguj się aby głosować)
    |

Burda 2013 – wykazy modeli z każdego wydania

  • W każdej Burdzie na początki wkładki jest wykaz modeli. Można na nim zobaczyć rysunki techniczne wszystkich fasonów z danego wydania.
  • wykaz
    wykaz
  • Wiemy, że wiele z Was zbiera te wykazy w segregatorach, aby w razie potrzeby móc szybko przejrzeć fasony ze wszystkich wydań bez konieczności przeglądania całej gazety. Dlatego dla ułatwienia zamieszczamy wykazy modeli z archiwalnych wydań Burdy do ściągnięcia na swój komputer.
    Można je oczywiście wydrukować :)

    W załączeniu rok 2013. 

  • Załączniki

  • Dodaj komentarz

    12 komentarzy

    • justysic
      2014-01-09T15:35:24+01:00 justysic
      Według mnie bardzo pomocne zestawienie. Na pewno się przyda :)
    • lucy0273
      2014-01-09T17:39:17+01:00 lucy0273
      Super , już nie trzeba tak dokładnie wertować rosyjskiej strony
    • KasiaB
      2014-01-11T09:17:22+01:00 KasiaB
      Strzał w dziesiątkę! bardzo przydatne
    • Agnieszka_W
      2014-01-12T17:59:47+01:00 Agnieszka_W
      Super pomysł! Moje burdy od częstego przeglądania już się trochę postrzępiły. Czekam niecierpliwie na wykazy modeli z archiwalnych roczników. Będzie łatwiej przeglądać i zamawiać :)
    • Gość
      2014-01-13T20:46:04+01:00 Równoważnia (gość ) IP: 176.122.*.*
      Super pomysł :) Przeglądanie każdego numeru, który mam, za każdym razem rozpoczynam od tych właśnie stron - czy jest coś, co mnie interesuje, a jednocześnie na moim poziomie (małych) umiejętności. Dziękuję pięknie, bo teraz będzie można szybciej przejść do konkretów :) Jest szansa, by tak zestawione były również poprzednie lata?
    • Gość
      2014-01-14T14:31:22+01:00 agga (gość ) IP: 83.3.*.*
      SUPER! Też proszę o udostępnienie w ten sposób lat wcześniejszych :)
    • Burda
      2014-01-14T15:48:19+01:00 Burda
      :)
      Bardzo do tyłu nie sięgniemy, ale kilka ubiegłych lat na pewno w tej formie zamieścimy.
    • Danuta Wróbel
      2014-01-15T22:41:53+01:00 Danuta Wróbel
      Bardzo przydatne,a szczególnie te starsze roczniki.Pozdrawiam,będę oczekiwać.
    • Gość
      2014-01-20T22:03:28+01:00 ulka (gość ) IP: 10.10.*.*
      świetny pomysł mam nadzieje że będą tez starsze roczniki , już sama chciałam skanować
    • matylda1
      2014-03-06T13:32:15+01:00 matylda1
      witam ! jestem na tej stronie pierwszy raz i nie bardzo wiem jak mam się "dobrać" do interesującego mnie wykroju burda 2/2012 model 140 .bardzo proszę o pomoc .
    • Burda
      2014-03-06T15:05:25+01:00 Burda
      W takim razie witamy :)
      Niestety nie ma jeszcze możliwości kupienia i pobrania pojedynczo wykrojów pochodzących z miesięcznika Burda (ciągle nad tym pracujemy). Na razie można zamówić całą Burdę, z której pochodzi dany wykrój. Można to zrobić w naszym archiwum (tel. 71 37 62 866).
    • Jeżyna
      2014-09-01T11:14:12+02:00 Jeżyna
      A kiedy będą wykazy z Burdy "Duże jest piękne" i z "Szycie krok po kroku" ? Też by się przydały
  • Autor : Burda

    Burda

    Statystyki artykułu :