Nie masz jeszcze konta ?

Całkowicie za darmo dołącz do naszej społeczności i zostań redaktorem!

Załóż konto »

Wykroje

 • dodane : 2014-08-27T00:00:00+02:00
 • 4
 • (1 vote, average: 5, login to rate this productset)
  |

Płaszcz

 • Bywają takie dni, kiedy na pudełkową sukienkę trzeba coś narzucić. Może to być taki właśnie krótki płaszcz z żakardu. Płaszcz oraz jego rękawy o długości 7/8 rozszerzają się lekko ku dołowi. Model nie ma kołnierza, jest zapinany na jeden rząd guzików, a duże nakładane kieszenie są zaokraglone dołem.

  Magazyn Burda 8/2014

  Wykrój numer: 102

 • Stylizacje użytkownika stworzone na podstawnie widocznego wykroju

 • 4 komentarze

  • Gość
   2014-12-01T15:53:28+01:00 ewa (gość ) IP: 10.197.*.*
   brakuje mi zdjęcia modelki UBRANEJ w płaszcz, a nie w NARZUCONYM na ramiona płaszczu. Niestety często tak są pokazywane w Burdzie wykroje, że nie widać fasonu. Rozumiem, że pojedyncze zdjęcie lepiej wygląda na stronie ale jednak proponuję wydawnictwu umieszczać miniaturki zdjęć, coś w rodzaju kadrów na rozwiniętej kliszy filmowej. Choć wątpię, by ktoś z wydawnictwa czytał te komentarze. .. I jeszcze jedno: fajne, najmodniejsze wykroje pojawiają się PO SEZONIE i są to rozmiary albo dla niskich, wysokich lub chudych kobiet. Zawsze mi brakuje prostych krojów jak choćby ten. Większość fasonów to jakieś przekombinowane.
  • Gość
   2015-10-29T08:46:17+01:00 piekara114 (gość ) IP: 217.153.*.*
   Czemu przy wykrojach nie umieszczane są rysunki techniczne?
   Oglądam płaszcz w stylizacjach i idę do wykroju, aby obejrzeć wykrój, a tu nie ma podstawowej informacji.

   I tak jak poprzedniczka pisała, nie podejrzewam, aby burda w ogóle przeczytała komentarz i zareagowała w jakikolwiek sposób. Coraz częściej widzę tu olewanie uwag czytelników. Lepiej korzystać z wiedzy i uwag z blogów szyjących koleżanek i kolegów niż czekać na reakcję Burdy.
  • Burda
   2015-10-29T09:13:46+01:00 Burda
   Drogie Panie,
   to nie jest prawda, że nie czytamy komentarzy, choć czasem, kiedy jest ich naorawdę dużo, coś może ujść naszej uwadze. I czasem coś umyka, jak np. rysunek techniczny do tego modelu. Opisując każdy model, zamieszczamy zdjęcie z sesji z modelką, tzw. packshot, czyli fotografię samego modelu i rysunek techniczny. Co do uwagi pani Ewy na temat prezentacji modeli... Zdjęcia z sesji muszą być ciekawe, modelka nie może stać "na baczność" i prezentować stroju, jakby była wieszakiem w butiku. W ten sposób pokazują modele wszystkie magazyny modowe i nie bedziemy w tym względzie raczej niczego zmieniać. Pozdrawiamy serdecznie!
  • Gość
   2016-01-19T22:27:52+01:00 ewa (gość ) IP: 84.40.*.*
   Bardzo dziękuję Redakcji Burdy za odpowiedź. Przyznaję, że pisząc powyższy post, myślałam że piszę go w „powietrze”, dlatego jeszcze raz dziękuję. Niestety nie satysfakcjonuje mnie ona ponieważ odnoszę wrażenie, że moje uwagi albo zostały źle zrozumiane albo drwiąco zbagatelizowane. Czytam swój tekst i nie ma tam słowa o prezentowaniu ubrań jak na wieszakach w butiku czy też staniu modelki „na baczność”. Osoba odpisująca w imieniu Redakcji tłumaczy mi tak, jakby miała przed sobą mało pojmującą uczennicę, która nic nie widziała i niczego nie zna.
   Redakcjo Burdy, proszę WNIKLIWIE i z UWAGĄ jeszcze raz przeczytać mój poprzedni post, który jest konstruktywną krytyką zawierającą również rozwiązanie problemu. Byłoby mi bardzo niemiło zrezygnować z gazety, której jestem / byłam gorąca zwolenniczką nie tylko od PIERWSZEGO POLSKIEGO numeru.