"1 wykrój na 10 sposobów"

rok temu

Sprawdź modele uszyte przez uczestniczki akcji "1 wykrój na 10 sposobów".


Jeszcze raz dziękujemy za udział w inspirującym wydarzeniu, którego finał odbył się w naszym studiu fotograficznym pod koniec listopada! 

Zadaniem wszystkich uczestniczek było samodzielne uszycie wersji tej samej spódnicy, wykrój nr. 6375 z kolekcji Jesień/Zima 2018, a następnie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej wykonanej w Burda Foto Studio w siedzibie Burda International Polska, kończącej całość akcji. Kreatywny eksperyment został przeprowadzony we współpracy ze sponsorem tkanin Dresówka.pl.

Efekty okazały się naprawdę zaskakujące i przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Każda spódnica miała inny styl, który odzwierciedlał indywidualną wizję, preferencje czy nawet charakter danej osoby. Wszystkie modele zostały stworzone z ogromną wyobraźnią i pasją do szycia udowadniając, że 1 wykrój można uszyć na 10...ba! na setki sposobów. Wystarczą różne materiały, wzory, kolory, dodatki i różne sylwetki. 

Oprócz sesji odbyło się także bardzo inspirujące spotkanie pełne opowieści o szyciu oraz kawy i słodkości. Porównywaniu niuansów dotyczących kieszeni, potencjału materiałów i technik wszycia paska nie było końca! Wspólna wymiana wrażeń i doświadczeń na temat sposobu szycia, dyskusje o najlepszym wyborze materiału, omawianie danego modelu i stylizacji to najważniejsze tematy pełnej pozytywnej energii rozmowy.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za ogromne zaangażowanie, stworzenie przemiłej atmosfery i niezwykłą kreatywność w wykonaniu narzuconego zadania. Tworzenie czegoś własnymi rękoma, szycie własnych ubrań, to nie tylko trend powracający do łask, ale przede wszystkim ogromna pasja tworzenia, pasja, która pobudza kreatywność i jednoczy ludzi. 

W naszej akcji udział wzięły wspaniałe dziewczyny, influencerki ze świata DIY i szycia: 

Magdalena Chrobak - Robak xxl 

Wiola Łapińska - Fastrygantka

Anna Zielińska - Twórcze Wytwory 

Izabela Sowa-Knapczyk - ESKa sewing for You 

Adelina Dr Szyje - Dr Szyje

Iwona Jóźwik - Tworzlwo 

oraz: 

Wstażką malowane, me2upl, Blondyna za maszyną 

Efektami i zdjęciami z sesji podzielimy się także w najnowszym wydaniu magazynu Burda. 

 

 

Komentarze
1

 

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj darmowy wykrój!