Moda jest Twoją pasją?
Masz w sobie ogromną potrzebę tworzenia?
Marzysz o tym, by rozwijać się kreatywnie i nauczyć się szyć?
Udowodnimy Ci, że to łatwiejsze niż myślisz!
Już wkrótce możesz wziąć udział w DRUGIEJ EDYCJI wyjątkowych warsztatów  szycia Akademii Burda, na których nauczymy Cię sztuki szycia od podstaw. Zapisz się już dziś i ucz się szyć od najlepszych!

W oparciu o wiedzę i doświadczenie Magazynu BURDA stworzyliśmy Akademię Burda, jedyne w swoim rodzaju warsztaty szycia dostosowane do potrzeb naszych czytelników. Pierwsza, jesienna edycja okazała się dużym sukcesem i mamy grono zadowolonych uczestniczek, które będą kontynuować naukę w Akademii.

Myślą przewodnią Akademii jest połączenie nauki z przyjemnością oraz zapewnienie wysokiej jakości kształcenia gwarantowanej przez magazyn Burda. Program warsztatów został stworzony z myślą zarówno o tych, którzy chcą się nauczyć szycia od podstaw jak i o osobach, które chcą pogłębić swoją wiedzę o szyciu.

Na zajęciach uczestniczki korzystać będą z  wysokiej klasy maszyn do szycia od firmy JUKI (http://www.juki.pl/).

Pierwsze zajęcia tej edycji ruszają już 28 lutego, dlatego już dziś zapraszamy do zapisów online poprzez wypełnienie formularza (http://www.burda.pl/akademiaburda/zapisz-sie).
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 022 360 36 39) lub mailowy (akademiaburda@burdamedia.pl). Należy pamiętać, że liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Nauczymy Cię sztuki szycia od podstaw i dodamy skrzydeł Twojej kreatywności zgodnie z filozofią Burda.