W konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Aktywność Kobiet i Stowarzyszenie Silne Kobiety Bogatyni udział mogą wziąć panie zameldowane w województwie dolnośląskim. Do wygarnia jest aż 30 pojedynczych zaproszeń na warsztaty "Akademia Burdy z Malvą".

 

Konkurs jest skierowany do kobiet szyjących, które chcą się rozwijać i nauczyć się nowych metod krawieckich. Po jego przedłużeniu jeszcze do 13 paźdzernika można nadsyłać na adres Stowarzyszenia Aktywność Kobiet (ul. Belgijska 64, 54-404 Wrocław) lub za pośrednictwem maila (malva.aktywnosckobiet@gmail.com) zdjęcia uszytej przez siebie dowolnej rzeczy do ubrania.

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na stronie stowarzyszenia Aktywność Kobiet.

Niezależne jury wybierze najlepsze projekty i ich autorki zostaną zaproszone na warsztaty prowadzone przez certyfikowane krawcowe Burdy we Wrocławiu. Pod ich okiem będą mogły nauczyć się nowych technik szycia, otrzymają wykroje, akcesoria i uszyją wybraną rzecz.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Jedynym warunkiem tej edycji jest zameldowanie na terenie Dolnego Śląska.