W tym trudnym dla wszystkich czasie, kiedy powoli zaczynamy wychodzić ze swoich domów i wracać do normalności, nie dla każdego ta rzeczywistość okazuje się taka sama jak przed kilkoma tygodniami... Pandemia koronawirusa dotknęła nie tylko nasze zdrowie, ale zmieniła całe nasze życie. W czasie kiedy większość z nas skupia się na pomocy zakażonym COVID-19, nasze oczy kierują się na osoby stojące w cieniu tego śmiercionośnego wirusa, które w efekcie pandemii utraciły swoją pracę i niejednokrotnie z dnia na dzień pozostały bez środków do życia. Ta brutalna rzeczywistość spowodowała, że nie możemy pozostać obojętni na ich losy, dlatego postanowiliśmy działać! To właśnie z myślą o tej jakże licznej grupie osób dołączyliśmy do akcji #AUTOGRAFRATUJEŻYCIE, która ma na celu wsparcie ich w codziennym funkcjonowaniu. 

Na czym polega akcja?

Akcja #AUTOGRAFRATUJEŻYCIE składa się z kilku licytacji dobroczynnych, do których zaangażowali się znani influencerzy i influencerki. Biorąc udział w licytacji pomagasz potrzebującym, a także masz szansę wygrać:

zestaw kosmetyków od NacomiFluff o wartości około 450 zł

- kartkę z autografem 

- podarunek specjalny od bohatera licytacji 

- zestaw magazynów Burda Style

Jeśli chcesz stać się posiadaczem tych wszystkich wspaniałych rzeczy, a przede wszystkim pomóc potrzebującym, weź udział w licytacji! Pieniądze uzyskane ze zbiórki, zostaną przekazane Bankom Żywności, które dostarczają jedzenie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. 

Do akcji włączyli się: 

- KLAUDIA KLARA @klaudiaklara

- KAROLINA GOŁĘBIEWSKA @stylizacje

MARTA TOMASZEWSKA @enjoyment

OLA KOT @olakot_

- HANIA KNOPIŃSKA @digitalgirl13

KAROLINA ZIENTEK

ABSTRACHUJE @abs

Czasem wystarczy tak niewiele, aby uratować ludzkie życie… Weź udział w akcji #AUTOGRAFRATUJEŻYCIE i uratuj ludzkie życie razem z nami! Licytacje trwają do 29 maja! 

BIORĘ UDZIAŁ W LICYTACJI >>