Beżowy total look we wszystkich odcieniach to jeden z największych trendów na nadchodzący wiosenno - letni sezon. Ucieszy to na pewno minimalistki oraz fanki klasyki, które w swoich szafach posiadają sporo ponadczasowych krojów w tym kolorze. Jednak beż to także kolor dla osób, które lubią eksperymentować i stawiają na większą  ekstrawagancję. Dzięki stonowanemu kolorowi, można zaszaleć z fakturami, wykończeniami, fasonami lub dodatkami i stworzyć tak wyrazistą stylizację, jakbyście nosiły neony. 

Oglądając pokazy oraz kolekcje znanych projektantów i domów mody, zauważyłyśmy trzy najmocniejsze tendencje związane z zestawianiem beżowych ubrań. 

1. Jeden kolor od stóp do głów, który pojawiał się w kolekcjach Burberry oraz Soni Rykiel.  

2. Łączenie ze sobą różnych odcieni beżu, od delikatnego ecru po ciemny kolor, a także łączenie go z ziemistymi barwami - brązem lub ciemną zielenią, jak u Loewe czy Fendi

3. Zestawienie beżu z jedną rzeczą lub dodatkami w innym kolorze, w szczególności w czerni lub bieli, m.in. Christian Dior oraz Tom Ford.

 

Beżowe wykroje w kwietniowym "Kocham Szycie"

W najnowszym wydaniu magazynu "Kocham Szycie" 4/2019 znajdziecie beżowe modele, idealne na ciepłe, letnie dni. Niezwykle stylowy kombinezon w skandynawskim stylu, dwurzędowe kimono zapinane na drewniane guziki oraz luźne spodnie z kantem. Pomimo swobodnych fasonów, mają w sobie sporo klasy oraz kobiecości. W zależności od użytych dodatków, będą zmieniać swój charakter, dzięki czemu stworzycie całą gamę stylizacji, odpowiednich na różne okazje. Wszystkie modele warto uszyć z naturalnych materiałów! Pamiętajcie, że odcieni beżowego jest naprawdę sporo, nie każda tonacja będzie pasować do waszej cery. Sprawdźcie, jakim typem urody jesteście, chłodnym czy ciepłym, i odpowiednią barwę dobierzcie na tej podstawie. Dzięki temu, uszyta kreacja będzie współgrać z waszym kolorytem, uwypuklając jej walory i tuszując mankamenty. 

Przegląd dodatków idealnych do beżowych kreacji 

Sprawdziłyśmy również, jakie dodatki będą współgrać z beżowymi wykrojami. Postawiłyśmy na naturalne materiały oraz plażowe klimaty -  łańcuszki z muszelkami, torby oraz buty z plecionki i juty, kapelusze z rafii oraz złotą biżuterię. Najwięcej akcesoriów, które przepięknie uzupełnią beżowe kreacje znalazłyśmy w Mango oraz Zarze. Wszystkie wybory znajdziecie w galerii >> 

"Kocham Szycie" 4/2019 w sprzedaży od 19 marca!