Po pierwsze: połysk i szyk. Czy to będzie sportowa bluza z cekinami czy kurtka motocyklowa ze złotej skóry, albo strój o fasonie piżamy, który wcale piżamą nie jest – w każdym stroju z naszej kolekcji miejskiej będziecie zadawać szyku.

Po drugie: klasyka. Wiele kobiet pracuje teraz w biznesie i stroje na co dzień lub na spotkania biznesowe, to obowiązkowa zawartość szafy każdej bizneswoman. Naszą kolekcję wyróżniają eksponujące figurę fasony i ujmujące detale, a komfort noszenia zapewniają niemnące się tkaniny.

Po trzecie: moda sportowa. Aktywność fizyczna to od pewnego czasu wyraźnie widoczny trend. Uprawianie sportów nie wyklucza bycia ubranym zgodnie z obowiązującą modą. Kolekcję strojów sportowych szytych z dżerseju lub tkaniny dresowej tworzą kolorowe bluzy, dresy czy szorty.

Po czwarte: bielizna w rozmiarze PLUS. Każda kobieta, niezależnie od rozmiaru odzieży, jaki nosi, także w domowym zaciszu chce być elegancka i seksowna. Koszule i koszulki nocne z dużymi dekoltami, wykończone koronką szorty czy kwieciste piżamy mają niepowtarzalny urok.

Po piąte: karnawał. Po świętach zaczyna się czas zabaw i balów. Także w przedszkolach i szkołach organizuje się bale przebieraców i dzieciaki chcą się popisać oryginalnymi przebraniami. Takie właśnie są kostiumy z naszej karnawałowej kolekcji.

Zapraszamy też na przegląd Burdy na naszym kanale na YouTube (Burda Polska).

"Burda" 1/2017 będzie dostępna w salonikach prasowych i kioskach od piątku 16 grudnia, a już dziś można ją zamówić w wydawnictwie e-mailem wysyłanym na adres: bok@burdamedia.pl