Drugie tegoroczne wydanie oddamy do Waszych rąk już w piątek 20 stycznia, a to, co w nim znajdziecie, opisujemy pokrótce poniżej.

W lutym w "Burdzie" już panuje lato.

Przedstawiamy słodką, romantyczną kolekcję nawiązującą do lat 50., w której dużo jest lekkości i dziewczęcego wdzięku, a w kolorystyce przeważa rozmyty błękit i pudrowy róż.

W kolekcji miejskiej do głosu dochodzą tkaniny bouclé. Okazuje się, że można z nich szyć nie tylko żakiety i spódnice, ale nawet bluzki i sukienki. Elementy z tkaniny bouclé połączone ze "spranymi" dżinsami czy luźnymi koszulami prezentują się bardzo nowocześnie.

W środku zimy marzą nam się miejsca, gdzie jest ciepło - Afryka, Daleki Wschód, Indie... Styl kolonialny naszej lutowej kolekcji pozwoli przenieść się w te rejony świata. Sukienki w niej są wzorzyste i kolorowe, żakiety i płaszcze mają chrakterystyczne fasony, a spódnicospodnie i bermudy – kolory ziemi.

Panie, które noszą duże rozmiary, zapraszamy nad brzeg morza. Sukienki, bluzki, tuniki i spodnie są utrzymane w morskiej kolorystyce, a tkaniny i fasony zdecydowanie letnie.

Tradycyjnie w wydaniu lutowym przedstawiamy kolekcję strojów do Pierwszej Komunii - sukienki dla dziewczynek i ubrania dla chłopców. Wszystkie modele w rozmiarach 128-152.

 

Zapraszamy też na przegląd Burdy 2/2017 na naszym kanale na YouTube (Burda Polska).