To wydanie zawiera wiele ciekawostek.

Po pierwsze anonsujemy jubileusz. W tym roku mija 25 lat, odkąd na rynku ukazało się pierwsze polskojęzyczne wydanie "Burdy". W związku z tym ogłaszamy rok 2016 ROKIEM "BURDY". W wydaniu marcowym przypomnimy jej początki, opowiemy o tym, jak Aenne Burda tworzyła magazyn mody, który zawojował świat.

Okolice Wielkanocy to czas, kiedy wiele par decyduje się na ślub. Proponujemy kolekcję sukienek dla panny młodej i jej gości. Prezentowane kreacje nadają się także na wiele innych okazji, przyjęcie komunijne czy rodzinną uroczystość. W naszej kolekcji każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Uroczystość Pierwszej Komunii przypada na maj, ale mamy zawczasu się do niej przygotowują. Kolekcja strojów komunijnych dla dziewczynek i chłopców pozwoli podjąć decyzję, jaką kreację wybrać na ten uroczysty dzień.

Ogłaszamy niebieski barwą sezonu. Kolor niebieski we wszystkich odcieniach, od błękitu po granat, jest elegancki i niezobowiązujący, dzięki czemu sprawdza się w różnych stylizacjach. Naszą kolekcję wyróżniają efektowne detale, falbanki i marszczenia.

Niebawem wiosna zapuka do naszych drzwi. Powitamy ją radosną i kolorową modą. Prezentowane modele mają proste fasony i zostały uszyte z tkanin strukturalnych w pastelowych kolorach.