Lipiec to pełnia lata i mamy nadzieję, że będzie nas rozpieszczać dużą ilością słońca, na które zawsze z utęsknieniem czekamy. W lipcowym wydaniu naszego magazynu pojawią się typowo letnie kolekcje.

Po pierwsze, pełne lekkości i swobody stroje utrzymane w tonacjach błękitu: bluzki, sukienka, spódnica, spodnie, żakiet, kombinezon, szorty. Takie stroje, nawiązujące do przejrzystej tafli wody, doskonale się sprawdzają na urlopie nad morzem czy nad jeziorem, choć z powodzeniem można je nosić także w mieście.

Latem ulice miast mienią się barwami, a kolorowe sukienki i kwieciste wzory ożywiają krajobraz. W naszej kolekcji na letnie dni proponujemy do wyboru stroje na każdą pogodę i stosownie do nastroju. Może to być na przykład słodka sukienka w kwiatuszki lub długa sukienka z żółtej żorżety, ekstrawagancka bluzka albo oryginalny kombinezon w kwiatki uzupełniony jednobarwnym żakietem.

Kolor i forma to nazwa kolejnej kolekcji, a w niej ciekawe fasony bluzek i sukienek, kamizelka, którą nosi się na gołe ciało, czy kolorowe spodnie. Proponujemy kombinacje składające się z dwóch elementów - jednokolorowego i wzorzystego, a także proste formy i ekstrawaganckie fasony.

"Make love, not war" (Kochaj, nie walcz) to hasło hippisów w latach 70. Z miłości do lata sięgamy więc po inspiracje do mody tamtych lat. W naszej kolekcji inspirowanej strojami hippisek pojawiają się luźne, niezobowiązujące fasony, kolorowe przewiewne tkaniny i kwiatowe motywy. Jednym słowem, jest to pełna wdzięku propozycja na lato.

I wreszcie moda w rozmiarze PLUS, podporządkowana obowiązującym trendom. Długie i krótkie sukienki z kolorowych oraz jednobarwnych tkanin, bluzki i spodnie.

Nie zapominamy też o najmłodszych. Nasza kolekcja wygodnycb, a przy tym bardzo wdzięcznych strojów dla dziewczynek z pewnością przypadnie im do gustu.

Wybór modeli do uszycia dokonany? Teraz pozostaje tylko szyć...

 

Wydania archiwalne można zamawiać w naszym Biurze Obsługi Klienta
(e-mail: bok@burdamedia.pl, telefon: 22 360 37 77).