14. edycja targów Slow Fashion 

Wielkimi krokami nadchodzi 14. edycja targów Slow Fashion, na której zaprezentowane zostaną premierowe kolekcje na sezon jesień - zima rodzimych twórców! To wielkie święto niezależnej polskiej mody i designu odbędzie się 5 i 6 października w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Warto zapamiętać tę datę i wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków!

„Nie kupuj więcej ubrań. Kupuj lepsze ubrania”

Slow Fashion to największe targi mody autorskiej w Polsce! W jesienno - zimowej edycji udział weźmie 250 twórców, którzy działają w zgodzie z nurtem „slow”. Czekać na Was będą starannie wyselekcjonowane marki prezentujące autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą także prelekcje dotyczące m.in. lepszej mody odpowiedzialnych wyborów, świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow. Wszystko w zgodzie z mottem wydarzenia: „Nie kupuj więcej ubrań. Kupuj lepsze ubrania”. Nie zabraknie również lokalnych wytwórców jedzenia w strefie slow food oraz food trucków.

Warsztatownia, a w niej m.in. warsztaty szycia 

Jeśli chcecie dać upust swojej kreatywności, koniecznie wpadnijcie do Warsztatowni. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których możecie uszyć własny worek wykorzystując do tego niepotrzebne już tekstylia. Poza tym florystki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia wianków. Odbędą się też warsztaty z projektowania nadruków na torby i t-shirty z Bazgrołakami oraz zajęcia dla nieco młodszych gości z Wydawnictwem TASHKA. 

Ważne informacje:

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.) - bilety do zakupienia na miejscu 

Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

To wszystko już 5 i 6 października w Koneserze! Serdecznie zapraszamy!