Październikowa Burda Style to szczególny, jubileuszowy numer. Uszyjecie z nią retro fasony w nowoczesnym wydaniu. W nowym numerze znajdziecie także oryginalne etno wzory pasujące na każdą figurę oraz ciekawe modele w najmodniejszym kolorze – zielonym! W dziale dziecięcym czekają modele dla chłopców i dziewczynek w rozmiarze 116–140.

Przegląd kolekcji

Przegląd kolekcji rozpoczynamy od retro fasonów z archiwalnych wydań „Burdy” we współczesnej interpretacji. Garsonka, płaszcz czy sukienka w zestawieniu z nowoczesnymi dodatkami może być niesamowitą kreacją na każdą okazję.

Nadruki etno to kolekcja, która występuje w różnych wersjach i pasuje na każdą figurę. Modele idealnie sprawdzą się jesienią i pozwolą nam na stworzenie ciekawych stylizacji.

Nie możemy zapomnieć o kolorze numeru – zieleni! Bez względu na to, jaki odcień wybierzemy oraz na jakim modelu kolor ten występuje – wszystko prezentuje się świetnie! Zielony kolor jest idealny dla wszystkich fanek czerni i szarości, a także dla tych  z nas, które preferują jaśniejsze i bardziej kolorowe modele.

Moda plus size to wygodny homewear, czyli  modele gwarantujące wygodę w domowym zaciszu i podczas ćwiczeń przez cały rok!

Wszystkie modele zobaczysz w galerii >>

Tutaj znajdziesz przegląd modeli >>>

Jubileuszowa Burda Style 10/2020 w sprzedaży od 25 września!