W kolejnym wydaniu Burdy czekają na Was całkowicie zróżnicowane kolekcje - fasony retro, sportowe kroje oraz klasyczna elegancja! W oczekiwaniu na wiosnę, szyjemy kolorowo oraz wygodnie używając przeróżnych wzorów i printów, które królują na wybiegach sezonu wiosna - lato 2019. 

Kolekcja retro w ponadczasowej interpretacji to must have każdej eleganckiej kobiety. Stawiamy na klasyczne fasony, tkaniny najwyższej jakości oraz wzory. 

Magia Koloru! Wiosenna kolekcja zaprojektowana na zasadzie color blocking'u - łączeniu ze sobą kontrastujących, pozornie niepasujących do siebie kolorów. Daj się ponieść stylistyce lat 80 - tych! 

Model Retro - tym razem lata 50. - kobieca sukienka z wąską spódnicą akcentującą talię i podkreślającą linię bioder. Szyk i elegancja, a do tego stylowy czerwony kolor! 

Klasyczne fasony z propozycjami ich stylizacji oraz niezbędna odzież basic, która powinna znaleźć się w każdej garderobie. 

Kolekcja Plus - tym razem casualowe kroje dobre na każdy dzień i każdą pogodę. 

Pełne wdzięku ubranka dla dzieci w rozmiarach 56 - 80 charakteryzujące się stonowanym kolorami, ponadczasowym charakterem oraz przyjemnymi w dotyki tkaninami. 

DIY - najmodniejsza w tym sezonie torba worek - prosta w uszyciu i niezwykle efektowna na ulicy, a także ciepłe ponczo, ogrzewający termofor oraz koszyczek na drobiazgi! 

Pobierz przegląd modeli! 

Zobacz, co jest w środku:

Burda Style 2/2019 w sprzedaży od 25 stycznia! KUP MAGAZYN