Sierpniowa Burda Style to moc inspiracji na lato, retro wzory oraz odrobina biurowej elegancji. Uszyjecie z nią przepiękne sukienki, spódnice i bluzki w stylu retro nadające się na wszelkie okazje. Znajdą się także odświeżone klasyczne modele idealnie wpasowujące się w modę biurową. Nie możemy zapomnieć o przepięknych modelach w najmodniejszym kolorze sezonu – różowym! W dziale dziecięcym - wakacyjna kolekcja dla dziewczynek w rozm. 98 - 122 - z którą uszyjecie przepiękny zestaw dla małej baletnicy!

Przegląd kolekcji

Na sam początek przyjrzymy się wzorom retro w nowoczesnym wydaniu. Są one niezwykle ciekawe, a połączone z nowoczesnymi krojami mogą być bazą do stworzenia niesamowitych stylizacji! W szczególności zachwyca nas żakiet i sukienka w geometryczne wzory.

Nowoczesna klasyka - z tą kolekcją uszyjecie modele, które możecie założyć zarówno do biura jak i na mniej formalne spotkania. Przeważają w niej szarości i beże, dzięki czemu modele te będą idealną bazą pod inne, bardziej lub mniej kolorowe stylizacje.

Nie możemy zapomnieć o największym trendzie – kolorze różowym. Musimy przyznać, bez względu na to, czy patrzymy na spodnie, sukienkę czy spódnicę – wszystko prezentuje się świetnie! Tego koloru nie może zabraknąć w szafie w nadchodzących tygodniach.

Moda plus size to klasyczne fasony głównie skupiające się wokół koloru niebieskiego. Modele te przydadzą się na każdy dzień i będą współgrały z garderobą przez cały rok.

Wszystkie modele zobaczysz w galerii >>

Burda Style 8/2020 w sprzedaży od 17 lipca!