Burda Style na Fast Textile

Już 20 listopada rozpocznie się największy zlot szycia w Europie! W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie wystartują Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile, które potrwają trzy dni. Wśród licznych wystawców, znajdziecie tam także pięknie zaprojektowane stoisko Burda Style - hala D, stoisko 539 - na którym odbędzie się szereg atrakcji dla pasjonatów szycia. Ciekawe warsztaty ze znanymi w świecie szycia influencerkami, szycie sukni sylwestrowej live czy wystawa konkursowa "Moja okładka" to tylko część kreatywnych propozycji, które znalazły się w naszym programie! Poniżej prezentujemy cały harmonogram wydarzeń. Zapraszamy zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące. Dołącz do wielkiego, szyciowego święta! 

Program wydarzeń 

Szyciowy Mentoring

Tematyczne warsztaty prowadzone przez znane w świecie szycia influencerki! Weź udział w warsztatach "slow sewing" lub "fast sewing", uszyj prostą sukienkę lub przydatne akcesoria oraz dodatki, poznaj swoją internetową idolkę oraz jej tajniki szycia, rozwiń swoje umiejętności krawieckie i spędź twórczo czas z inspirującymi osobami! Warsztaty skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Wszystkie materiały do szycia zapewnia Dresówka.pl, maszyny oraz owerloki - Janome i Elna, a akcesoria i dodatki krawieckie - Pasmanteria Motki Dwa oraz Fiskars! Więcej informacji na temat szyciowych mentorek oraz typu prowadzonego przez nich warsztatu znajdziesz tutaj >>

Harmonogram warsztatów:

20.11, środa, 14.00 - 17.00 - slow sewing: 

Szycie sukienki od A do Z z Karoliną Zwolińską - Experientalistka@experientalistka 

Szycie sukienki Plus Size z Dianą Kisiała - Made by Diana K, @madebydianak

21.11, czwartek, 11.00 - 14.00 - fast sewing: 

Frotki do włosów z Adelina Dr Szyje, @DrSzyje

Torba Burda Style z Wiolą Łapińską - Fastrygantka, Sklep Fastrygi

Woreczek na pieczywo z Faustyną Szulfer - Pomysł na szycie

Ponczo Burda Style w zestawie Dresówka.pl z Alicją Aszyje, @aszyje

22.11, piątek, 10.00 - 14.00 - fast sewing:

Majtki damskie z Klaudią Prusińską, @szyciebieliznyblog

Szalik z Kasią Mazurek, @kasiamazurekpl@_kasiamazurek

Opaska dla dzieci z Patrycją Malinowską - La Bambam

Worko - plecaki w zestawach z Dresówka.pl z Magdaleną Chrobak - Robak XXL, @robakxxlblog

Poduszka ze Słoneczną Małgorzatą - Słoneczna Małgorzata radzi, @slonecznamalgorzata

Na warsztaty obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona! 

Szycie sukni sylwestrowej live

Ty wybierasz, my szyjemy! W jeden dzień studenci szkoły projektowania Fashion School na czele z projektantką mody Magdą Hasiak razem z Wami stworzą niepowtarzalną, wyjątkową i jedyną na świecie suknię sylwestrową! Specjalnie zaprojektowana dla Burda Style kreacja powstanie na żywo na oczach gości na targach oraz poprzez transmisję live! To Wy będziecie decydować o poszczególnych elementach stroju, a finalnie o jej całym wyglądzie! Poczujcie się jak projektanci mody i dołączcie do naszego szycia live na Fast Textile lub online poprzez naszego fanpage'a! 

Szycie na żywo: czwartek 21.11 w godzinach 10.00 - 17.00

Szczegóły wydarzenia >>

Finał konkursu "Moja okładka"- unikalna wystawa zwycięskich modeli okładkowych

Efekty wyjątkowego konkursu okładkowego "Moja okładka" również będziecie mogli podziwiać na targach Fast Textile! To właśnie tam powstanie unikalna wystawa składająca się z wielkoformatowych okładek magazynów oraz zwycięskich prac konkursowych zaprezentowanych na profesjonalnych manekinach od StrimyOficjalne otwarcie ekspozycji wraz z rozdaniem nagród odbędzie się 20 listopada o godz. 12.00! Będzie pięknie, kolorowo i niezwykle stylowo! Przyjdź i zobacz na żywo uszyte prace! 

"Szycie na pokaz" - pokaz mody i ogłoszenie laureatek konkursu

W drugim dniu targów odbędzie się niezwykłe wydarzenie wieńczące II edycję konkursu "Szycie na pokaz" - wyjątkowy pokaz mody z wyjątkowymi modelkami. Będą nimi finalistki konkursu, które we własnoręcznie uszytych od stóp do głów stylizacjach, zaprezentują się na wybiegu! To naprawdę robi wrażenie! Po pokazie nastąpi ogłoszenie laureatek oraz wręczenie nagród, a następnie szyciowe after party! 

"Szycie na pokaz": czwartek 21.11 w godz. 15.00 - 17.00 

"Szyjemy torebki i akcesoria" - spotkanie z Janem Leśniakiem 

Tylko na stoisku Burda Style dostaniecie najnowszą książkę Jana Leśniaka "Szyjemy torebki i akcesoria" w promocyjnej cenie 50 złotych! Co więcej w czwartek 21.11 w godz. 14.00 - 15.00 odbędzie się spotkanie z autoremSprawdźcie szczegóły wydarzenia >>

#ubranawburde - instaścianka

Jeśli kochasz Instagram, ten konkurs jest dla Ciebie! Zasady są naprawdę bardzo proste:

★ Przyjdź do naszej strefy Burda Style w uszytym przez siebie wykroju

★ Zrób zdjęcie na wyjątkowej insta ściance i wrzuć je na swoje konto z hasztagiem #ubranawburde    

★ Wylosuj nagrodę! 

WearFits - wirtualna przymierzalnia

Przymierz wirtualnie wybrane modele naszych wykrojów i sprawdź, jak będą wyglądać na Twojej sylwetce! 

Poza tym czekają na Ciebie liczne niespodzianki i atrakcje m.in. kody zniżkowe na zakupy w sklepie Burda.pl oraz gadżety z logo Burda Style! Wystarczy odwiedzić naszą strefę targową - hala D, stoisko 539! Oprócz zaplanowanych wydarzeń, w każdym momencie możesz przyjść, skorzystać z maszyn lub z hafciarki, porozmawiać z naszą doświadczoną w szyciu ekipą, zasięgnąć porady oraz kupić wykroje papierowe lub magazyny! Do zobaczenia na targach Fast Textile! 

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na Targi Fast Textile >>

Wydrukuj ulotkę z programem wydarzeń >>