Oddajemy do Waszych rąk naszą wydawniczą nowość, czyli magazyn dla osób, których hobby są robótki ręczne. Pod tym pojęciem kryją się różne techniki od szydełkowania, szycia i robótek na drutach po majsterkowanie, technikę decoupage, a nawet... pieczenie ciast i ciasteczek. Jednym słowem wszystko, co określamy angielskim skrótem DIY ("do it yourself"), czyli po prostu "zrób to sam".

W pierwszym numerze, który będzie dostępny w sprzedaży od 13 listopada 2015, głównym tematem jest Boże Narodzenie. Proponujemy m.in. własnoręczne wykonanie dekoracji, ozdób choinkowych (np. bombek zdobionych techniką decoupage czy ciekawych zawieszek na choinkę), albo upieczenie oryginalnych ciasteczek czy domku z piernika. Samodzielnie można wykonać interesującą biżuterię i wiele drobiazgów, które będą doskonałym upominkiem pod choinkę. Do współpracy można wciągnąć dzieci i wraz z nimi stworzyć pacynkowy teatrzyk, który dostarczy rozrywki w czasie zimowych wieczorów. Osoby preferujące tzw. slow life z pewnością zainteresują się możliwością przygotowania w domu naturalnych kosmetyków bez konserwantów.

To tylko niektóre tematy z tego obszernego magazynu. Szeroko pojęte robótki ręczne cieszą się od jakiegoś czasu sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że nasz nowy magazyn dostarczy wielu inspiracji osobom, które się nimi pasjonują...