W styczniowym wydaniu Szycie krok po kroku przygotowaliśmy dla wszystkich początkujących miłośników krawiectwa prawdziwe perełki: sukienki, golfy, spodnie do joggingu czy żakiety z dzianiny. Wszystkie modele zawierają ilustrowane instrukcje szycia krok po kroku. Praktyczne arkusze wykrojów dołączone do wydania wystarczy wyciąć (nie trzeba ich kopiować).

Lekkie i zwiewne sukienki

Sukienek w naszej garderobie nigdy dość! Ze styczniowym wydaniem Szycie krok po kroku możesz uzupełnić swoją kolekcje o kolejne trzy sukienki. Przygotowaliśmy najmodniejsze modele tego sezonu, które świetnie sprawdzą się dla każdego typu sylwetki. Modele z podwyższonym szwem talii, rozszerzanym dołem i praktycznymi kieszeniami świetnie się układają. 

Golfy znów w modzie

Jeśli śledzisz modowe nowości, to z pewnością już wiesz, ze w tym sezonie królują golfy. W styczniowym wydaniu Szycie krok po kroku znajdziesz trzy warianty dzianinowego modelu do samodzielnego uszycia.

Modnie, ciepło i wygodnie

Zima nie odpuszcza, przyda się zatem w Twojej garderobie ciepły i wygodny płaszcz. Przygotowaliśmy wykroje na trzy twarzowe modele, które nie tylko ogrzeją, ale też będą prawdziwą ozdobą każdej zimowej stylizacji. I co ważne – wszystkie wykroje na płaszcz są proste do wykonania!

Wraz z nowym rokiem odświeżyliśmy szatę graficzną magazynu – mamy nadzieję, że Wam się spodoba!


Magazyn Szycie krok po kroku w sprzedaży od 29 stycznia 2021!