1.  Zaszewki pod biustem stosuje się na przodzie na wysokości biustu. Zabieg ten jest potrzebny po to, by sukienka ładnie dopasowała się do figury.  Figura kobieca jest tak skonstruowana, że jeśli zmierzymy odległość od ramienia do linii pod biustem (przez pierś), to przód będzie dłuższy. I właśnie tę różnicę wyrównują zaszewki.

 

  • https://www.youtube.com/watch?v=Yl4YI5JwtLg&list=PLA6akUtp_lRJVvJ0DrvWto6uKOtEcPTI3#t=33 tutorial !!! krok po kroku pokazane! 

  •  
     *Wykonuje się je za pomocą skróconych rzędów, a ich kąt nachylenia jest sprawą       indywidualną [ ZASZEWKI ZAZNACZONE SĄ NA KAŻDYM WYKROJU BURDY] zależną od kształtu i wielkości biustu (albo raczej stanika). 

        2.  FASTRYGOWAĆ/ PRZYSZPILAĆ (fastryga) technol. prowizorycznie łączyć tkaniny za pomocą rzadkiego ściegu/ bądź szpilek, gł. celem przymiarki przed właściwym szyciem ubioru/ przed właściwym zszyciem części. 

www.facebook.com/Izusiowa - jeśli macie więcej pytań to zapraszam na fanpage- wiadomości prywatne
www.IZUSIOWA.com - pełne opisy+ sesje zdjęciowe z ubraniami
www.instagram.com zapowiedzi, fotki backstage, krótkie filmiki.

UWAGA! Jeśli nie potraficie samemu wykroić części z materiału, bądź nie macie cierpliwości czy chęci, to zapraszam na fanpage, ponieważ możecie sobie właśnie takie wykroje [ od rozm. 34- 44] zamówić i wybrać dowolny materiał!  - wystarczy tylko podać swój rozmiar, adres wysyłki, imię i nazwisko- zamówione wykroje tzn. cz. materiału, zostaną wysłane do waszych domów w ciągu 4 dni roboczych. 
Gdy przyjdzie wykrój do domu to w przeciągu 30 minut- na podstawie mojego tutorialu,  uszyjecie sobie własnie taką sukienkę jak poniżej. :) do wyboru do koloru!
Gwarancja jakości % sto razy NIŻSZEJ CENY, niż w sklepie internetowym bądź w centrum handlowym% 
 i przede wszystkim ORYGINALNOŚCI % 
 
Teraz każda z Was może stworzyć swój autorski projekt!unikatowy, oryginalny. 
Jedyny taki!!! - i to tylko dzięki sobie :)