Poszukujesz konkretnego wzoru na konkretnym materiale, ale nigdzie nie możesz go znaleźć? Doskonale znamy to uczucie! Nieraz spędzałyśmy długie godziny na przeglądaniu stron internetowych czy materiałów w sklepach stacjonarnych, a i tak finalny efekt kończył się fiaskiem. Żeby oszczędzić czas i przenieść swoją wizję na materiał, idealnym rozwiązaniem jest cyfrowa drukarnia materiałów. Sprawdziłyśmy ofertę i realizacje drukarni CottonBee i jesteśmy zachwycone! Świetna jakość materiałów, pięknie wydrukowane wzory, szybka realizacja, produkty tworzone z poszanowaniem środowiska, a do tego atrakcyjne ceny! Możesz wybrać dowolny wzór i wydrukować go na wybranym przez siebie materiale! CottonBee to pierwsza w Polsce firma, która wykorzystuje tak innowacyjne rozwiązanie.

CottonBee - druk na tkaninie i dzianinie krok po kroku 

1. Wybór wzoru 

Jeśli widziałaś gdzieś piękny nadruk - w naszych magazynach, na płaszczu koleżanki, w sklepie z ubraniami czy meblami - wystarczy, że będziesz mieć dobrej jakości grafikę z tym wzorem. Ogromną ilość gotowych wzorów oferuje także CottonBee. Ich propozycje znajdziesz w katalogu kolekcji, który zawiera kilkaset pozycji podzielonych tematycznie. Jest tego naprawdę sporo! Nam w szczególności przypadły do gustu modne monstery, urocze kwiaty, egzotyczne nadruki dżungli oraz afrykańskie motywy. Dostępne są także m.in. owoce, paski, zwierzęta, wzory paisley, kropki oraz dziecięce nadruki: jednorożce, syrenki, dinozaury, słodycze czy świąteczne motywy! 

Jeśli masz swój nadruk, wystarczy, że wgrasz go do kreatora, który w kilku krokach stworzy Twój projekt. Jeśli wybrałaś coś z katalogu wzorów, po kliknięciu w dany wzór, kreator pokieruje Cię dalej. Następnie musisz dopasować wielkość nadruku. To naprawdę bardzo proste, szybkie i bezproblemowe!

2. Wybór materiału

W drukarni cyfrowej CottonBee znajdziesz szeroką gamę materiałów bawełnianych - tkanin oraz dzianin - na których możesz wydrukować swój wymarzony wzór. Z tkanin dostępny jest: kreton, satyna, woal, sofia, panama, gabardyna oraz lniane płótno, natomiast z dzianin: single jersey, interlock i single jersy lycra oraz dresówka pętelkowa o różnej gramaturze. Wszystkie materiały tkane są z bawełny amerykańskiej w jednej z wiodących, polskich szwalni oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX. Produkty, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. W praktyce oznacza to, że możesz z nich swobodnie szyć akcesoria dla dzieci, ubrania dotykające skórę oraz bieliznę. Tworząc swój projekt zobaczysz ceny wszystkich materiałów za metr bieżący, które zaczynają się od 56,90 PLN. Możesz zamówić dowolną ilość - bez minimalnej wielkości zamówienia, bez ograniczenia kolorów - dokładnie tak, jak chcesz. Jeśli nie jesteś pewna wyglądu swojego projektu, kup próbkę 20 x 20 cm za 10 złotych lub kupon 48 x 48 cm za 20 złotych. Dostępny jest także Próbnik Tkanin i Dzianin z niezadrukowanymi próbkami tylko za złotówkę! W ten prosty sposób stworzysz i zamówisz swój wyjątkowy i unikalny materiał! 99% zamówień wysyłanych jest w ciągu 5. dni roboczych od przyjęcia zamówienia do realizacji. 

Dokładne opisy wszystkich materiałów z ich zastosowaniami oraz podpowiedziami na co będą się najlepiej nadawać, znajdziesz na stronie CottonBee! Sprawdź tkaniny lub dzianiny >> 

CottonBee - technologia druku 

Do drukowania używane są najwyższej jakości japońskie pigmenty wodne. Atramenty te zostały opracowane specjalnie do druku na materiałach przeznaczonych do szycia i są przyjazne środowisku. Gotowy nadruk utrwalany jest ciepłym powietrzem, bez udziału środków chemicznych. Cały proces nie zużywa ani grama wody i generuje minimalne odpady, co jest bardzo dużym wyróżnikiem w branży tekstylnej. Jak widzicie wydrukowanie swojego wzoru na wybranym przez siebie materiale to same zalety! Namawiamy Was do pobudzenia swojej wyobraźni, stworzenia własnego materiału, a następnie uszycia z niego wyjątkowych rzeczy! 

Jeśli uszyłaś coś z materiałów CottonBee koniecznie pochwal się tym w komentarzu lub na naszym fanpage'u >>