Jakie druty i inne przybory będą ci potrzebne do przyjemnej i relaksującej pracy z włóczką? Czy pamiętasz, jak czytać wzory i schematy? Naucz się dołączać nową nić do robótki, tworzyć dziurki na guziki i perfekcyjnie nadawać kształty dzianinie poprzez prawne odejmowanie oczek. Poznaj kolejny etap dziewiarskiej przygody - w książce m.in. o dekorowaniu dzianiny koralikami, wstawkach, ażurach i hafcie.

"Druty od A do Z" - w tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć – od podstawowych informacji po zaawansowane metody pracy. Jasne instrukcje i pomocne fotografie poprowadzą cię od nabierania oczek, przez podstawowe ściegi, po czytanie wzorów i korygowanie błędów. Szybko opanujesz pracę w okrążeniach, robienie dzianin w stylu irlandzkim, żakardów, intarsji, ażurów i wiele, wiele więcej.

"Szydełko od A do Z" - czego dowiesz się z książki "Szydełko od A do Z"? Przede wszystkim odświeżysz podstawowe sploty i poznasz kolejne, zaawansowane metody pracy. Unikniesz podstawowych błędów i frustracji, która towarzyszy nowicjuszom w pracy z szydełkiem. Baw się wykończeniami i łączeniami poszczególnych elementów dzianiny. W końcu szydełkowanie to misterna praca, która ma zachwycać i cieszyć!

Proste instrukcje i ilustracje łagodnie wprowadzą nowicjuszy w świat szydełkowania, nauczą robić bąbelki, pęczki, sploty pętelkowe, pikotki, prażoną kukurydzę, muszelki i sploty nakładane. Jeśli zaś jesteś ekspertem, książka ta wzbogaci twój repertuar 1200 fotografiami wszystkich splotów, których kiedykolwiek możesz potrzebować. Odkryj koronkę broomstick, zwaną też pawim oczkiem, entrelac, koronkę filetową i widełkową, irlandzką, szydełko tunezyjskie i wiele więcej.

Magazyn Burda Style jest patronem medialnym obu tytułów, które ukazały się nakładem Wydawnictwa RM.