Postanowiliśmy udowodnić, modele wykonane na drutach i modne w latach 60. i 70. ubiegłego wieku nie straciły niczego ze swojego stylowego uroku. Nadaliśmy im współczesną interpretację i modną obecnie kolorystykę. Żakardowe swetry, norweskie wzory czy kardigany oversize zachęcają, by sięgnąć po druty i włóczkę. Na drutach lub szydełkiem można wykonać nie tylko swetry czy kamizelki i poncha, lecz wiele ciekawych dekoracji domowego wnętrza.
W tym wydaniu zamieszczamy kurs robótek na drutach, w którym prezentujemy sposób robienia rękawiczek. Interesujące będzie zapewne także ABC włóczek, w którym wyjaśniamy, dlaczego lubimy określone włóczki i na co się najlepiej nadają. Reportaż o znanej i nagradzanej brytyjskiej projektantce jest wymownym dowodem na to, że chcieć – znaczy móc. Erika Knight przedstawia kardigan własnego pomysłu, który z pewnościa przypadnie do gustu niejednej pani.

Komu nie udało sie kupić tego wydania w kiosku, może zamówić je w naszym Biurze Obsługi Klienta e-mailem na adres: bok@burdamedia.pl.