Kolejne wydanie poświęcone robótkom na drutach, które przeżywają swój renesans, zawiera czterdzieści modeli z włóczki na jesienne chłody. Wydanie to jest już dostępne w sprzedaży.

Zanim nadejdzie pierwszy dzień sprzedaży, opowiemy, co zawiera zeszyt.

Będzie romantycznie i stylowo, bo zaprezentujemy wyjątkowe modele z dzianiny, która wyglądem przypomina jagnięce futerko.
Czerń, szarość i biel doskonale się komponują ze sobą oraz ze stylowymi dżinsami sprawiającymi wrażenie mocno już znoszonych.
Z włóczki można wyczarować prawdziwe małe dzieła sztuki, co udowadniamy, prezentując dzianinę, w której intensywne kolory zostały połączone z beżem i czernią.
U progu jesieni proponujemy modele, w których wyraźnie zaznacza się wpływ mody lat 70. i strojów ówczesnych hippisek.
Tunika wykonana na drutach może nas zaskoczyć. Skromna  z przodu, z tyłu prowokuje... To trzeba zobaczyć i... koniecznie wydziergać!
Nie zapomnieliśmy o naszych milusińskich. Klasyczne ubranka w stylu marynarskim i akcesoria z włóczki, które nadają się doskonale także na prezent.
Z pewnością zainteresuje was, gdzie powstały i skąd pochodzą wzory, które do dziś powielamy. Wierzymy też, że zechcecie odwiedzić atelier artystek, które pracują z włóczką.