Zawsze dobrze ubrana - to hasło powinno przyświecać wszystkim paniom - młodym i trochę starszym, wysokim i niskim, szczupłym i tym, które często są nazywane puszystymi. Tej ostatniej grupie, czyli paniom noszącym ubrania w rozmiarach powyżej 44, proponujemy zainteresowanie się kolejnym wydaniem przeznaczonego dla nich półrocznika. W najnowszym wydaniu "Duże jest piękne" znajdą one stroje odpowiadające ich oczekiwaniom i zgodne z obowiązującymi trendami.

Najbardziej pożądane są zawsze takie ubiory, które gwarantują dobre samopoczucie i to bez względu na porę dnia. Nasza kolekcja, którą określiliśmy słowem - kolorowa, zawiera takie właśnie propozycje. Są tu sukienki, bluzki, spodnie, top i wyjątkowy żakiet. Do wyboru, do... koloru.

Kolekcja strojów wyrazistych poprzez zastosowanie tkanin zadrukowanych wzorami jakby wprost przeniesionymi z amazońskiej dżungli, czy też inspirowanymi sztuką etno, z pewnością wielu paniom przypadnie do gustu.

Postawić na kolor czy jednak pozostać w pastelowych tonacjach? Wybór zależy od upodobań, pory dnia, nastroju... Bez względu na kolorystykę, nasze sukienki, bluzki, topy, kurtki czy płaszcz zachęcają do tego, by wyciagnąć maszynę i szyć, szyć, szyć...