Już 29 lutego i 1 marca w nowoczesnych wnętrzach Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze odbędzie się 9. edycja festiwalu Przerób - My, który będzie wielkim świętem upcyklingu, recyklingu i ekologicznego podejścia do życia codziennego! W hali Laboratorium 2400 będą czekać na Was niezwykłe pokazy, warsztaty i zajęcia twórcze takie jak warsztaty tkania dywanów z kawałków ubrań, warsztaty tkackie, szycie różnych woreczków, wyplatanie papierowej wikliny, ozdabianie starych toreb oraz filcowanie na sucho. Nie zabraknie także aktywności dla najmłodszych gości, którzy będą mogli wziąć udział w warsztatach stemplowania tkanin czy szycia misiów. Oprócz tematyki krawieckiej odbędą się także warsztaty z domowego tworzenia eko kosmetyków czy naturalnych świec, a także zajęcia z lutowania, z naprawy urządzeń elektronicznych oraz przerabiania urządzeń z baterii na USB. Zobaczycie, jak nadać nowe życie rzeczom i jak w życiu codziennym stosować się do zasad zero waste. Co więcej organizatorzy przygotowali również liczne pokazy eksperckie, m.in. dom inteligentny, druk 3D, malowanie kawą, renowacja mebli. 

Przerób - My to także ogromne targi rzemiosła i designu, na których ponad 100 wystawców zaprezentuje swoje ręcznie wytwarzane produkty, takie jak:

 
✿ wyposażenie i dodatki do wnętrz
✿ upcyklingową modę
✿ torby i akcesoria
✿ unikalną ceramikę
✿ autorską biżuterię
✿ niepowtarzalne zabawki
 

Na targach będziecie mogli spotkać m.in. IGUA, którą już za niedługo zobaczycie w naszym cyklu tutoriali o przerabiania ubrań i tworzeniu pięknych dodatków w duchu zero waste! 

Impreza potrwa od godziny 11 do 18. Wstęp dla gości oraz udział we wszystkich atrakcjach jest BEZPŁATNY. 

Zobacz szczegółowy harmonogram warsztatów 9. edycji festiwalu Przerób - My >>