Sprzątanie to czynność, która wśród większości z nas nie cieszy się dobrą opinią. Zajmuje sporo cennego czasu, a efekty zazwyczaj utrzymują się tylko chwilę. Na szczęście istnieją rozwiązania, które w znaczny sposób ułatwiają porządki domowe. Jednym z nich jest odkurzacz piorący z filtrem wodnym THOMAS AQUA+ Multiclean X10 Parquet, który równocześnie odkurza, myje, pierze i suszy! Ten wielofunkcyjny sprzęt skutecznie i na długo pozbywa się kurzu, sierści zwierząt oraz różnego rodzaju osiadłych pyłów z parkietów, wykładzin, terakoty, dywanów i tapicerek! Dzięki temu ilość zanieczyszczeń w naszym domu spada, a nasze samopoczucie wzrasta. Co więcej zakup tego typu odkurzacza pozwala zrezygnować z całej masy akcesoriów sprzątających takich jak wiadro, szmatki oraz mop - od teraz wszystkie czynności związane z myciem podłogi wykona za Ciebie odkurzacz! Czyż to nie idealne rozwiązanie? 

Za co pokochasz odkurzacz Thomas Aqua+ Muliticlean? 

Jest wiele funkcji, za które po pierwszym odkurzaniu pokochasz swój nowy sprzęt! Jeśli jesteś posiadaczką parkietu, glazury, terakoty, dywanów czy tapicerek odkurzacz marki Thomas delikatnie i bezpiecznie odkurzy oraz umyje Twoją podłogę. Wystarczy, że z zestawu szczotek dołączonych do odkurzacza wybierzesz odpowiedni typ szczotki do rodzaju powierzchni. Najbardziej uniwersalną i wielofunkcyjną jest szczotka AquaStealth do podłóg kamiennych, terakoty i parkietów, która służy do jednoczesnego odkurzania, mycia i suszenia podłóg - możesz ją także stosować z innymi odkurzaczami marki Thomas, a do czyszczenia użyć swojego ulubionego płynu. W zestawie znajdziesz także nakładkę z mikrofibry, którą należy nałożyć na szczotkę w przypadku mycia.

Poza tym w zestawie znajdziesz także specjalistyczne szczotki takie jak:

- szczotka oraz ssawka do tapicerki, która usuwa sierść zwierząt, a także dogłębnie pielęgnuje i odplamia zabrudzone tkaniny

- szczotka do mycia/prania wykładziny i dywanów 

- szczotka oraz ssawka do mycia kafli, która zbiera płyny 

- szczotka do parkietu i innych wrażliwych na zarysowania powierzchni, z którą będziesz odkurzać bez zmartwień i zarysowań! 

Zdrowe odkurzanie z filtrem wodnym 

Kolejnym świetnym i kluczowym elementem odkurzacza jest filtr wodny THOMAS AQUA +, który zatrzymuje zebrane zanieczyszczenia, kurz, brud, pyłki, alergeny oraz brudną wodę w trakcie mycia. Dzięki temu swoją podłogę myjesz cały czas czystą wodą! Co więcej, takie rozwiązanie sprawia, że otrzymujesz nawilżone i odświeżone powietrze. W związku z tym z odkurzacza THOMAS AQUA mogą bez problemu korzystać osoby chore na alergię lub astmę. Po myciu i odkurzaniu, brudną wodę wystarczy wylać do zlewu. 

Wygodny pilot sterujący 

Odkurzacz THOMAS AQUA+ Multiclean X10 Parquet posiada także niezwykle wygodny i niezawodny pilot zdalnego sterowania. Jest on wbudowany w rączkę/uchwyt odkurzacza, dzięki czemu nie musisz się schylać! Za pomocą jednego naciśnięcia, włączysz lub wyłączysz odkurzacz, a także wyregulujesz moc ssania

Możesz także odkurzać tradycyjnie - zamontuj worek zamiast filtra

Zalety odkurzacza AQUA+ Multiclean X10 Parquet jeszcze się nie kończą! Skończy się natomiast odwieczna irytacja z wyrzucaniem do połowy zapełnionego worka, który już na tym etapie powoduje słabą pracę zwykłego odkurzacza. W naszym modelu niezależnie od tego, jak zapełniony jest worek, moc ssania jest niezmienna! Dzięki tej funkcji odkurzysz całe mieszkanie jednakową mocą ssania, a worka pozbędziesz się wtedy, kiedy będzie wypełniony po brzegi. Co więcej 11 - metrowy przewód zasilający oraz skrętne koła w znaczący sposób wpłyną na komfort Twojej pracy, gwarantując swobodne poruszanie się i eliminację ograniczeń ruchowych! 

Odkurzacz Thomas AQUA Multiclean - sprzęt idealny

Jak widzisz odkurzacz THOMAS AQUA+ Multiclean X10 Parquet to sprzęt idealny! Jedną szczotką w wygodny i komfortowy sposób odkurzysz, wymyjesz i wysuszysz większość powierzchni w swoim domu. Zaoszczędzisz dzięki temu sporo miejsca, zajętego wcześniej przez mopa i wiadro, a także czasu, który zdecydowanie lepiej przeznaczyć na szycie niż na zbędne sprzątanie! Może sprawienie sobie lub komuś tak wygodnego i skutecznego pomocnika to prezentowy pomysł na tegoroczne święta?