Nauka szycia - jak uszyć woreczek na drobiazgi?

5 miesiecy temu

Zobacz tutorial, który krok po kroku wyjaśnia wszystkie etapy szycia!


Nauka szycia - co uszyć na początku swojej przygody z szyciem?

Proste przedmioty do domu, torebki oraz mało skomplikowane ubrania, np. sukienka, bluzka, szalik. Dzięki temu, w odpowiedni sposób przyswoisz podstawy, które będą procentować przy trudniejszych zadaniach. Co więcej, unikniesz niepotrzebnego zniechęcenia i porażki przy początkowych, krawieckich projektach. To także dobry sposób na zapoznanie się z maszyną do szycia oraz niezbędnymi akcesoriami krawieckimi.

W dzisiejszym tutorialu z serii szycie dla początkujących prezentujemy efektowny, praktyczny i prosty do wykonania woreczek na drobiazgi. W woreczku można trzymać biżuterię, przybory do szycia, akcesoria do włosów i całą masę innych rzeczy, które warto mieć uporządkowane. Jeśli użyjesz złotego łańcuszka lub ozdobnych pasków z modnymi frędzlami, woreczek może stać się wyjściową torebką!

Jak uszyć woreczek w kilku krokach? Zobacz tutorial! 

Dziękujemy bardzo naszym partnerom - @galerialucznikOlfa@supertkaninyz którymi stworzyliśmy cały cykl poświęcony szyciu zarówno prostych, jak i zaawansowanych elementów ubioru, dekoracji oraz dodatków, aby jak najbardziej ułatwić Wam szycie! 

W filmie wykorzystaliśmy: 

- wielofunkcyjną maszynę do szycia Łucznik - Marylin HD 2018 

- akcesoria krawieckie OLFA - matę podkładową, cyrkiel tnącynóż krążkowyliniał do cięcia

- materiał supertkaniny.pl - niebieska bawełna elastyczna POPELIN

Kolejny wideo tutorial już za tydzień na Burda.pl w zakładce Szkoła SzyciaPoszczególne kroki szycia woreczka znajdziesz także w galerii >> 

Komentarze
0

 

Powiązane treści

Stylizacja tygodniaOstatnio na forum


Odbierz prezent

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz darmowy wykrój!