Falbanka - hit sezonu 

Falbanka to jedna z najmodniejszych ozdób w tym sezonie! W pełnym klasy i wdzięku stylu powiewa na letnich sukienkach, spódnicach, bluzkach, topach, spodniach i żakietach, zdobiąc je w bardzo subtelny i kobiecy sposób. W dodatku, tego lata możemy nosić falbany pod każdą postacią i w każdym rozmiarze. W modzie są zarówno małe i urocze falbanki, jak i temperamentna falbana XXL. Niezależnie od jej gabarytów - pasuje zarówno do wzorzystych, jak i jednokolorowych tkanin. 

Jak wszyć falbankę? 

Dla wszystkich fanek falban, osób początkujących oraz takich, które chcą poprawić swoje umiejętności, wraz z naszymi partnerami - @galerialucznikOlfa@supertkaniny - przygotowaliśmy dokładny i przejrzysty tutorial o tym, jak poprawnie i skutecznie wszyć falbanę. Uszyj razem z nami bluzkę okładkową, model nr 6B, z ostatniego wydania magazynu "Szycie krok po kroku" 2/2019 i zachwyć wszystkich swoją wakacyjną kreacją! W naszym tutorialu zobaczysz krok po kroku cały proces przygotowania oraz wszywania falbanki. Przekonasz się, że to nic trudnego! W niedługim czasie z powodzeniem stworzysz modną falbankę, która ozdobi Twoje letnie stroje! 

Jak wszyć falbankę - wideo tutorial: 

W filmie wykorzystaliśmy niezawodne i solidne sprzęty, z którymi każdy projekt okaże się sukcesem:

wielofunkcyjną, a do tego designerską maszynę do szycia Marylin HD 2018której żaden rodzaj materiału nie straszny, możesz na niej szyć od delikatnych jedwabiów po sztywny jeans - Łucznik

- lekką i przyjemną w dotyku bawełniano - jedwabną tkaninę w kwiecisty wzór - Natan - Supertkaniny.pl

- komfortowy, precyzyjny i bezpieczny nóż krążkowy Rotary - Olfa

- mocne i wytrzymałe nici do szycia - Łucznik

- linijkę krawiecką Burdy wykonaną z elastycznego materiału z półcentymetrową podziałką

KUP E - WYKRÓJ >>

Dziękujemy bardzo naszym partnerom - @galerialucznikOlfa@supertkaniny, z którymi stworzyliśmy cały cykl poświęcony szyciu zarówno prostych, jak i zaawansowanych elementów ubioru, dekoracji oraz dodatków, aby jak najbardziej ułatwić wam szycie! 

Poszczególne kroki wszywania falbanki znajdziesz także w galerii >>

Jeśli uszyjesz bluzkę bez ramion z piękną falbanką koniecznie pochwal się nią dodając swoją stylizację lub publikując zdjęcie w komentarzu!