ELLE About Fashion to całodniowa konferencja skierowana do kobiet interesujących się modą, trendami, świadomie budujących swój styl, chcących się zainspirować i posłuchać najlepszych autorytetów z dziedziny mody i urody. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. W programie znalazło się 17 prelekcji podzielonych na 3 bloki tematyczne: Fashion Now, Fashion Future i Beyond Fashion. Będziesz miała okazję posłuchać i zobaczyć wielkie nazwiska ze świata mody czy showbiznesu. Wśród zaproszonych gości są m.in. projektantka Gosia Baczyńska, założycielka GeekGoesChic Kasia Gola, dziennikarka Magda Mołek oraz Paulina Młynarska, a także wyjątkowa artystka Kasia Nosowska. To szczególne grono opowie o swoich zawodowych doświadczeniach, kulisach pracy w modzie oraz odkryje sposoby na budowanie poczucia własnej wartości. Dowiedz się od najlepszych specjalistów, jak założyć własną markę i sprawić, żeby odniosła światowy sukces, a także zainspiruj się historiami niezwykłych kobiet, których prawdziwa pasja, zmieniła całe życie! 

Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że w ciągu dwóch dni wyprzedała się cała pula biletów! Możesz jednak oglądać wydarzenie online, wystarczy wykupić dostęp do live streamingu

Moda to dziś znacznie więcej niż tylko ubrania i olbrzymi biznes. To przede wszystkim kreatywni ludzie, którzy ją tworzą. To nasz styl życia, nasze codzienne wybory, manifest naszych poglądów i sposób na podkreślanie swojej osobowości i niezależności. Moda zmienia się każdego dnia, a Ty masz na nią coraz większy wpływ - redaktor naczelna ELLE Marta Drożdż. 

Sprawdź szczegółowy program oraz bilety >>