Samodzielnie uszyte akcesoria kuchenne są oryginalnym dodatkiem wyposażenia domu. Szyjąc obrus, ściereczki, fartuszki czy rękawice kuchenne warto pamiętać o wyborze odpowiednich tkanin. Używając tekstyliów w kuchni, gdzie często mamy do czynienia z wysoką temperaturą, istotne jest, aby były one wykonane z wysokiej jakości tkanin. Najlepsi szefowie kuchni szczególnie dbają nie tylko o jakość potraw, które gotują, ale również dodatków tekstylnych, których używają podczas gotowania.

Uszyłaś/eś kuchenne tekstylia dla siebie i swoich najbliższych? Pochwal się zdjęciami projektów i wygraj nagrodę od marki Kenwood! Czekamy na ciekawe projekty: fartuszków, ściereczek, obrusów czy rękawic kuchennych. W konkursie nagrodzimy 5 osób - każda z nich otrzyma w nagrodę Blender Kenwood Smoothie 2go sport SMP060WG.


 

Aby zadbać o świeże, bogate w witaminy i mikroelementy menu dla siebie i całej rodziny, przyrządzaj samodzielnie zdrowe dania. Z serią profesjonalnych, kompaktowych blenderów Smoothie to go Kenwood będzie to prostsze niż myślisz. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu. Niezawodność gwarantuje mu mocny 300-watowy silnik i wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej. 

Nagroda Blender Kenwood Smoothie 2go sport SMP060WG pozwoli Ci na przygotowanie zdrowych, zbilansowanych posiłków dla siebie i najbliższych. O czym należy pamiętać, chcąc przygotować smaczne i zdrowe dania na co dzień? – Jako kucharz jestem przekonany, że nie ma dobrego, zdrowego jedzenia, jeśli nie mamy dobrych produktów – mówi Michel Moran, ambasador marki Kenwood. – Zdrowe jedzenie może być smaczne. Podstawą właściwego żywienia jest różnorodność. Korzystajmy z produktów lokalnych i sezonowych – to jest klucz do kulinarnego sukcesu! – radzi Moran.

Konkurs, w którym do wygrania są blendery Kenwood, trwa na Facebooku Burda Polska – prace konkursowe należy zgłosić w komentarzu pod postem konkursowym do niedzieli 21 lutego 2021.

Regulamin konkursu dostępny jest TU