"Krawcowa na zakupach" - świąteczna promocja

Strima przygotowała dla Was wyjątkową promocję! Jakie są jej zasady? Z książeczki "Krawcowa na zakupach", którą zamieszczamy poniżej wybierz 5 produktów, a najtańszy z nich otrzymasz za złotówkę! Co więcej twoje zamówienie będzie dostarczone za darmo. Jeśli szykujesz szyciowe prezenty, uzupełniasz swój warsztat krawiecki i poszukujesz świetnej jakości sprzętów i akcesoriów lub po prostu uwielbiasz krawiecki shopping - nie przegap takiej okazji! Akcja trwa do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy wyłącznie cen i produktów z książeczki.

W książeczce znajdziesz akcesoria krawieckie takie jak znikające pisaki, szpilki, miarki, kredy, niezawodne nożyczki krawieckie, noże krążkowe, maty podkładowe, linijki do patchworku, różnorodne igły do maszyny, maszyny do szycia dla osób początkujących oraz zaawansowanych, owerloki, stopki, lamowniki, hafciarki, manekiny, stoły prasowalnicze oraz prasowalnice parowe. Jest w czym wybierać!  

Święta ze Strimą!

Poza akcją "Krawcowa na zakupach" 4 + 1 możesz także skorzystać 8% rabatu. Wystarczy, że zarejestrujesz się lub zalogujesz na Strima.com, wybierzesz to, czego potrzebujesz i w koszyku wpiszesz jednorazowy kod rabatowy: strimaplus. Dzięki temu Twoje zakupy będą tańsze o 8%. Kod jest ważny do 24.12.2019. 

Dla tych z Was, którzy chcą zrobić komuś szyciowy prezent, ale nie wiedzą dokładnie, co kupić, Strima przygotowała karty  podarunkowe! Możesz wybrać kwotę 50, 200 lub 500 złotych i podarować swoim bliskim to, czego naprawdę potrzebują. 

Ostatnią, przedświąteczną atrakcją jest konkurs "Uszyj sobie maszynę na gwiazdkę"! Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy, do którego wgrasz zdjęcia uszytej przez siebie stylizacji. Do wygrania vouchery na zakupy w sklepie Strima.com o wartości 3000, 2000 lub 1000 złotych! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 grudnia. Życzymy powodzenia! ★