Wszystkie zaprezentowane w tym wydaniu modele szyje się łatwo i szybko – dlatego polecamy je szczególnie osobom, które chcą rozpocząć lub dopiero rozpoczęły wspaniałą szyciową przygodę. Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne, aby projekt zakończył się sukcesem: gotowe do wycięcia wykroje, szczegółowe instrukcje opatrzone ilustracjami krok po kroku i cenne wskazówki.

Kompletna garderoba

Płaszcz, sukienka, bluzka, spódnica czy spodnie – to podstawowe elementy garderoby, które uszyjesz z naszymi wykrojami. Zestawiając ze sobą ubrania uszyte z tego wydania możesz stworzyć wyjątkowe stylizacje na różne okazje.

Na okres jesienno-zimowy polecamy wykroje na okrycia wierzchnie. W wydaniu Szycie krok po kroku 6/2020 mamy dla Was aż trzy propozycje na płaszcze bądź kurtki. Pierwszy z nich to bardzo prosty krótki płaszczyk bez kołnierza. Drugi model jest nieco trudniejszy, bowiem wokół szyi ma stójkę. Trzeci model to płaszczyk z ozdobną, uroczą falbanką, która dodaje oryginalności prostemu krojowi. Wszystkie modele można uszyć jako płaszczyk (wykorzystując do tego odpowiednie tkaniny płaszczowe jak flausz czy boucle) bądź kurtkę (szyjąc ją z pikówki czy materiałów typu softshell).

Wszystkie wykroje w tym wydaniu są w rozmiarach 34-44. 
 

Szycie krok po kroku 6/2020 w sprzedaży od 27 listopada.