Minęło lato... Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory. Ci, których ulubionym zajęciem są robótki na drutach, będą mieli nareszcie dość czasu by oddać się swojemu hobby. Włóczka i druty z pewnością są już w pogotowiu.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem, co zrobić w pierwszej kolejności, to zapraszamy do zapoznania się z naszym wydaniem specjalnym "Łatwe druty". Jest w nim wiele propozycji strojów i dodatków do wydziergania, m.in. ciepła kamizelka z kołnierzem, ciekawy kardigan z falbanką, sweterek w stylu vintage, męski sweter z wrabianym żakardowym wzorem i warkoczowym ściągaczem, wciąż modny ażurowy komin, etui na tablet czy portmonetka w kształcie osiołka. Wszystkie modele są opatrzone dokładnym opisem wykonania.

Ponadto w tym wydaniu...

W Bibliotece wzorów opisujemy sposób wykonania różnych wzorów, takich jak bambus, francuskie diamenty czy fałszywy warkocz. Prezentujemy praktyczne akcesoria, które ułatwiają pracę. W Krótkim kursie pokazujemy krok po kroku, jak nabierać, wykonywać i zamykać oczka oraz wykonywać poszczególne wzory na drutach, a także prezentujemy podstawy szydełkowania. W wydaniu poświęconym robótkom na drutach nie może zabraknąć informacji o rodzajach włóczek i ich zastosowaniu.

Wydanie "Łatwe druty" będzie dostępne w sprzedaży w środę 21 października.