"Łatwe szydełko" to tytuł naszego najnowszego wydania specjalnego, które ukaże się w sprzedaży już za tydzień, w piątek 30 października. Miłośnicy robótek ręcznych, a szczególnie ci, którzy ponad druty przedkładają szydełko, dostaną do rąk wydanie, w którym znajdą wiele ciekawych modeli.

Mamy jesień, zima za pasem, więc w zeszycie znajdą się ciepłe okrycia i akcesoria: kolorowe damskie sweterki, spodenki na szelkach dla malucha czy czapki, szaliki i rękawiczki, dla pań, panów oraz dzieci.
Patchworkowa narzuta czy poduszka w pikselowy wzór ozdobią mieszkanie, ale mogą być także doskonałym upominkiem nie tylko pod choinkę. A dla dzieciaków – urocza maskotka Hello Kitty.
A skoro już mowa o choince, to pokażemy też, jak wykonać szydełkiem bożonarodzeniowe ozdoby.
Nie zabraknie też takich drobiazgów jak kwiatowa broszka czy inne efektowne elementy ozdobne.

Ale "Łatwe szydełko" to nie tylko prezentacja tego, co można zrobić szydełkiem. W wydaniu tym znajdziecie wiele ciekawostek związanych z robótkami ręcznymi, przegląd najnowszych włóczek ze świata czy reportaż o artystce tworzącej portrety z włóczki.
W części poradniczej umieściliśmy informacje na temat próbki obliczeniowej, rodzaju szydełek i włóczek. Jest też tabela skrótów, a dla początkujących – szczegółowe opisy wykonania modeli krok po kroku, ilustrowane zdjęciami.

Załączamy kilka zdjęć pokazujących to, co między innymi oferuje to wydanie.

Zapraszamy do kiosków i saloników prasowych!